Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kolegi , którego wczoraj w lodzi wpuściłem na Pomorskiej po 15

Dzięki mar_92 :) Pozdrawiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś po 8:00 szary avancior B6 na WWY z klubowymi ramkami i nalepą Dope na tylnej szybie,lecący Toruńską a następnie Głębocką.Pozdrawiam:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 16.20 na Drawskiej mijałem srebrnego avanta b5 WR - nie zdążyłem zareagować*:-) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawa, Al. Jerozolimskie okolice Blue City przed chwilą, czyli 19.00, 03.10.2012 avancik B6 ciemny, ramki klubowe tabl. rej. WE... Zrównałem się z Tobą gapiłem i nic :wink: wymieniłem tylko spojrzenia z Twoimi pasażerami, ktoś na tyle siedział. Migałem awaryjnymi, pewnie myślałeś że jakiś ufoludek w aucie innej marki miga jak pojeb@ny :decayed: Pozdr ze złotka VW CC :decayed:

A no i wczoraj Wawa, przy ul. Janiszowskiej okolice Okęcia przy przychodni stało srebrne B8 w avancie, tabl. WPR..., zapomniałem nicka kolegi, już kilka razy się widzieliśmy w tamtych okolicach. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawa, Al. Jerozolimskie okolice Blue City przed chwilą, czyli 19.00, 03.10.2012 avancik B6 ciemny, ramki klubowe tabl. rej. WE... Zrównałem się z Tobą gapiłem i nic :wink: wymieniłem tylko spojrzenia z Twoimi pasażerami, ktoś na tyle siedział. Migałem awaryjnymi, pewnie myślałeś że jakiś ufoludek w aucie innej marki miga jak pojeb@ny :decayed: Pozdr ze złotka VW CC :decayed:

A no i wczoraj Wawa, przy ul. Janiszowskiej okolice Okęcia przy przychodni stało srebrne B8 w avancie, tabl. WPR..., zapomniałem nicka kolegi, już kilka razy się widzieliśmy w tamtych okolicach. :hi:

a czegos Ty sie spodziewal jedziesz trabisz mrygasz.....passatem :)) :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czegos Ty sie spodziewal jedziesz trabisz mrygasz.....passatem :)) :polew::polew::polew:

trąbków nie używałem :decayed: a dwa tygodnie temu jeszcze ramki klubowe wisiały, ale teraz już znikły bo trochę ujowo to wyglądało :decayed: A tak poza tym to liczą się ludzie a nie samochody :decayed::smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czegos Ty sie spodziewal jedziesz trabisz mrygasz.....passatem :)) :polew::polew::polew:

trąbków nie używałem :decayed: a dwa tygodnie temu jeszcze ramki klubowe wisiały, ale teraz już znikły bo trochę ujowo to wyglądało :decayed: A tak poza tym to liczą się ludzie a nie samochody :decayed::smutas:

nie marudź, niektórzy na Seicento mają ramki klubowe, a ja np. na A5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto w Mińsku Mazowieckim/Stojadłach wcinał coś za kółkiem w czarnym avancie B5 WM 80958 przed głównym wejściem do "galerii handlowej"? Smacznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 8:00 szary avancior B6 na WWY z klubowymi ramkami i nalepą Dope na tylnej szybie,lecący Toruńską a następnie Głębocką.Pozdrawiam:hi:

Chyba b5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 8:00 szary avancior B6 na WWY z klubowymi ramkami i nalepą Dope na tylnej szybie,lecący Toruńską a następnie Głębocką.Pozdrawiam:hi:

Chyba b5?

Tak B5:decayed:Któż to taki?Już go wcześniej widziałem w moim rejonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dzisaj tak szalal na grojeckiej w warszawie, czarnym avantem b6 na warszawskich tablicach?

Gonilem Cie moim zlomem :decayed:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 8:00 szary avancior B6 na WWY z klubowymi ramkami i nalepą Dope na tylnej szybie,lecący Toruńską a następnie Głębocką.Pozdrawiam:hi:

Chyba b5?

Tak B5:decayed:Któż to taki?Już go wcześniej widziałem w moim rejonie.

Kolkov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 sedan na Statoilu ramki klubowe na wlocie do Łomianek blaszki WJ ***** spotkane 30min temu

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal dzisiaj robił zakupy w Galerii Twierdza z Zamościu

http://s17.postimage.org/ke7ei0dqj/IMG_20121007_150000.jpg

PÓŁ DNIA!!!

:facepalm:

:grin: Nie drażnij go pewnie 2 wypłaty poszły się jeb@ć :decayed: Te baby to nie mają litości... Ale tablice to mogłeś zakryć PARAF :whistling:

Żeby nie było OT dzisiaj szare B6 avant WE rameczki klubowe na wlocie do Wawy od strony Mińska, jakoś między 19-20 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal dzisiaj robił zakupy w Galerii Twierdza z Zamościu

http://s17.postimage.org/ke7ei0dqj/IMG_20121007_150000.jpg

PÓŁ DNIA!!!

:facepalm:

Ale tablice to mogłeś zakryć PARAF :whistling:

a co by to zmieniło...?

numery rej. nie podlegają ustawie o ochronie danych osobowych i są raczej "publiczne" :zdjecie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po numerach rejestracyjnych można znaleźć właściciela:whistling:

A to już podchodzi pod dane osobowe, według art. 6 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po numerach rejestracyjnych można znaleźć właściciela:whistling:

A to już podchodzi pod dane osobowe, według art. 6 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych :decayed:

więc niech się boi ten co szuka nazwiska i adresu po numerach rej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...