Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lata... i włosy leca :tongue4:

:kox:
Opublikowano
  • Autor

lata... i włosy leca :tongue4:

lajjjf is brutal :disgust:
Opublikowano
Opublikowano
:sick3:
Opublikowano

to gdzie ten zlocik?

Opublikowano

Pod zamkiem w Lublinie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

to gdzie ten zlocik?

jak masz czas to śmigaj na serducho, ja jutro do pracy lecę ale popołudniu może ustwawimy się z Michałem i Norbertem, wiec masz wybór :decayed:
Opublikowano

to gdzie ten zlocik?

jak masz czas to śmigaj na serducho, ja jutro do pracy lecę ale popołudniu może ustwawimy się z Michałem i Norbertem, wiec masz wybór :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Powtórka z poprzedniego wojewódzkiego :polew: :polew:

Nie wytrzymałem i prawie sie popłakałem ze śmiechu :polew:

Oj Papuć Papuć :przebiegly:

Opublikowano

papuć nie pertol tylko dawaj, ja też raczej później będe właśnie wróciłem z impry

Opublikowano

czyli jak Lbn?

Opublikowano
  • Autor

to gdzie ten zlocik?

jak masz czas to śmigaj na serducho, ja jutro do pracy lecę ale popołudniu może ustwawimy się z Michałem i Norbertem, wiec masz wybór :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Powtórka z poprzedniego wojewódzkiego :polew: :polew:

Nie wytrzymałem i prawie sie popłakałem ze śmiechu :polew:

Oj Papuć Papuć :przebiegly:

dobrze że Ci turbo przy 1300 obrotów, ledów do zderzaka nie wciągnęło, bo wtedy to byś dopiero płakał... :gwizdanie:
Opublikowano

to gdzie ten zlocik?

jak masz czas to śmigaj na serducho, ja jutro do pracy lecę ale popołudniu może ustwawimy się z Michałem i Norbertem, wiec masz wybór :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Powtórka z poprzedniego wojewódzkiego :polew: :polew:

Nie wytrzymałem i prawie sie popłakałem ze śmiechu :polew:

Oj Papuć Papuć :przebiegly:

dobrze że Ci turbo przy 1300 obrotów, ledów do zderzaka nie wciągnęło, bo wtedy to byś dopiero płakał... :gwizdanie:

:fool:

Nie masz co powiedzieć ani argumentu żeby komuś dogryźć to lepie sobie daruj bo aby siebie dyskryminujesz :kwasny:

O moje turbo i ledy sie nie martw bo maja sie lepiej niz Ty i całe Twoje wozidło razem wziete :gwizdanie:

Opublikowano

ty się chłopie sam dyskryminujesz tymi niby to zabawnymi chamskimi wypowiedziami, no ale ty musisz pokazać jaki jesteś fajny koleś i dop...lisz paputowi i tym co nie przyjechali do lublina a sam to ile razy byłeś na spocie poza lublinem?

Opublikowano

owsiak10.jpg

Spertalam do swojego Auschwitz :hi:

Opublikowano

ty się chłopie sam dyskryminujesz tymi niby to zabawnymi chamskimi wypowiedziami, no ale ty musisz pokazać jaki jesteś fajny koleś i dop...lisz paputowi i tym co nie przyjechali do lublina a sam to ile razy byłeś na spocie poza lublinem?

To że nie jeżdze do puław to nie znaczy że nie jeżdze na spoty poza lublin jakbys bywał to bys wiedział :chytry:

Nie musze pokazywać jaki jestem za***isty wystarczy że ja to wiem.

A Ty to ojciec chrzestny i adwokat paputa że sie tak spinasz? Idź i zajmij się swoimi sprawami :doh1:

Opublikowano

ty się chłopie sam dyskryminujesz tymi niby to zabawnymi chamskimi wypowiedziami, no ale ty musisz pokazać jaki jesteś fajny koleś i dop...lisz paputowi i tym co nie przyjechali do lublina a sam to ile razy byłeś na spocie poza lublinem?

To że nie jeżdze do puław to nie znaczy że nie jeżdze na spoty poza lublin jakbys bywał to bys wiedział :chytry:

Nie musze pokazywać jaki jestem za***isty wystarczy że ja to wiem.

A Ty to ojciec chrzestny i adwokat paputa że sie tak spinasz? Idź i zajmij się swoimi sprawami :doh1:

no to moze powiedz na ilu byłeś, nie ma o czym z tobą gadać jesteś wiesiek z kogoś byś drwił a sam nie masz do siebie dystansu i nikt ci nie moze ci zwrócić uwagi bo jest to obraza wielkiego ksiecia własnie dałes tego bardzo dobry przykład a jezeli chodzi o adwokatów to pewnie zaraz ciebie tez kilku wezmie w obronę ale wali mnie to

Opublikowano

ty się chłopie sam dyskryminujesz tymi niby to zabawnymi chamskimi wypowiedziami, no ale ty musisz pokazać jaki jesteś fajny koleś i dop...lisz paputowi i tym co nie przyjechali do lublina a sam to ile razy byłeś na spocie poza lublinem?

To że nie jeżdze do puław to nie znaczy że nie jeżdze na spoty poza lublin jakbys bywał to bys wiedział :chytry:

Nie musze pokazywać jaki jestem za***isty wystarczy że ja to wiem.

A Ty to ojciec chrzestny i adwokat paputa że sie tak spinasz? Idź i zajmij się swoimi sprawami :doh1:

no to moze powiedz na ilu byłeś, nie ma o czym z tobą gadać jesteś wiesiek z kogoś byś drwił a sam nie masz do siebie dystansu i nikt ci nie moze ci zwrócić uwagi bo jest to obraza wielkiego ksiecia własnie dałes tego bardzo dobry przykład a jezeli chodzi o adwokatów to pewnie zaraz ciebie tez kilku wezmie w obronę ale wali mnie to

Jak w klubie jestem można powiedziec od lekko ponad roku to na poza lubelskich byłem na 2 duzych spotach. W lublinie tez kilka.

Mam do siebie dystans i wisi mi co sobie tam ubzdurałeś. Żadna obraza majestatu tylko zwróciłem uwagę że nie tyczyło się to co napisałem Ciebie a spinasz sie jakbym Ciebie zaatakował. Może i weźmie mnie pare osób w obrone ale pewnie dlatego że mam racje :przebiegly:

A poza tym skoro Cie to wali to po co sie udzielasz jak coś Ciebie nie dotyczy.

A co do paputa to nie chodzi nawet o to że nie przyjechaliście. Tylko że specjalnie ludzi zgaduje żeby nie jechali i to nie pierwszy raz.

to gdzie ten zlocik?

jak masz czas to śmigaj na serducho, ja jutro do pracy lecę ale popołudniu może ustwawimy się z Michałem i Norbertem, wiec masz wybór :decayed:

dość wymownie to zabrzmiało.

Opublikowano

ty się chłopie sam dyskryminujesz tymi niby to zabawnymi chamskimi wypowiedziami, no ale ty musisz pokazać jaki jesteś fajny koleś i dop...lisz paputowi i tym co nie przyjechali do lublina a sam to ile razy byłeś na spocie poza lublinem?

To że nie jeżdze do puław to nie znaczy że nie jeżdze na spoty poza lublin jakbys bywał to bys wiedział :chytry:

Nie musze pokazywać jaki jestem za***isty wystarczy że ja to wiem.

A Ty to ojciec chrzestny i adwokat paputa że sie tak spinasz? Idź i zajmij się swoimi sprawami :doh1:

no to moze powiedz na ilu byłeś, nie ma o czym z tobą gadać jesteś wiesiek z kogoś byś drwił a sam nie masz do siebie dystansu i nikt ci nie moze ci zwrócić uwagi bo jest to obraza wielkiego ksiecia własnie dałes tego bardzo dobry przykład a jezeli chodzi o adwokatów to pewnie zaraz ciebie tez kilku wezmie w obronę ale wali mnie to

Jak w klubie jestem można powiedziec od lekko ponad roku to na poza lubelskich byłem na 2 duzych spotach. W lublinie tez kilka.

Mam do siebie dystans i wisi mi co sobie tam ubzdurałeś. Żadna obraza majestatu tylko zwróciłem uwagę że nie tyczyło się to co napisałem Ciebie a spinasz sie jakbym Ciebie zaatakował. Może i weźmie mnie pare osób w obrone ale pewnie dlatego że mam racje :przebiegly:

A poza tym skoro Cie to wali to po co sie udzielasz jak coś Ciebie nie dotyczy.

A co do paputa to nie chodzi nawet o to że nie przyjechaliście. Tylko że specjalnie ludzi zgaduje żeby nie jechali i to nie pierwszy raz.

to gdzie ten zlocik?

jak masz czas to śmigaj na serducho, ja jutro do pracy lecę ale popołudniu może ustwawimy się z Michałem i Norbertem, wiec masz wybór :decayed:

dość wymownie to zabrzmiało.

Co ty człowieku tu opowiadasz, do póki piszesz na forum otwartym to każdy może tu pisać i wypowiedzieć swoje zdanie, a już na pewno ty nie możesz tego zabronić. Ty tez na pewno niejednokrotnie wypowiadałeś się w sprawach które cię nie dotyczyły chociaż by np. w sprawie dlaczego to paput czy grupa z puław nie przyjechała na jakiegoś spota, a co cie to obchodzi? to nie twoja sprawa i się nie wpieprzaj. Nic sobie nie ubzdurałem i się nie spinam tylko ty się spinasz jaki to z ciebie forumowy fafarafa. A paput nikogo nie zgaduje i nie obrażaj ludzi tym ze niby on coś komuś nakazuje czy zabrania bo każdy ma łeb na karku i sam o sobie decyduje. Aha i jeszcze raczej nikt nie powinien się tutaj wypowiadać bo według ciebie ta sprawa nie dotyczy nikogo poza tobą paputem i teraz mną

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.