Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Fioletowo-błekitny avant z ksenonami spotkany dzis na Kalwaryjskiej, około 12:30. Z tylu podkladki klubowe prawdopodobnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj ok. 23 50 w Warszawie, na wisłostradzie(na podzamczu) jechalem przez chwile równo z granatowym avancikiem b5... moze ktos stąd?
Mogłam być ja ... : ) Napisz jaki masz kolorek Audi ... i czy ten avancior był bardzo brudny, bo wtedy to na pewno ja : )

a zapomnialem napisac blachy zaczynaly sie WPI

To na pewno nie ja, WZ się kłania : >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla klubowicza spotkanego w Rzeszowie na mini "rondzie" :hi: (ciemny sedan z ramkami i naklejką rej. RT...). Troszke sie spieszyłem bo bym zjechał na cpn na spota. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky widzalem Ciebie wczoraj (wtorek11.03) ok 16.30 gdzies na ursynowie stales pierwszy na swiatlach, gapiles sie na mnie jak bys mnie nie znal a 2 dni wczesniej pilismy wodke w Wisle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky widzalem Ciebie wczoraj (wtorek11.03) ok 16.30 gdzies na ursynowie stales pierwszy na swiatlach, gapiles sie na mnie jak bys mnie nie znal a 2 dni wczesniej pilismy wodke w Wisle :(

:polew: :polew: :polew: to jednak byłes Ty .....

patrzyłem z niedowierzaniem [co Ty tu robisz ? ] myslalem ze juz dawno jestes u siebie na wsi w Londynie .... :naughty: [trzeci brat KSERO - to juz by było za duzo ... :polew:]

p.s inna sprawa ze ja ludzi na ulicy nie poznaje .... [taka wada :decayed:]

Moze Cie nie zapamietal... :polew:

dobrych graczy zapamietuje .... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla klubowicza spotkanego w Rzeszowie na mini "rondzie" :hi: (ciemny sedan z ramkami i naklejką rej. RT...). Troszke sie spieszyłem bo bym zjechał na cpn na spota. :a4fan:

pozdro Aramis, no szkoda , ze nie zjechałeś na cpn chwilę bysmy pogadali... :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jednak byłes Ty .....

wreszcie umylem samochod i zmienilem fele na 17' avus, to cie pewnie zmylilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla klubowicza spotkanego w Rzeszowie na mini "rondzie" :hi: (ciemny sedan z ramkami i naklejką rej. RT...). Troszke sie spieszyłem bo bym zjechał na cpn na spota. :a4fan:

pozdro Aramis, no szkoda , ze nie zjechałeś na cpn chwilę bysmy pogadali... :decayed:

Sorki, akurat taki pech że wczoraj gnałem do domku po rodzinkę i spowrotem do Rzeszowa.

Następnym razem się poprawię. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jednak byłes Ty .....

wreszcie umylem samochod i zmienilem fele na 17' avus, to cie pewnie zmylilo :)

a to juz drugi raz ... w Wiśle w taksówce tez Cie nie poznałem .... bedziesz bogaty .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem OOOO mam od niedawna na forum jestem raczej nowy ale robie dziennie 140km kraków dg i jakoś nigdy nie spotkałem jakiejś fajnej audiolki a już ze znaczkiem klubu czy podkładkami ślepy jestem czy jak ?? :kox:

srebrny Avant 17'' ori ciemne szyby chrom :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys ''objechalem'' TT,z moim silnikiem- zadkosc,ale gosciu chyba nie chcial uszkodzic auta,bo ,wpierw wyprzedzilem go,potem w lusterkach widzialem ,jak wyprzedza mnie, pokazujac srodkowy palec,wiec postanowilem,sprobowac,ale tylko dlatego,ze bylo na prawde ciasno na drodze ,wiele aut i tylko moglem polegac na moich zdolnosciach i co? wydygal,ucieklem mu i tyle,fajnie ,bo z tym ,co mam pod maska,to hanba dla TT :polew:

ach te A4... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy umarłem :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę jechałem(srebrnym avantem z ramkami klubowymi) nad Zegrze aleja Piłsudskiego, kolega jadący z przeciwka zielonym bodaj b5 sedanem machnął mi w pozdrowieniu, nie zdążyłem odmachnąć, pozdrawiam kolegę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys ''objechalem'' TT,z moim silnikiem- zadkosc,ale gosciu chyba nie chcial uszkodzic auta,bo ,wpierw wyprzedzilem go,potem w lusterkach widzialem ,jak wyprzedza mnie, pokazujac srodkowy palec,wiec postanowilem,sprobowac,ale tylko dlatego,ze bylo na prawde ciasno na drodze ,wiele aut i tylko moglem polegac na moich zdolnosciach i co? wydygal,ucieklem mu i tyle,fajnie ,bo z tym ,co mam pod maska,to hanba dla TT :polew:

ach te A4... :tongue4:

nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować umijętności :notworthy: :notworthy: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys ''objechalem'' TT,z moim silnikiem- zadkosc,ale gosciu chyba nie chcial uszkodzic auta,bo ,wpierw wyprzedzilem go,potem w lusterkach widzialem ,jak wyprzedza mnie, pokazujac srodkowy palec,wiec postanowilem,sprobowac,ale tylko dlatego,ze bylo na prawde ciasno na drodze ,wiele aut i tylko moglem polegac na moich zdolnosciach i co? wydygal,ucieklem mu i tyle,fajnie ,bo z tym ,co mam pod maska,to hanba dla TT :polew:

ach te A4... :tongue4:

szacuneczek :notworthy::polew: :polew: :polew:

Sorry za OT ale nie mogłem sie powstrzymać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...