Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarne B7 na złotych felgach i klubowe ramki,dziś po 16 w miejscowości Mrowino.

Blachy ZSL. Wyjeżdżał z bocznej drogi

Pozdrawiam trzeba było trąbić sory że powielam ale miałem problem z przeglądarką i nie mogłem cytować :wink:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lazłem chodnikiem. Byłem na załadunku w drukarni, a że miałem czekać do rana to se na zakupy poszedłem ;-)

Edytowane przez Patrykbor

Opublikowano

Wczoraj za Garwolinem w stronę Warszawy napotkana B5 niebieska w sedanie ramki klubowe nr rej. WG5395* (jak dobrze zapamiętałem) zagadane na CB i okazało się, że za sterami jechał tata klubowicza :):hi:

Opublikowano

Tata wczoraj wspominał ... Uzbroiłem serie Taty w Ramki klubowe i śmiga. Pozdrawiam Bartek

Przy okazji

Dk17 53 kilometr widziana S3 Armiego... Pozdro dla Agnieszki

Edytowane przez BARTEKAUDI

Opublikowano

Lazłem chodnikiem. Byłem na załadunku w drukarni, a że miałem czekać do rana to se na zakupy poszedłem ;-)

Następnym razem zapraszam na browara :D

Opublikowano

Dziś około 16.30 z parkingu przy Metrze Wilanowska wyjeżdżało klubowe B6 bez przedniej rejestracji z tyłu klubowe ramki próbowałem później trąbić ale kolega nie zwrócił uwagi.

Może brązowa B5 ?

Wydaje mi się że B6. Z tyłu były tablice WWY chyba

Opublikowano

Przed chwila ciemne B7 Avant z ramkami(chyba 3D)zaparkowany przy trasie Nasielsk- Serock

Pozdro :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

po poludniu ciemne B6 avant z ramkami na Jana Kazimierza :) pozdro!

Opublikowano

Wczoraj b6 sedan BLM z Cb na klapie bagażnika i naklejką klubowa na Legionów. Pozdrowienia.

Opublikowano

Kolo 14 spotkane czarne b6 avant na WD z logiem klubu na grillu na Lazurowej. Potrąbione pozdrawiam kolege.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pozdro dla kierownika ciemnej b5 w sedanie obtrąbionej i pozdrowionej awaryjnymi koło Reala/auchana w Lublinie dzisiaj 16:40.

Opublikowano

Godzina 17. Auchan Gdańsk a6 c5 z ramkami a4 klub . Rej chyba NNM.

Opublikowano

Pozdrowienia dla narciarza z granatowego B5 na klubowych ramkach LZ 501XX :)

Trasa Rzeszów - Lublin ustrzelony dzisiaj godzina 14 :00 na parkingu stacji Orlen miejscowość Jeżowe :hi:

Opublikowano

Pozdro dla Kierowcy otrabianej ciemnej B6 avant na zjezdzie z S8 na krakowską okolo 8:30, nie zdazylem zauwazyc tablic ani kierowcy, jcwp?

Opublikowano

5acc195e926ff4a65b136e9c636e9ec5.jpg

Przed chwila w okolicy K.Trojdena

Pozdro [emoji2]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzis na bialobrzeskiej przy szkole zaparkowany zielony sedan b5 z ramkami na WP.

Wczoraj zjazd z broniewskiego w kierunku marek kolo 15:45 czarny avant b7 na WN z ramkami i boxem na dachu. Pozdro.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzis na bialobrzeskiej przy szkole zaparkowany zielony sedan b5 z ramkami na WP.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

On tam często stoi, ale do tego wątku nie zagląda :decayed:

BTW chwilę po 17, na parkingu po Auchanem przy Al. Krakowskiej namierzony czarny sedan WW**** z ramką klubową z tyłu. Pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

W niedziele na zakopiance stało w korku B5 avant ciemne w stronę Krakowa między 15 a 16 godziną.Numery z małopolski albo śląska - dokładnie już nie pamiętam.

pozdrawiam

Opublikowano

Ok 16:30 namierzone granatowe B5 avant na WL****, turlające się w korku na S8. Pozdro z czarnego B6. Trąbiłem, ale nie mam oznaczeń klubowych :dziura:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Ok 13.30 na placu zamkowym w Lublinie zlokalizowane audi a4 b6 LZA z z klubowymi ramkami ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.