Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentują, na samochodzie wydają się jeszcze większe:D a co do linka to obczaję jak siądę do kompa bo na komie mi coś nie hula;)

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W czwartek w Lublinie ustrzelony klubowicz

http://img.tapatalk.com/d/13/12/15/a9e9eva7.jpg

Naskrobane telefonikiem

pozdrawiam serdecznie :hi:

Opublikowano

Truskawka gdzie Ty się po nocach szlajasz właśnie widziałem Twoje auto na skwerku:D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Dziś w nocy ul.Solec przy klubie "1500" widziany zaparkowany sedan granatowy WPR**** z wlepka na tylnej klapie.Pozdr.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
To ta z tymi fajnymi felami była granatowa czy srebrna? Bo rzeczywiście stały obok siebie i już nie wiem która co miała a głupio było stanąć i obcinać hehe:D

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

S4 to ta granatowa, w podpisie masz link do niej ;)

A fele są paskudne, przynajmniej mi się nie podobają i są cholernie zniszczone, ale na zimę wystarczą :decayed:

taki wzór: http://img607.imageshack.us/img607/9271/dsc04644eu.jpg

Dziś idąc po bułki na śniadanie pozwoliłem sobie bliżej obczaić tą S4 bo widziałem, że stoi dalej:decayed: Mega furka!:naughty:

Opublikowano

Dziś pod Julą jakąś godzine temu Szary Sedan na LU . Ramki i Naklejka z tyłu :P

Opublikowano
Truskawka gdzie Ty się po nocach szlajasz właśnie widziałem Twoje auto na skwerku:D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

mój piękny był w GA prawie całą noc trza było go postraszyć :wink:

Opublikowano
To ta z tymi fajnymi felami była granatowa czy srebrna? Bo rzeczywiście stały obok siebie i już nie wiem która co miała a głupio było stanąć i obcinać hehe:D

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

S4 to ta granatowa, w podpisie masz link do niej ;)

A fele są paskudne, przynajmniej mi się nie podobają i są cholernie zniszczone, ale na zimę wystarczą :decayed:

taki wzór: http://img607.imageshack.us/img607/9271/dsc04644eu.jpg

Dziś idąc po bułki na śniadanie pozwoliłem sobie bliżej obczaić tą S4 bo widziałem, że stoi dalej:decayed: Mega furka!:naughty:

W weekendy ciągle tu stoi ;) Jesteś z czechowa? Wcześniej Cie nie widziałem :decayed:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi widzianego dziś w Łodzi, na ul Północnej o godzinie 14.Ciemne b5 sedan ESI,kierowałeś się do Źródłowa,al G Palki

Opublikowano
Truskawka gdzie Ty się po nocach szlajasz właśnie widziałem Twoje auto na skwerku:D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

mój piękny był w GA prawie całą noc trza było go postraszyć :wink:

Ale że co...to już pępkowe opijał:grin:
Opublikowano

Pozdrowienia dla grafitowego A4 B6 Avant stojącego na przeciwko autoauto.pl na Jana Pawła II ok godziny 15

Opublikowano
To ta z tymi fajnymi felami była granatowa czy srebrna? Bo rzeczywiście stały obok siebie i już nie wiem która co miała a głupio było stanąć i obcinać hehe:D

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

S4 to ta granatowa, w podpisie masz link do niej ;)

A fele są paskudne, przynajmniej mi się nie podobają i są cholernie zniszczone, ale na zimę wystarczą :decayed:

taki wzór: http://img607.imageshack.us/img607/9271/dsc04644eu.jpg

Dziś idąc po bułki na śniadanie pozwoliłem sobie bliżej obczaić tą S4 bo widziałem, że stoi dalej:decayed: Mega furka!:naughty:

W weekendy ciągle tu stoi ;) Jesteś z czechowa? Wcześniej Cie nie widziałem :decayed:

Ano z Czechowa, i też tych Twoich Audiczek nie widziałem a w Aldiku bywam codziennie hehe:co::grin: A od kiedy mam a4 to się rozglądam:D

Opublikowano
Pozdrowienia dla grafitowego A4 B6 Avant stojącego na przeciwko autoauto.pl na Jana Pawła II ok godziny 15

Jakieś szczegóły? Na takie auto trafiłem dziś na -2 w Arkadii. Ramka i naklejka klubowa na klapie.

Opublikowano

Szare badz grafitowe b6 avant widziane teraz w wola parku w wwa. Wlepka po prawej stronie z tylu. Rejestracje LRA

Wysłane z mojego LG-E610

Opublikowano
Pozdrowienia dla grafitowego A4 B6 Avant stojącego na przeciwko autoauto.pl na Jana Pawła II ok godziny 15

Jakieś szczegóły? Na takie auto trafiłem dziś na -2 w Arkadii. Ramka i naklejka klubowa na klapie.

Rejestracji nie pamiętam, ale na pewno była z poza Warszawy. Naklejka z lewej strony na klapie, jeżeli chodzi o ramkę to nie zwróciłem uwagi, bo za szybko jechałem.

Opublikowano
To ta z tymi fajnymi felami była granatowa czy srebrna? Bo rzeczywiście stały obok siebie i już nie wiem która co miała a głupio było stanąć i obcinać hehe:D

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

S4 to ta granatowa, w podpisie masz link do niej ;)

A fele są paskudne, przynajmniej mi się nie podobają i są cholernie zniszczone, ale na zimę wystarczą :decayed:

taki wzór: http://img607.imageshack.us/img607/9271/dsc04644eu.jpg

Dziś idąc po bułki na śniadanie pozwoliłem sobie bliżej obczaić tą S4 bo widziałem, że stoi dalej:decayed: Mega furka!:naughty:

W weekendy ciągle tu stoi ;) Jesteś z czechowa? Wcześniej Cie nie widziałem :decayed:

Ano z Czechowa, i też tych Twoich Audiczek nie widziałem a w Aldiku bywam codziennie hehe:co::grin: A od kiedy mam a4 to się rozglądam:D

Esa co weekend na tym parkingu stoi, srebrna codziennie bo juz ojca , ale w rodzinie juz od 6 lat i zawsze stawiamy na tym parkingu ;)

Opublikowano

b7 GWE 31339 z ramkami widziane na morskiej w GA koło13.00:hi:

Opublikowano

Dzisiaj po 11 na wlocie do Zamościa od strony Tomaszowa B6 w avancie kolor kawa z mlekiem ramki klubowe LTM 0655* :hi:

Opublikowano

A no mój ci on :decayed:

Pozdrawiam również.

W końcu ktoś mnie ustrzelił.:decayed:

Opublikowano

Wrocław, Strzegomska jakies 15 min temu B5 1.8t na klubowych ramkach, pozdrawiam

Sent from kiełbasa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.