Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis przed 9 na prymasa tysiaclecia w kierunku dworca zachodniego jechalem w korku obok a4 b5 avant czarny na WGM. Bez ramek ale dobrze zrobiony, wydech kwasiak, fele avusy biale i sporo mocy. Nikt z klubu?

I we wtorek widziany granatowy sedan b5 na ZK z wlepa klubowa przy przychodni WAT.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Znam gościa z tego avanta.

Nie jest z klubu.

To auto to S4 B5 ok 370hp

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś około 12.15, przy PODRze na Trakcie św. Wojciecha w Gdańsku, widziałem srebrne b5 sedan, z ogłoszeniem "na sprzedaż", numery słupskie GS4682*. Wlepa na klapie.

Pozdrawiam

Opublikowano

Dziś w Zamościu koło 12 srebrny Avant B6 na ramkach klubowych LLU 029** kierowniczka za sterem :hi:

Po 14 stał na parkingu koło osir-u

Opublikowano

Napotkany wv przypadkowym garażu :naughty:

4c91178cc402d898349878894046bd65.jpg

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

Dzis przed 9 na prymasa tysiaclecia w kierunku dworca zachodniego jechalem w korku obok a4 b5 avant czarny na WGM. Bez ramek ale dobrze zrobiony, wydech kwasiak, fele avusy biale i sporo mocy. Nikt z klubu?

I we wtorek widziany granatowy sedan b5 na ZK z wlepa klubowa przy przychodni WAT.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

kolega Mariusz . to bylo s4 moc okolo 500kucy i czesto teraz lata na tor fso polapac sie

Opublikowano

Dziś pod CH M1 na Targówku ustrzeliłem dwóch kolegów u obu ramki klubowe :wink:

image hoster

20151115_192349.jpg

host images

Czyje chabety ? :decayed::grin::grin::grin:

to moja chabeta :decayed:

Ładna gratki furki i pozdrawiam ;)
Opublikowano

Dzis kolo 14 widziany niebieski avant b6 na WGM z ramkami na trasie Kanie - Pruszków. Pozdro.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

To pewnie ja ,ale Ciebie nie widziałem. Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

A6 boberka widziane na parkingu w wola parku przed godzina.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W zeszłą sobotę niedaleko Magnolii we Wroclawiu jechalem za granatowym audi a4 b5 avant na ramkach klubowych rejestracja DKL9***

Opublikowano

Namierzone takie wozidło na parkingu przy al. Krakowskiej

be3e362c10cdd88726db3b4e890ce903.jpg

Pozdro :hi:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

wypatrzyłem dziś w miejcowosci korzenna 2szt na klubowych ramkach

czarna b6 kombi i srebrny sedan b5 prawdopodobnie T benzyna chyba na felgach od porche.

jesli koledzy przeglądają dział to pozdrowienia z Grybowa

Opublikowano

Dziś koło 14:30 czarny avant z ramkami w Grodzisku Maz na Królewskiej. Pozdro.

Opublikowano

wypatrzyłem dziś w miejcowosci korzenna 2szt na klubowych ramkach

czarna b6 kombi i srebrny sedan b5 prawdopodobnie T benzyna chyba na felgach od porche.

jesli koledzy przeglądają dział to pozdrowienia z Grybowa

Siema ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Niebieskie audi b6 na WG(chyba M) z klubowymi ramkami widziane wczoraj kolo 18 w arkadii -2H

Opublikowano

Dzis spotkany na ochocie kolega ;)ebbb5439703a4eede77f7715b4a8fe7b.jpg

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziś przed 12 w Gdańsku na ul. 3 maja widziałem srebrne B7 kombi z ramkami pod tablicami GD 356**. Skręcało w Nowe Ogrody. Później, około 12.25, to samo auto na Błędniku w stronę Głównego.

Pozdrawiam

Opublikowano

Spotkane srebrne A4 B8 SBL2**44 koło 14 na Tychach w kierunku Bierunia pzdr

Opublikowano

dziś około 15.00 na trasie 50, Ostrów Mazowiecka - Mińsk Mazowiecki spotkany a4b6 WWE XXXX kolegi http://a4-klub.pl/index.php?/user/10817-adrian998998/

pogadane przez CB

pozdro z ciemnej b5 z przyczepką

Edytowane przez krzysiekml

Opublikowano

Dziś, godzina ~14:30 na parkingu obok C.H. Rywal w Białej Podlaskiej, klubowa czarna B6 Avant na blachach LRY. Charakterystyczny czerwony kapselek na felgach i czerwone zaciski. Pakiet s-line z grillami od s4, ogólnie kozacko wyrezana :kox: Widziałem kiedyś temat na forum, ale nie mogę skojarzyć kogo to wozidło :) W każdym razie pozdrawiam, szkoda że właściciela nie było w środku to bym obejrzał furkę dokładniej :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla czarnego (?) B6 avant zaparkowanego przy Dickensa na klubowych ramkach ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.