Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pacocha, najdroższy nie jest. Ale jak chcesz dobre opony to Lucimia. Ja za swoje Pirelli zerro rosso 2010 dałem 900zł w stanie idealnym

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Pacocha, najdroższy nie jest. Ale jak chcesz dobre opony to Lucimia. Ja za swoje Pirelli zerro rosso 2010 dałem 900zł w stanie idealnym

u tanio
Opublikowano

Mój father za 16 michelin nie pamiętam jakie, ale również 2010 w stanie idealnym 750 zł

Opublikowano
  • Autor

Mój father za 16 michelin nie pamiętam jakie, ale również 2010 w stanie idealnym 750 zł

to jeszcze pogadamy gdzie to dokładnie :decayed:
Opublikowano

No problem. Stary spadam spać, bo jutro do pracy trzeba wstać.

W środe piwko o 16 na wólce. Myśl

A w czwrtek o ... spot

Opublikowano
  • Autor

No problem. Stary spadam spać, bo jutro do pracy trzeba wstać.

W środe piwko o 16 na wólce. Myśl

A w czwrtek o ... spot

ok narka :decayed:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 00:41_________________________________________________czyli spot w czwartek 23.06 chętnych 3 osoby

1.ja

2.norbertdriver

3.michal m.

Opublikowano

Moze i ja zawitam :good:

Opublikowano
  • Autor

Moze i ja zawitam :good:

:good:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 17:23_________________________________________________to jest nas 4

1.ja

2.norbertdriver

3.michal m.

4. kowi

Opublikowano

to może ja wpadnę do was tylko A3?

Opublikowano
  • Autor

to może ja wpadnę do was tylko A3?

mile widziany będziesz :good:
Opublikowano

to może ja wpadnę do was tylko A3?

:good:

Opublikowano

to może ja wpadnę do was tylko A3?

moze być, a to b5 w robocie czy tylko tak przypadkiem w profilu :naughty:

tak btw jutro w godzinach wieczornych spocik spontan w puławach pod tesco zapewne :wink4:

Ja i mrogal napewno :good:

Opublikowano
  • Autor

to może ja wpadnę do was tylko A3?

moze być, a to b5 w robocie czy tylko tak przypadkiem w profilu :naughty:

tak btw jutro w godzinach wieczornych spocik spontan w puławach pod tesco zapewne :wink4:

Ja i mrogal napewno :good:

niech odda moją maglowniće :polew:
Opublikowano

b5 mojego wujka, a o której dokładniej planujecie

Opublikowano

to może ja wpadnę do was tylko A3?

moze być, a to b5 w robocie czy tylko tak przypadkiem w profilu :naughty:

tak btw jutro w godzinach wieczornych spocik spontan w puławach pod tesco zapewne :wink4:

Ja i mrogal napewno :good:

niech odda moją maglowniće :polew:

to przyjedź :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

b5 mojego wujka, a o której dokładniej planujecie

niby wstępna godzina to 18 ale myślałęm żeby wcześniej zrobić, może jakoś o 14.30 15? :mysli:
Opublikowano

ale to na jutro czy czwartek?

Opublikowano

będziemy wcześniej, zrobimy Ci komitet powitalny pod bramą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale to na jutro czy czwartek?

jutro chcesz spocić?[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 22:38_________________________________________________

będziemy wcześniej, zrobimy Ci komitet powitalny pod bramą :decayed:

ooo może być :decayed:
Opublikowano

jutro jest spontan zaamiejscowych :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.