Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z przodu ramka pod tablice "A4 klub polska" ale jakaś taka inna niż te co są teraz.

ramki z innego forum AKP :wink4:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z przodu ramka pod tablice "A4 klub polska" ale jakaś taka inna niż te co są teraz.

ramki z innego forum AKP :wink4:

pewnie stary wzór

Opublikowano

pewnie stary wzór

łooo karwa zapomniałem sam takie miałem :decayed: to nie było AKP zatem :wink4:

Opublikowano

25.06.2010 ok.16:00 widziany ciemny A4 1.8T FZI ul. Racjonalizacji. Pozdrowienia !!!

501c12e28652984dmed.jpg

Opublikowano

25.06.2010 ok.16:00 widziany ciemny A4 1.8T FZI ul. Racjonalizacji. Pozdrowienia !!!

501c12e28652984dmed.jpg

Mazowieckie Ucho Zarządu :good:

Opublikowano

I już mamy haka na zielonego :naughty:

Podwójna ciągła :decayed:

Opublikowano

I już mamy haka na zielonego :naughty:

Podwójna ciągła :decayed:

pozamiatane :polew:

Opublikowano

Niebieskie B5 Łomża-Radom. Pozdrawiam

Opublikowano

dzis godzina mniej wiecej 12:50 zielone B5 w avancie w olkuszu przy McDonald'zie :cool1:

Opublikowano

Dzisiaj w Piasecznie na skrzyzowaniu z Puławską w strone Konstancina leciał sedan koloru parówkowego nr. WZY...... - MoorPH ???

wydawało mi sie ze miał ramki klubowe ale ślepy jestem i głowki nie daje uciąć :kox: :kox:

Opublikowano

Lublin ul. Fabryczyna dziś 10:00 zaparkowane na chodniku srebrne B6 z ramkami klubowymi, nie zauważyłem jakie numery rej. kto to??

Opublikowano

wczoraj kolo 19 szara B6 z naklejka na klapie LU 8899** za gala w kierunku Krochmalnej. Pozdrawiam kierownika :hi: stalem prawie obok ale kolega patrzyl tylko przed siebie:D

Opublikowano

Szarawe B5 Tdi nr.rej CW***** z naklejką klubowa na klapie widziana przed Ślesinem :hi:

Opublikowano

niebieskie b5 najprawdopodobniej S4 ramki CSW..... ramki klubowe widziany o 17tej w Kościerzynie :cool1:

Opublikowano

Dzis ok. 11(srebrne a4) parking Janki pod sklepem feuvert, i ok. 21. parking na Ursynowie (granatowe a4 WN XXXX)pod sklepem e-leclerc.......

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Pozdro dla Dwóch Kierowników z czerwonego sedana B6 na blachach RZE ..24, widzianych wczoraj w Rzeszowie na Piłsudskiego. Nie wiem czy Goście z Forum ale pozdrowienia w postaci machania łapkami były :good:

Opublikowano

czyj to furak?

znalezione na wheelwhores

DSC_0337.jpg

rearshot.jpg

Opublikowano

Moskalowa kobieta widziana dziś w pędzącej parówie w Milanówku o 10 :hi:

Granatowe b5 avant z wielkim logiem OOOO na boku widziane dziś w Wawie ok 11 zaparkowane za Rotundą :hi:

Opublikowano

Granatowe b5 avant z wielkim logiem OOOO na boku widziane dziś w Wawie ok 11 zaparkowane za Rotundą :hi:

To ja :naughty: Pozdro takze :)

Opublikowano

granatowa B5 na Orkana przy biedronce kolo 18... Lz70** stales za mną jak lewoskręt robilismy:) tylko ja po tajniacku POzdro :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.