Spotkania na drodze

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrowienia dla Pana który tankował swoje czerwone RS5 na stacji benzynowej Orlen , przy ulicy Solec ^^

Pozdro dla ziomka z białego sedana B5 LSW 47xxx , skręcającej na Rondzie Dmowskiego w kierunku Unii Lubelskiej. Kolega kierunków czasami używa czy eee tam? :wink:

Do kogo należy granatowy avant B5 1.9 na WSE 11CV?Klubowa ramka z tyłu i wlepki:golf.pl,warszawa.

christopherek

christopherek

Dzięki kolego.Widzialem jego fure na Kobielskiej.Ciekawe czy czasem nie pracujemy w tej samej firmie :D

Pozdrawiam kolegę widzianego dziś, o godzinie 15 w Łodzi na parkingu przed Leroy Merlin EL519LW :hi:

pozdro dla kierownika ciemnej B5 (chyba granat) w sedanie rej WY coś tam widzianej dziś po 18 na Grójeckiej w stronę lotniska na wysokości Prokomu - miał nalepkę klubową po lewej stronie maski :hi:

granatowy avant GKS widziany przed momentem w czersku i leciał w kierunku Śliwic, mrugałem światłami :wink:

dokładnie, B6 :wink: dodatkowo miał jakąś wlepe na tylnej szybie ale nie wiem co to tam było, nie widziałem.

Pozdrawiam bardzo ładne A4 B6 czarną w s-line z klubowymi ramkami na blachach WS... widziane dziś ok 9-10 w Warszawie :)

Strebrne B5 sedan RT 28XXX widziane wczoraj 20:30 na parkujące się za biedronką na Pruszkowskiej w Wawie. Naklejka na klapie po lewej

Droga 81 ze Skoczowa na Żory. Ciemno szare B5 avant na rejestracjach SCI, pozdrowionka :wink:

Zielone b5 w sedanie LOP xxxx, pozdrowione po CB kolo ronda w żyżynie. któż to?

widziane kilka różnych B6 i B5 z ramkami klubowymi w okolicach wisły i bielska w ten weekend. :hi:

Dziś widziany ciemny avant B6 pod Europą z Niska...ramki klubowe

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego avanta b7 z rejestracja LC i klubowymi ramkami dzisiaj po poludniu w galerii dominikanskiej.

Czyj to avant B6 na WS 124** albo WS 248** czy jakoś tak? :palacz: już 2 razy mi śmignęła przed nosem, a nie mogę jej znaleźć na forum. Poznać można po klubowych ramkach i ledach w halo

20140219691ag.jpg

Upolowany Rafał_ w Janowie, dwa razy, raz na zdjęciu, drugi w drodze- Twoja mina bezcenna kiedy zobaczyłeś, że ktoś Ci macha:grin: