Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

oj raczej nie bardzo

czemu? jeździ tam ktoś?
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nawet często

Opublikowano
  • Autor

no nawet często

uuu, a kolega michał mówił że tam beemki normalnie miały spot
Opublikowano

to może na drugim, bliżej Anielina

Opublikowano

A co tam takiego jest że nagle takie poruszenie :blink:

Opublikowano
  • Autor

to może na drugim, bliżej Anielina

może to tamten, sam już nie wiem ciemno było :decayed:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 19:48_________________________________________________

A co tam takiego jest że nagle takie poruszenie :blink:

no gdzie następny spot, NAD OBWODNICĄ :naughty:
Opublikowano

na tym to można robić grila

Opublikowano

A to pod tesco źle :mysli:

a co tam jest woda jakas, polana czy co, bo nikt nic nie napisał dlaczego akurat tam, pytam bo nie wiem co tam jest

Opublikowano
  • Autor

A to pod tesco źle :mysli:

a co tam jest woda jakas, polana czy co, bo nikt nic nie napisał dlaczego akurat tam, pytam bo nie wiem co tam jest

stoisz na przejeździe nad obwodnicą, BMW miało tam spot ostatnio i fajnie tam
Opublikowano

aha[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:40_________________________________________________Michał daj fotki swojego paścia :decayed: i litanie co ty tam chciałeś :naughty:

Opublikowano

aha[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:40_________________________________________________Michał daj fotki swojego paścia :decayed: i litanie co ty tam chciałeś :naughty:

zerknij do mojego wątku czy któreś by się nadawało

Opublikowano

daj linka

Opublikowano

aha[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:40_________________________________________________Michał daj fotki swojego paścia :decayed: i litanie co ty tam chciałeś :naughty:

zerknij do mojego wątku czy któreś by się nadawało

zrobił byś VT kółek na kolor taki jak paput miał zaciski[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:50_________________________________________________

aha[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:40_________________________________________________Michał daj fotki swojego paścia :decayed: i litanie co ty tam chciałeś :naughty:

zerknij do mojego wątku czy któreś by się nadawało

zrobił byś VT kółek na kolor taki jak paput miał zaciski

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=214514.0

Opublikowano
  • Autor

daj linka

to padło ma swój wątek :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=214514.0

jak twoje ma, to twoje tym bardziej :tongue4:

:mysli: piłeś nie jedz
Opublikowano

daj linka

to padło ma swój wątek :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=214514.0

jak twoje ma, to twoje tym bardziej :tongue4:

:mysli: piłeś nie jedz

nie wqrwiaj mnie

Opublikowano

:hi:

Pany robimy spota? Jutro? :mysli:

Opublikowano

Michał jeszcze litania :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.