Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj o 15.15 w Bieżuniu widziana A4 B6 black sedan

na blachach NDZ(nr. nie zdążyłem złapać) :hi:znaczek na grylu

jechałem takim samym tylko avantem jak ruszałeś z pod sklepu

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jastków godzina 16 B5 benzyna raczej na blachach LC zaparkowana niedaleko kościoła :hi:

Opublikowano

Jastków godzina 16 B5 benzyna raczej na blachach LC zaparkowana niedaleko kościoła :hi:

To _Solar_ swoim 1,6 LPG diesel power :polew: On ma taki dziwny komin jak z tico sport w tym swoim paździochu :naughty:

Opublikowano

Środa 13.10 około 14-stej czarne B6 avant ramki Klubowe - parking ASO Połczyńska ....( Carlos ????? ) Pzdr :hi:

Opublikowano

wczoraj na Idzikowskiego jakoś przed 17, srebrna B5 sedan na blaszkach CRY****, mrugałem długimi, ale nie przyczaiłeś :decayed:

pozdro i do zobaczenia na spocie :hi:

Opublikowano

Dziś na Bródnie brązowa ? b5 na WJ.... pod podgrodziem na krasnobrodzkiej.

Ktoś Ty ? :decayed:

Pozdr :hi:

Opublikowano

To ja :naughty: Jesli klubowa rameczki to napewno ja :kox: Bo tych brazowych to malo na brd :tongue4:

Opublikowano

To ja :naughty: Jesli klubowa rameczki to napewno ja :kox: Bo tych brazowych to malo na brd :tongue4:

Tak jest klubowa klubowa i pierwszy raz taką widziałem :naughty:

No i silniczek się zgadza :cool1:

Opublikowano

Kielce, ulica Radomska -dziś widziany kolega grzanek85 Pozdro :hi:

Opublikowano

B5 II lift avant granatowe TDI na LRY wczoraj i dzisiaj zaparkowałem koło Ciebie na parkingu na Narbutta

Opublikowano

Żukowo ul.Gdyńska widziane czerwone Audi A4 B5 avant na rejestracji GKA.... z wlepką A4klub na tylnej klapie. Kto to?? :>

Opublikowano

Wawa ul Lubelska, pod brama Wedla kolo 15. Granatowe B5 avant WU 7cośtam z urwanym zderzakiem :decayed: pozdrówka

Opublikowano

Jeśli dobrze ogarnąłem to Sqizzy widziany dziś pod Tesco w Milanówku w stronę W-Wy :hi:

Opublikowano

dziś o 13 widziałem ciemne b5 ETM przy skierniewickiej w wawie[;

Opublikowano

B5 II lift avant granatowe TDI na LRY wczoraj i dzisiaj zaparkowałem koło Ciebie na parkingu na Narbutta

to ja, tylko że to czarna nie granat :decayed:

Opublikowano

Jeśli dobrze ogarnąłem to Sqizzy widziany dziś pod Tesco w Milanówku w stronę W-Wy :hi:

:hi:

Opublikowano

widziana B6 WZ około 17 na dolince służewieckiej w stronę pragi :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

wczoraj koło 19 czarne S4 B8 na poznańskich nr. na BP w łowiczu, później odbijało na autostradę, ktoś z klubu może ?

Opublikowano

Środa 13.10 około 14-stej czarne B6 avant ramki Klubowe - parking ASO Połczyńska ....( Carlos ????? ) Pzdr :hi:

tak PiXi to ja :)

Dzisiaj odbieram furaka :)[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 13:26_________________________________________________

pozdro dla czarnej b6 avant rej WE 766.... jadącej wczoraj przez Marki w stronę w Radzymina, kolega ładne bąki puszczał :kox:

Dzięki. Autko już wyleczone :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.