Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tylko jedna taka niunia jest w LZ :decayed:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdro dla właściciela sedana B5 zaparkowanego przy szkole w Strupinie Dużym w czwartek i sobotę 17 i 19 stycznia

Opublikowano
tylko jedna taka niunia jest w LZ :decayed:

to już będę wiedział.

może wreszcie uda mi sie na sporą zawitac i poznać osobiscie

Opublikowano

Kto dzisiaj w B6 z WCI był w mrągowie na górze czterech wiatrów? Pozdro

Opublikowano

Pozdro dla kolegi w czerwonej B5 na ZS-ach, z nalepeczką a4-klub.pl oczywiście. Zaparkowana pod moim blokiem w Osinie. 17-ki, dokładki, progi i gleba - piękny widok z okna :)

Opublikowano

Wczoraj na Woronicza srebrny Avant B7 POS XXXXX

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika b5 avant z ramkami klubowymi, z lopata w bagazniku ,ktory probowal wiechac do Galeri Lodzkiej w sobote przez popsuta bramke.

Opublikowano

Poznań, godzina 16:07, czarny avant B6 chyba dwa kominy w s-line i chyba daszek jechał 23 Lutego i skręcał w Marcinkowskie...

Kto to? :whistling:

Opublikowano
Pozdrowienia dla kierowcy B5 który migal awaryjnymi po 18:00 na Moście Grota ;)

wysłane za pomocą tapki

Hej to chyba Ja mijałem zielone B5 w szklarni przed mostem Grota w kierunku zachodniego, pozdro.

28.01. w godz ok. 22 na wale miedzeszyńskim widziane czarne B6 WI..... z ciemnym szkłem i gajgerkami na desce, pozdro dla kierownika. Staliśmy razem na światłach.

Opublikowano

Pewnie tak.Tylko nie zielone a granatowe w sedanie:wink:

Pozdrowienia dla kierowcy czerwonego sedana B6 na WCI****,zaparkowanego dziś pod "ścianą płaczu" w Markach na ul.Kościuszki po 15:00.

Opublikowano

Pozdro dla zaparkowanego srebnego avanta B5 na wale miedzyszyńskim(nadwiślanka jednopasmówka) dzisiaj ok 15ej po prawej stronie jadac w strone karczewa :hi:

Opublikowano

w sobotę niska chyba "Anielska" koza pod Tesco:

koza.jpg

dzisiaj ok 13:30 czarny niski avant b6/7 LPU na al. Kraśnickiej mrugałem awaryjnymi na wysokości szpitala

Opublikowano

Pozdrowienia dla srebrnego sedana B5 chyba tabl. rej. "WM" na trasie W-wa -> Mińsk Maz. praktycznie na wylocie z Wawy okolice Zakrętu. Widziany wczoraj poniedziałek 04.02. ok. godziny 7:30. Leciał w stronę Mińska. Rameczki klubowe. Ja leciałem do Wawy pozdr :hi:

Opublikowano

w piątek 01.02. armistead między Kurowem a Markuszowem leciał od strony Lublina

Opublikowano

True - jechalem jak emeryt:facepalm:

Opublikowano

ja jechałem służbowym z naprzeciwka :)

Opublikowano

Jest ktoś od nas z Forum ze Świdwina :) ??

Opublikowano

IMAG0185_1.jpg

dzisiaj w LC ul. Lubelska ok. 15:40

pozdro

Opublikowano

Wczoraj po 15 w Zamościu ustrzeliłem taki okaz z ramkami klubowymi ciekawe czy sie ujawni :whistling:

dsc0100no.jpg

Opublikowano

To bylo chyba w poprzedni wtorek, kolo 20:30 - czarny sedan B6, ramki klubowe, blachy WF - pod Hala Pilkarksa na ks. Boleslawa (Bemowo).

Kto to?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.