Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Snajper1998:naughty:

Dokładnie to auto :)

Robi wrażenie :)

łiii tam :decayed: taka tam padaka :decayed::facepalm:

A teraz moja kolej:

Wczoraj (niedziela) 16.12.2012 ok. godz. 18-19, W-wa, stacja BP przy ul. Kopińskiej, czarny sedan B6, tabl. rej. WSC ... ramki klubowe. Kolega wsiadał do autka a ja się na niego gapiłem, miałem machnąć ręką ale... nie wyszło :facepalm: Wyrzucałem coś do śmieci a potem wsiadałem do CC :decayed: Chyba zauważyłeś że jakiś człek się gapi :decayed: Pozdr :hi:

To ja byłem na tej stacji :decayed:

Zamyślony byłem, bo chwile wcześniej RS4 B7 w szarym kolorze zajechał :slina:

Pozdro

A no była RS4 B7 :wink: pozdr :hi:

---------- Post dopisany 04-01-2013 at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2013 at 12:13 ----------

Dzisiaj jakieś 30 minut temu, czyli ok. 13.30-14.00, Radzyń Podlaski, myjnia przy topazie, ciemny avant B6, blachy LRA, ramka klubowa na przodzie, przejeżdżałem obok (gapiłem się ale ramki klubowe dopiero na koniec kątem oka zobaczyłem), Ty wyjeżdżałeś za mną :wink: pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Serdeczne pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki widzianego dzisiaj koło godziny 14 czarnego/ciemnego A4 b7 avant rej. GWE 1.... klubowa ramka z tyłu w Gdyni na morskiej zaraz jak się zaczyna Rumia. Ja jechałem firmową białą octavką na ZGY z długą anteną od CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z Rana w Wrocławiu w Galeri Dominikańskiej widziane Audi B5 Srebrne Kombi polift na rejstracji DW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 17 w Wawie skrzyżowanie za Puławska na lotników zielona BePiątka na WI****L. Mrugłem Ci długimi, stałem za Tobą :)

Pozdrowienia dla kierownika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ok godz. 12:00 w Chełmie na parkingu przy Carefourze srebrny sedan B6 rej. LHR 088*4

pozdrowienia dla kierownika i pasażerki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 17 w Wawie skrzyżowanie za Puławska na lotników zielona BePiątka na WI****L. Mrugłem Ci długimi, stałem za Tobą :)

Pozdrowienia dla kierownika :)

Pozdro :hi:Nie zauważyłem byłem zajęty paleniem e-szluga :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UNSET.jpg

dziś 13:30 na al. Solidarności w Lublinie, zatrąbiłem przy wyprzedzaniu - granatowy Sharan z ramką z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:a wiem wiem ! na początku nie zauważyłem ramki ale po chwili wpadła mi w oko-pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika i pasażerki niebieskiego Avanta LZA z którym leciałem od Kołbieli do Ryk:hi:

a nie DZA:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika i pasażerki niebieskiego Avanta LZA z którym leciałem od Kołbieli do Ryk:hi:

a nie DZA:eusathink:

sorry, jasne, że DZA:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło 10.50 na skrzyżowaniu ze światłami przy mcdonaldzie w tarnowskich górach widziane B6 na blachach CWA w sedanie z ramkami z przodu, pozdro dla kierownika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany 04-01-2013 at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2013 at 12:13 ----------

Dzisiaj jakieś 30 minut temu, czyli ok. 13.30-14.00, Radzyń Podlaski, myjnia przy topazie, ciemny avant B6, blachy LRA, ramka klubowa na przodzie, przejeżdżałem obok (gapiłem się ale ramki klubowe dopiero na koniec kątem oka zobaczyłem), Ty wyjeżdżałeś za mną :wink: pozdr :hi:

Dzisiaj ponownie ten sam avant na Wisznickiej okolice szpitala Radzyń Podlaski, czarny avant B6 LRA, machnąłem koledze, ale zero reakcji :wink::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy B5 który migal awaryjnymi po 18:00 na Moście Grota ;)

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne b6/7 avant na Gminnej w Zamościu ok 13 ramka i znaczek na tylnej kalpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...