Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra, ale najpierw doprowadzę ją do kultury...

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A ja dziś widziałam dwa auta z klubowymi ramkami. Czarnego Avanta na numerach TOS przy zjeździe z Trasy Siekierkowskiej w stronę Ursynowa w okolicach godziny 20.00 Pozdrowienia :hi:

Jakie konkretnie to były modele to Wam nie powiem, za słaba jeszcze jestem w tym temacie - musicie wybaczyć :wstydliwy:

to nie MARCIN607 tylko ja :tongue4: pozdrowienia dla kierowniczki :hi::wink:

Opublikowano

Dziś 17.35 ciemno szara b8 kawaleczek przed Tuchomkiem. Pozdro ze srebrnego Polo :-)

Opublikowano

kto " porzucił " dziś b6 w sedanie kolo maka na oliwie GD 3178T cały dzień tam stało

Opublikowano

wczoraj na łowiczu, koło 19

b6 avant ramki, naklejki klubowe, 18" takie jak moje rej wpr xx 44

przepuścił mnie później parkowane praktycznie koło siebie, miałem ochotę podejść, ale yebaniutko mi się spieszyło

ale i tak pozdro :decayed:

Opublikowano

B5 avant z naklejka na tylnej klapie a4 klub polska widziany w miejscowości Stróża rej. Ebe Jechałem za kolega później trochę pocisnal i puścił nie złego dyma :-D

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

kto?????

DSC_0552.jpg

Opublikowano

:facepalm: kilku znam z bytowa o takiej ksywie jakos zaden nie kupil ostatnio audi :whistling:

Opublikowano

na7e4etu.jpg

Wczoraj pod ptakiem w Rzgowie widziana klubowa b6 z wlepa na tylnej klapie oraz zayebistymi felgami :-P

Pozdro dla kierownika :-D

Send from Samsung GT-9100

Opublikowano

ciemne b5 sedan przedlift z wlepka na klapie z lewej strony, spotkany w sobote ok godz. 11 w wawie na bitwy warszawskiej, skrecales w prawo w grójecką :hi:

Opublikowano

Czarny avant B7 WOT z ramkami dzisiaj przed 9 na Wirażowej. Kierownik chyba nie widział sygnałów ;-). Pozdro

Opublikowano
wczoraj na łowiczu, koło 19

b6 avant ramki, naklejki klubowe, 18" takie jak moje rej wpr xx 44

przepuścił mnie później parkowane praktycznie koło siebie, miałem ochotę podejść, ale yebaniutko mi się spieszyło

ale i tak pozdro :decayed:

To ja. Tak widziałem.Wpadłem na ten festiwal na chwilę popatrzeć z daleka bo byłem niedaleko u rodziny:)

Ps. Kolega niezła koza z tyłu

Opublikowano
wczoraj na łowiczu, koło 19

b6 avant ramki, naklejki klubowe, 18" takie jak moje rej wpr xx 44

przepuścił mnie później parkowane praktycznie koło siebie, miałem ochotę podejść, ale yebaniutko mi się spieszyło

ale i tak pozdro :decayed:

To ja. Tak widziałem.Wpadłem na ten festiwal na chwilę popatrzeć z daleka bo byłem niedaleko u rodziny:)

Ps. Kolega niezła koza z tyłu

wynikły delikatne problemy z tyłem:decayed: przód na gwincie 59 cm tył na 1ba musi na chwile polatać :decayed:

fajnie ciągle z górki jest

dziś koło 19 czerwone b5, ramka klubowa nr EKU na poznańskiej między kutnem a łowiczem

Opublikowano

wczoraj w Lublinie na ul od kunickiego w zemborzycką skrecało ciemne A4 B5 chyba LBL xxxx prowadzonę przez młodą panią z tylu naklejka klubowa na zwykłej srebrnej ramce o godzinie ok 11 30 :hi:

Opublikowano

ze 2 dni temu w Łodzi, obie z klubowymi ramkami, jedna po 16 na Przędzalnianej (kierownik z p[asażerką), oraz druga czarna kombi zdaje się EKU (3 człeka w środku) na pseudoxenonie po 17 na Dąbrowskiego :wink:

Opublikowano

Wczoraj ok.19 - 20 na Morskiej przy wjeździe na Obwodnicę Trójmiasta czarne b5 avant,ramki klubowe, koleżanka za kierownicą :)

Stałam na światłach, a koleżanka "zawijała rogala" wracając na Morską w stronę Rumi.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Dziś na Waltera Janke i Wyszyńskiego o 7,30 a4 stała na poboczu-chyba była kolizja.Pozdrawiam

Opublikowano

Dzisiaj 19.30 boczna Racławickiej, Mołdawska-Korotyńskiego (W-wa)? B6 sedan WE chyba, rameczki. Pozdrowienia dla kierownika :wink: Ja jechałem cytrynowym więc nawet nie machałem :decayed: chwilę wcześniej buba mnie atakował na przejściu dla pieszych i przez niego musiałem ruch wstrzymywać :decayed:

Opublikowano

Niebieski sedan B6 rej.GA .... z tyłu zderzak s-line z przodu jakiś MS czy ABT, klubowe ramki,

widziany dzisiaj pod Castoramą na Osowej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.