Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

panowie prosba mala

oblukacie mi to auto??---->http://otomoto.pl/audi-a4-z-niemiec-1-wlasciciel-igla-C17754434.html

ewentualnie jutro miałbym czas, ktos jedzie ze mną :cool1: widze zę pod hala sportową stoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość norbertdriver

czemu chcesz sprzedać? :shocked:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:40_________________________________________________na spota chociaż jednego przyjedź :cool1:

Oczywiście, że przyjade. Zobaczymy jak będę stał z kasą w okolicach wakacji, ale chciałbym zmienić na coś młodszego i przede wszystkim mocniejszego, nie wykluczona mocna benzyna. Przy obecnej cenie ropy jazda na gazie jest dobrą alternatywą. Sam wiesz jak jest. Został mi na dobrą sprawę rok studiów,co za tym idzie mniej wyjazdów, wieć można pomysleć o czymś bardziej paliwożernym. Ale to zobaczymy w przyszłości. Pasowało by się tym Twoim przejechać kiedyś dla porównania, bo odkąd mam diesla, to benzynką jeździlłem tylko pare razy i do tego corsą c 1.2 75 KM :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu chcesz sprzedać? :shocked:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:40_________________________________________________na spota chociaż jednego przyjedź :cool1:

Oczywiście, że przyjade. Zobaczymy jak będę stał z kasą w okolicach wakacji, ale chciałbym zmienić na coś młodszego i przede wszystkim mocniejszego, nie wykluczona mocna benzyna. Przy obecnej cenie ropy jazda na gazie jest dobrą alternatywą. Sam wiesz jak jest. Został mi na dobrą sprawę rok studiów,co za tym idzie mniej wyjazdów, wieć można pomysleć o czymś bardziej paliwożernym. Ale to zobaczymy w przyszłości. Pasowało by się tym Twoim przejechać kiedyś dla porównania, bo odkąd mam diesla, to benzynką jeździlłem tylko pare razy i do tego corsą c 1.2 75 KM :kox:

no to zapraszam na jazdę, np na spocie, dźwięk V6 mnie urzeka a koszt 100km to 30 zł jak po mieście jeżdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przyjmuję zapisy na spota :decayed: a póki co wale w kimono :lazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar jest ok. Co do produkcji to muszę sprawdzić. Tylko fachowiec, który malował mi błotnik z tyłu niestety spartaczył robote, bo poszerzył go o jakiś centymetr i nie wygląda to zbyt rewelacyjnie. Na 16" 7" było ok, ale teraz jest już to widoczne. Pokusiłbym się o dystans, tylko nie wiem czy będzie to dobrze wyglądać jak z jednej strony dam 10 mm a z drugiej coś około 17-20mm.

Powiedz jakie masz parametry felgi to powiem Ci czy i jaki dystans by się przydał :wink4:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 22:39_________________________________________________

czemu chcesz sprzedać? :shocked:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:40_________________________________________________na spota chociaż jednego przyjedź :cool1:

Oczywiście, że przyjade. Zobaczymy jak będę stał z kasą w okolicach wakacji, ale chciałbym zmienić na coś młodszego i przede wszystkim mocniejszego, nie wykluczona mocna benzyna. Przy obecnej cenie ropy jazda na gazie jest dobrą alternatywą. Sam wiesz jak jest. Został mi na dobrą sprawę rok studiów,co za tym idzie mniej wyjazdów, wieć można pomysleć o czymś bardziej paliwożernym. Ale to zobaczymy w przyszłości. Pasowało by się tym Twoim przejechać kiedyś dla porównania, bo odkąd mam diesla, to benzynką jeździlłem tylko pare razy i do tego corsą c 1.2 75 KM :kox:

no to zapraszam na jazdę, np na spocie, dźwięk V6 mnie urzeka a koszt 100km to 30 zł jak po mieście jeżdzę

I tylko dźwięk bo niestety nietrzymanie mocy to chleb powszedni dla V6 ze stajni vag :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak diesel oczywiście najlepsza maszyna weź już skończ temat nie chce mi się gadać w kółko na ten sam temat, jak dla mnie nie ma porównania i to jest moja subietywna ocena, Ty sobie myśl co chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput jak masz czas, to dawaj zrobimy mini spota o 19.00. Zobaczymy jak to idzie :>

o 17 będę w Puławach bo mam to auto dla kolegi Elmo obejrzeć to jak chcesz to wpadaj pod hale sportową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak diesel oczywiście najlepsza maszyna weź już skończ temat nie chce mi się gadać w kółko na ten sam temat, jak dla mnie nie ma porównania i to jest moja subietywna ocena, Ty sobie myśl co chcesz

A gdzie ja to napisałem :cool1: ?

Podoba Ci się, jesteś zadowolony. Ok, nie mam nic do tego. Powiedziałbym nawet, że się cieszę bo wcale nie jest łatwo dobre auto.

Ale to nie zmienia faktu, że V6 nie trzymają serii, nie tylko w przypadku silników z grupy VW. To niewątpliwy minus tych silników. Plusów jest znacznie więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość norbertdriver
o 17 będę w Puławach bo mam to auto dla kolegi Elmo obejrzeć to jak chcesz to wpadaj pod hale sportową

Nie wyrobie się. Do której będziesz w Puławach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 17 będę w Puławach bo mam to auto dla kolegi Elmo obejrzeć to jak chcesz to wpadaj pod hale sportową

Nie wyrobie się. Do której będziesz w Puławach?

pewnie do 20 bo będę na narzeczoną czekał, jakby co to chyba masz mój nr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

A ja lubie 2,4 kolega ma czesto nim jezdzimy i podoba mi sie taki silniczek, niewątpliwie plusem tego motorku jest to ze nie można go dłubnąć wiec nie ładuje sie kasy :decayed: dajesz glebe dobre koło i zapominasz o takich problemach jak konsekwencje wolnych lansów po mieście :decayed: a co do sprintu do 100 nei ma tragedii 8-9s jest :good: noi vmax :evil: diesel wymieka

Ja musze tą swoja sieczkarnie wygłuszyć jakos bo mnie juz wkórwia ten hałas, ostatnio i tak na obwodnicy wyciagnałem we 4 osoby 215km/h :slina: z zachwytu kupiłem mu płyn do spryskiwaczy :kox:

paput nie chcesz lampek poliftowych valeo :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

A ja lubie 2,4 kolega ma czesto nim jezdzimy i podoba mi sie taki silniczek, niewątpliwie plusem tego motorku jest to ze nie można go dłubnąć wiec nie ładuje sie kasy :decayed: dajesz glebe dobre koło i zapominasz o takich problemach jak konsekwencje wolnych lansów po mieście :decayed: a co do sprintu do 100 nei ma tragedii 8-9s jest :good: noi vmax :evil: diesel wymieka

Ja musze tą swoja sieczkarnie wygłuszyć jakos bo mnie juz wkórwia ten hałas, ostatnio i tak na obwodnicy wyciagnałem we 4 osoby 215km/h :slina: z zachwytu kupiłem mu płyn do spryskiwaczy :kox:

paput nie chcesz lampek poliftowych valeo :przebiegly:

wiela za lampki?

przed chwilą pod tesco był mini spot :decayed: ja, armistead, norbertdriver

testowaliśmy adama czarne złoto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:

A ja lubie 2,4 kolega ma czesto nim jezdzimy i podoba mi sie taki silniczek, niewątpliwie plusem tego motorku jest to ze nie można go dłubnąć wiec nie ładuje sie kasy :decayed: dajesz glebe dobre koło i zapominasz o takich problemach jak konsekwencje wolnych lansów po mieście :decayed: a co do sprintu do 100 nei ma tragedii 8-9s jest :good: noi vmax :evil: diesel wymieka

Ja musze tą swoja sieczkarnie wygłuszyć jakos bo mnie juz wkórwia ten hałas, ostatnio i tak na obwodnicy wyciagnałem we 4 osoby 215km/h :slina: z zachwytu kupiłem mu płyn do spryskiwaczy :kox:

paput nie chcesz lampek poliftowych valeo :przebiegly:

wiela za lampki?

przed chwilą pod tesco był mini spot :decayed: ja, armistead, norbertdriver

testowaliśmy adama czarne złoto :decayed:

i jak po testach :naughty: robią robote chłopaki z LRY :decayed:

a lampki nie znam jeszcze ceny ale jutro sprawdze :wink4: o ile sie wyrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet to jedzie, ale głośno w środku i nie ma dźwięku V6 :kox: ja wole swój :>[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 20:42_________________________________________________ :good::polew:

i wszystkie ośki to mietkie pytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...