Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy szarego sedana B6. Wyjeżdzał z piątek około 8 z Apartamentowej w Ryżową. Blachy Wk xxx i ramki klubowe stare.

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Srebrny Avant z ramkami klubowymi i rejestracją WOT .... widziany 08.10.2008 o godz. 19:30 w Piasecznie przy Orlenie. Pozdrawiam. :)

Opublikowano

Srebrny Avant z ramkami klubowymi i rejestracją WOT .... widziany 08.10.2008 o godz. 19:30 w Piasecznie przy Orlenie. Pozdrawiam. :)

:good:

Opublikowano

Kogo trzymała koło 17:00 policja na ul. Powsińskiej/Przyczółkowej w strone Warszawy przed wilanowem ?????

Srebrne B6 Avant z naklejką klubową

Opublikowano

Ma ktos u nas srebrnego avanta w ogole? :mysli:

Opublikowano

przyciemnione wszystkie szyby oprócz przednich

Opublikowano

Ma ktos u nas srebrnego avanta w ogole? :mysli:

Brynia ma :wink4:

Opublikowano

Ma ktos u nas srebrnego avanta w ogole? :mysli:

Brynia ma :wink4:

no to Michałku podpadłes - jak mogłeś o Bryni zapomniec :wallbash:

Opublikowano

No ale na Wilanowie? Jest czasami w wawie, ale nie chwalila sie do tej pory, ze ktos ja tu nakrecil :)

Opublikowano

Hajper jechałem dzisiaj za Tobą na parkingu w leclercu

Za mną? Tj. za Alfą? :) Trzeba było trąbnąć, jakoś nie zarejestrowałem :) Pozdro :)

ps.

Następne auto to będzie Audi... :)

Opublikowano

dzis rano

wyjazd z Borowej w Warszawska (Konstancin)

elegancki mezczyzna w sebrnym avancie B5 (WZW XXXXX) zatrzymal ruch z warszawy i wpuscil sznurek aut jadacych do warszawy

senkju!

Opublikowano

dzis rano

wyjazd z Borowej w Warszawska (Konstancin)

elegancki mezczyzna w sebrnym avancie B5 (WZW XXXXX) zatrzymal ruch z warszawy i wpuscil sznurek aut jadacych do warszawy

senkju!

hmm :mysli: u mnie chyba nie ma nikogo z klubu chyba, że o czymś nie wiem

Opublikowano

Czyżby franio pomykał dziś Wałem Miedzeszyńskim w stronę Otwocka ok 9:00? Jeżeli nie to pozdro dla kierownika czerwonej B5 w sedanie z klubowymi rameczkami :good:

Jeżeli to był franio to oczywiście też pozdro :decayed:

Opublikowano

dzis rano

wyjazd z Borowej w Warszawska (Konstancin)

elegancki mezczyzna w sebrnym avancie B5 (WZW XXXXX) zatrzymal ruch z warszawy i wpuscil sznurek aut jadacych do warszawy

senkju!

hmm :mysli: u mnie chyba nie ma nikogo z klubu chyba, że o czymś nie wiem

ladnie zrobiony byl, po lifcie, nizszy zawias, 17" alu

Opublikowano

dzis rano

wyjazd z Borowej w Warszawska (Konstancin)

elegancki mezczyzna w sebrnym avancie B5 (WZW XXXXX) zatrzymal ruch z warszawy i wpuscil sznurek aut jadacych do warszawy

senkju!

hmm :mysli: u mnie chyba nie ma nikogo z klubu chyba, że o czymś nie wiem

ladnie zrobiony byl, po lifcie, nizszy zawias, 17" alu

a znaki klubowe jakieś miał, bo u mnie jeździ kolega loker srebrnym avantem ładnie zrobionym ale wydaje mi się ze ma blachy WR ....

Opublikowano

Dzis 7:30, wyjazd z osiedla przy ul. Alternatywy/Gandhi :naughty: - blachy LLB, nowe ramki klubowe, granatowy sedan z nieseryjnymi zderzakami :decayed:

Kolega byl na spocie, ale nie znam xywy, a teraz sie okazuje, ze to sasiad :decayed:

Opublikowano

Dzis 7:30, wyjazd z osiedla przy ul. Alternatywy/Gandhi :naughty: - blachy LLB, nowe ramki klubowe, granatowy sedan z nieseryjnymi zderzakami :decayed:

Kolega byl na spocie, ale nie znam xywy, a teraz sie okazuje, ze to sasiad :decayed:

To na pewno byl kolega i zarówno sąsiad raggaman :decayed::good:
Opublikowano

blachy LLB, nowe ramki klubowe, granatowy sedan z nieseryjnymi zderzakami

To na pewno byl kolega i zarówno sąsiad raggaman :decayed::good:

Solarek czytaj dokładnie: granatowy sedan o ile dobrze wiem ragga dupki nie rezał i nadal ma avanta, koloru też nie zmieniał :decayed: więc to nie on :no:

Opublikowano

Dzis 7:30, wyjazd z osiedla przy ul. Alternatywy/Gandhi :naughty: - blachy LLB, nowe ramki klubowe, granatowy sedan z nieseryjnymi zderzakami :decayed:

Kolega byl na spocie, ale nie znam xywy, a teraz sie okazuje, ze to sasiad :decayed:

Aaaa...to kolega który jest z mojej miejscowości ..nawet mieszka rzut beretem ..ale nigdy go nie wiedziałem w Lubartowie :decayed:

Opublikowano

Zapomnialem dodac, ze to B6 i z tego co pamietam - AKE Q.

Zderzaki a'la Rieger :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.