Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pod Komisariatem, szary avant B6 na LPU.

Ramki klubowe.

Pozdrawiam:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

korek w ujj byl jak wracalem wieczorem przez wrocka :facepalm::wink: cb mi sie rozsypało i miałem wyłączone haha. Skad wiedziałeś ze to ja?? byłem u Ponczo po flaty w Wałbrzychu

Zdesio S4 i bixy od razu rzuciły się w oczy. Popatrzałem na blachy i zaraz na forum wszedłem sprawdzić czy na pewno to ty :decayed:

bixów nie mam ale fajnie ze takie wrazenie sprawiaja heh:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pozdrowić kolegę który w niedzielę 10.11.2013 wyprzedził mnie na ul. Poznańskiej w Pruszkowie czarną a4 b7 kombi z CB na dachu, tablice WPR z ramką klubową.

Dwie uwagi:

1. Nie wyprzedzamy na podwójnych ciągłych.

2. święty nie jestem i w terenie zabudowanym jeżeli nie widzę zagrożenia to jadę trochę szybciej niż pozwalają przepisy ale kolega miał grubo ponad 100 na liczniku(ja miałem 80 i odchodziłeś całkiem szybko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pozdrowić kolegę który w niedzielę 10.11.2013 wyprzedził mnie na ul. Poznańskiej w Pruszkowie czarną a4 b7 kombi z CB na dachu, tablice WPR z ramką klubową.

Dwie uwagi:

1. Nie wyprzedzamy na podwójnych ciągłych.

2. święty nie jestem i w terenie zabudowanym jeżeli nie widzę zagrożenia to jadę trochę szybciej niż pozwalają przepisy ale kolega miał grubo ponad 100 na liczniku(ja miałem 80 i odchodziłeś całkiem szybko).

eeee tam , pewnie wcześniej jezdził beemką i tak mu zostało :kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa arkadia godzina 19 parking -2 poziom zolty, b6 avant, szary na wy z ramkami klubowymi i wlepa. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego LG-E610

Również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 sedan czerwony na ciemnych 17 badz 18, ciemne lampy tyl i rozowa naklejka "pokaz cycki dam ci ciastko widziana o 14:30 na okopowej w warszawie.

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa - Kazimierzowska. Czarny B6 Avant na WE z klubowymi ramkami. Czyżby właściciel pracował w budynku Orange (TP)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś na powsińskiej w stronę centrum ok. 8.15 widziane czarne b7 sedan wersja juesej i chyba to był kolega Trzastek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem B6 Avant WPR widziany na rondzie w Kołbieli, obtrąbiony :decayed: Pozdro dla kierownika :wink:

Jak srebrna to Przemots

Wczoraj na rondzie w Łącku upolowana czarna B6 ciemne szyby na feldze z ramkami klubowymi num rej PKL ***** nie zdążyłem zatrąbić ani mrugnąć światłami , pozdrawiam kierownika :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika ze srebrnej B8 w Avancie na WI, który zauważył mnie dziś na ulicy Modlińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem B6 Avant WPR widziany na rondzie w Kołbieli, obtrąbiony :decayed: Pozdro dla kierownika :wink:

Jak srebrna to Przemots

Wczoraj na rondzie w Łącku upolowana czarna B6 ciemne szyby na feldze z ramkami klubowymi num rej PKL ***** nie zdążyłem zatrąbić ani mrugnąć światłami , pozdrawiam kierownika :good:

Na pewno nie moje bo auto jest chwilowo unieruchomione:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem B6 Avant WPR widziany na rondzie w Kołbieli, obtrąbiony :decayed: Pozdro dla kierownika :wink:

Jak srebrna to Przemots

Wczoraj na rondzie w Łącku upolowana czarna B6 ciemne szyby na feldze z ramkami klubowymi num rej PKL ***** nie zdążyłem zatrąbić ani mrugnąć światłami , pozdrawiam kierownika :good:

Ciemno było ale to chyba było właśnie srebrne albo kremowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok. 14:00 w Wyszkowie namierzone granatowe B5 limo na WPU. Kolega chyba mocno zaspany. Pozdro

Samsung my sent Tapatalk from

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...