Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

nalewki??? miałeś kupowac Goodyeara UG++++++++++++++++++++++++++++++ a tu nalewka? :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 00:10_________________________________________________a mówiem sprzedaj za 300 tamte oponki :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nalewki??? miałeś kupowac Goodyeara UG++++++++++++++++++++++++++++++ a tu nalewka? :polew:

póki co stoje z zakupem felg, bo mi studia wymyśliły opłaty za prace dyplomową :wallbash: i tak sie wacham czy wy***ać 800zł na felgi i 1300zł na opony których obecnie nie ma w magazynach :gwizdanie:

a dzisiaj kolega wpadł na parking z takimi nalewkami i zachwalał

póki co jestem przekonany do nowych zimówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalewki??? miałeś kupowac Goodyeara UG++++++++++++++++++++++++++++++ a tu nalewka? :polew:

póki co stoje z zakupem felg, bo mi studia wymyśliły opłaty za prace dyplomową :wallbash: i tak sie wacham czy wy***ać 800zł na felgi i 1300zł na opony których obecnie nie ma w magazynach :gwizdanie:

a dzisiaj kolega wpadł na parking z takimi nalewkami i zachwalał

póki co jestem przekonany do nowych zimówek

ja msz zamiar jeszcze nim polatać kupuj nowe a jak nie to bym się w takie drogie nie pchał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimówki i to jeszcze w tym rozmiarze warto brać nowe nawet jeśli sie auto będzie sprzedawało rozmiar opony jest w większosci przypadków taki sam w innych autach tej klasy wiec napewno nie strace zakupem nówek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimówki i to jeszcze w tym rozmiarze warto brać nowe nawet jeśli sie auto będzie sprzedawało rozmiar opony jest w większosci przypadków taki sam w innych autach tej klasy wiec napewno nie strace zakupem nówek :naughty:

na zimówkach to zazwyczaj oddaje się auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimówki i to jeszcze w tym rozmiarze warto brać nowe nawet jeśli sie auto będzie sprzedawało rozmiar opony jest w większosci przypadków taki sam w innych autach tej klasy wiec napewno nie strace zakupem nówek :naughty:

na zimówkach to zazwyczaj oddaje się auto

mój pójdzie na stali :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimówki i to jeszcze w tym rozmiarze warto brać nowe nawet jeśli sie auto będzie sprzedawało rozmiar opony jest w większosci przypadków taki sam w innych autach tej klasy wiec napewno nie strace zakupem nówek :naughty:

na zimówkach to zazwyczaj oddaje się auto

Ja kupiłem w środku lata na zimówkach, z drugim kompletem zimówek gratis.

A w bagażniku dojazdówka 17'. Helmut glebę zostawił ale siedemnastki zabrał :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na alu 16" opony do śmietnika i na stali 15" w bagażniku też opony do śmietnika zazwyczaj nikt nie sprzedaje na dobrych oponach, ale kowi ma 6 kompletów to zawsze coś założy :rolleyes::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na alu 16" opony do śmietnika i na stali 15" w bagażniku też opony do śmietnika zazwyczaj nikt nie sprzedaje na dobrych oponach, ale kowi ma 6 kompletów to zawsze coś założy :rolleyes::decayed:

dokładnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem dziś na parking przy Tesco.

Poślizgałem się trochę ale żadne LPU nie było na tyle odważne by dołączyć. Stało jakieś towarzystwo przy srebrnej a4 b5 i bmw e-46 ale tylko się patrzyli jak wywijam kółeczka i robię slalomy między latarniami :thumbdown:

Dziwne bo parking odśnieżony, w sam raz do ślizgania a jakoś chętnych nie ma :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem dziś na parking przy Tesco.

Poślizgałem się trochę ale żadne LPU nie było na tyle odważne by dołączyć. Stało jakieś towarzystwo przy srebrnej a4 b5 i bmw e-46 ale tylko się patrzyli jak wywijam kółeczka i robię slalomy między latarniami :thumbdown:

Dziwne bo parking odśnieżony, w sam raz do ślizgania a jakoś chętnych nie ma :mysli:

Moze tam nagrywają :bag:

ja dzisiaj o mały włos dostał bym 6pkt i 500zł mandatu za wejscie w zakręt :think2: cała bokiem przeleciałem i mnie na bombach pogonili ;(

ale chwał ze policjant też miał Q i jakos to zrozumiał :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak daleko wzrok kamery nie sięga a w razie czego - czarnych sedanów jest dużo :wink4:

Ja bym powiedział policjantom, że wpadłem w poślizg - za to chyba mandatów nie ma :mysli:

Zresztą ja po ulicach rzadko się ślizgam, jest obniżony i mi go zwyczajnie szkoda - nie chcę wydechu czy miski olejowej zostawić. Musi być ładnie i równo odśnieżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zima jak co roku zaskoczyła drogowców, ale i mnie też... zamarzła mi Audica nie mogę jej otworzyć i dostać się do środka POMOCY!!! Ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić??

odmrażacz do zamków psiukać i psiukać, w końcu puści, bo mam rozumieć aku umarł, ja w tamtym roku tak miałem że dwa dni sie nie mogłem do niego dostać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak akumulator umarł... no właśnie próbowałem już odmrażacza do zamków, ale nic... zastanawiam się czy nie polać wrzącą wodą a potem odmrażacza jeszcze na psiukać...

tak też mozesz zrobić, tylko pózniej wytrzyj :gwizdanie: moze odpusci, ja zmarnowałem dwa odmrażacze zanim tam sie dostałem

Jutro ma być mniejszy mróz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób tam się ślizga i ja też czasami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODPALIŁEM NARESZCIE DZIŚ SWOJĄ NIUNIE I ZROBIŁEM PARĘ KOŁECZEK PO MIASTECZKU :dance2:

i co było?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODPALIŁEM NARESZCIE DZIŚ SWOJĄ NIUNIE I ZROBIŁEM PARĘ KOŁECZEK PO MIASTECZKU :dance2:

Wyrwałeś coś? :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...