Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj, ok 9:15 na Młocinach czarny Avant B7 bodajże na WA.... z ramkami klubowymi

Pozdro !

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z błekitnego avanta b7 3.0 tdi dzisiaj w czwie przed 12:naughty:

Opublikowano

Pozdrawiam Kierownika czarnej B6 na SB(G), który najprawdopodobniej święcił ze mną jajka:wink:. Dziś w Ostrowcu na Sandomierskiej po 9.00 wlepa na bagażniku i prawych drzwiach.

Wesołych !!!

Opublikowano

Dziś około 14.00-15.00 niebieskie B6 WWL na trasie Ryki - Garwolin ob trąbiony przez czerwone B5 Avant:decayed:

Opublikowano

Dziś 13:00 ul.Głębocka/Lewandów widziany granatowy avancik B5 na WL z klubowymi ramkami i wlepkami,ja czekałem do skrętu z ul.Lewandów.

Oraz po 14:00 ul.Głębocka czarny sedan z ramkami-kolega skręcał na CH Targówek.Pozdrawiam driverów:hi:.

Opublikowano

Oraz po 14:00 ul.Głębocka czarny sedan z ramkami-kolega skręcał na CH Targówek.Pozdrawiam driverów:hi:.

Pozdrawiam Kolego :)

Opublikowano
Dziś 13:00 ul.Głębocka/Lewandów widziany granatowy avancik B5 na WL z klubowymi ramkami i wlepkami,ja czekałem do skrętu z ul.Lewandów.

pozdro kolego:wink:

Opublikowano

Tak myślałem,że to Ty Juziu,ale coś mi się ubzdurało że Twoja B5 jest czarna :D

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
Tak myślałem,że to Ty Juziu,ale coś mi się ubzdurało że Twoja B5 jest czarna :D

wysłane za pomocą tapki

ciemny granat:wink:

Opublikowano

Kto to u mnie na jednostce parkuje w Barczacej ;) b6 avant srebrny LPU

Opublikowano
Kto to u mnie na jednostce parkuje w Barczacej ;) b6 avant srebrny LPU

hmmm dwóch klubowiczów praktycznie w Mińsku i żadnego nie widziałem? :kwasny:

Opublikowano
Kto to u mnie na jednostce parkuje w Barczacej ;) b6 avant srebrny LPU

hmmm dwóch klubowiczów praktycznie w Mińsku i żadnego nie widziałem? :kwasny:

Ja jestem z sdl a tu pracuje ;) zapraszam na spoty siedleckie

Opublikowano

Jak każdy żołnierz w tej mieścinie :decayed: może wpadnę któregoś dnia :wink:

Opublikowano
Kto to u mnie na jednostce parkuje w Barczacej ;) b6 avant srebrny LPU

hmmm dwóch klubowiczów praktycznie w Mińsku i żadnego nie widziałem? :kwasny:

Ja jestem z sdl a tu pracuje ;) zapraszam na spoty siedleckie

Opublikowano

B6 w sedanie GA z ramkami klubowymi dzis na kontenerowej w Gdyni upatrzony przez mojego meża pozdrawiamy :wink:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika czarnej B8 z ramkami klubowymi właśnie wylukałem Cię na Witominie;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Auto Nikusia dziś 8ma rano Poznań obornicka...

Opublikowano

dziś na drodze Przasnysz - Ciechanów około 11.00 ciemne b5 avant z klubowymi ramkami,nr rej nie z czaiłem bo rozmawiałem przez tel.:grin:

Pozdro dla kierownika

Opublikowano

dziś o 1 wyjechałem z lublina do warszawy na lotnisko i spowrotem byłem o 6 . niestety nikogo nie widziałem z ramkami.. Co wy śpicie wszyscy ?? :( Jak jeździłem bez ramek było was dużo teraz mam ramki to nikogo :(

Opublikowano
Pozdrowienia dla kierownika czarnej B8 z ramkami klubowymi właśnie wylukałem Cię na Witominie;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

pod domem starców? często tam go widuję :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.