Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

We wtorek ok.17:00 ul.Wawelska w kierunku Grójeckiej widziany ciemny sedan B5 z klubową wlepką na tylnej klapie.Rejestracja WW*****.Za kierownicą kobietka a z prawej pasenger.Pozdrawiam:hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz czarny avant b7 na towarowej

- LC... Pozdro dla kierowniczki :-)

Opublikowano
Klakson mi nie działa a później już uciekłeś:decayed:

Patrzyłem w lusterko ale nie widziałem klubowej ramki ;)

Opublikowano

Bo przodu nie mam:wink:

Opublikowano

Wczoraj we Włodawie, wylot w kierunku Lublina, czarny Avant B7, tablice TK XXXXX. Wyjechałem ze stacji Lotos brązową B5 rodziców i kawałek jechałem za Tobą, migałem długimi. Pozdrawiam!

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika zielonego sedana b5 rej LOP... widzianego w bluecity :hi:

Czesto tam widze jeszcze czarnego avanta b6 z ramkami klubowymi :wink:. Pozdro

Opublikowano

wczoraj w Puławach na Partyzantów koło 20:00 widziałem Białą ładną A4 B5

rezane tylne lampy i chyba ledy podświetlające tablice stąd pomyślałem, że może klubowa ale bez ramek klubowych, chociaż przez te ledy i przez to, że autko modzone i zadbane pomyślałem, że ktoś stąd :)

albo komuś sprzedane.

:hi:

Opublikowano

Klubowa klubowa:wink:

Opublikowano

widziałem ją na fotkach spotów Puławskich, ale jak pisałem przynajmniej z tyłu nie było znać, że z klubu, bo bez ramki, tylko hm naklejka o ciastkach :decayed:

to wczoraj partyzantów, jechałem dokładnie obok:hi: pasem.

Opublikowano
widziałem ją na fotkach spotów Puławskich, ale jak pisałem przynajmniej z tyłu nie było znać, że z klubu, bo bez ramki, tylko hm naklejka o ciastkach :decayed:

to wczoraj partyzantów, jechałem dokładnie obok:hi: pasem.

odsprzedał kolega koledze, jeden i drugi był po razie na spocie
Opublikowano

w niedziele wieczorem kolo olimpu LLU ramki z przodu i z tylu pozdro

Opublikowano

Dziś koło godziny 14:30 przy garażach na Felinie widziana czarna B5 w kombi na rejestracjach LLE **** z klubowymi ramkami . Pozdrawiam :decayed:

Opublikowano

W Pruszkowie widziane kilka dni temu temu bordowe B7 avant na numerach RKL oraz wczoraj w Raszynie po 22 jechałem koło b5 fl sedan na numerach ERW.pozdrawiam

Opublikowano

Pozdrowienia dla zakupoholika/czki czy coś w tym stylu spotkanego w maximusie w niedzielę 04.11.2012 kolo godziny 13. A4 B5 sedan granat 1,9 TDI lotka na klapie WPR... naklejki klubowe na klapie i na szybkach bocznych. :hi: Foto poglądowe:

20121104744x.jpg

Opublikowano

mogłeś zamazać tylko rejestracje a nie całe auto :decayed:

Opublikowano
mogłeś zamazać tylko rejestracje a nie całe auto :decayed:

fotka robiona z daleka gównianym kalkulatorem i w łapki zimno... no i mamy efekt bokeh :decayed:

Opublikowano

Kto parkuje swoją szarą B6 w sedanie na WJ***** na osiedlu Lewandow?Klubowa wlepka na tylnej klapie.Pozdrawiam.

wysłane za pomocą tapki2

Opublikowano

Wczoraj ok 12:30 Przed wejściem do GIG w kato - klubowe ramki :D

Opublikowano

pozdrawiam również to moja brudas :)

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Pozdrowienia dla zakupoholika/czki czy coś w tym stylu spotkanego w maximusie w niedzielę 04.11.2012 kolo godziny 13. A4 B5 sedan granat 1,9 TDI lotka na klapie WPR... naklejki klubowe na klapie i na szybkach bocznych. :hi: Foto poglądowe:

http://s16.postimage.org/5tqdaudap/20121104744x.jpg

mój brudas :D

Opublikowano

pozdrawiam kolegę którego wpuszczałem w łodzi na zgierskiej przy bałuckim rynku wczoraj :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.