Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj okolo 17 na Komandorskiej we Wroclawiu ladne b7 czarny sedan pelen sline zewnetrzny z naklejka comsport (bodajze) z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj (24.03.2014) około 15.00 w W-wie na ul Madalińskiego stało zaparkowane zielone B5 Avant z klubowymi ramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano ok. 8 w Dąbrowie Górniczej w korku przy "mikrohucie" granatowy avant b6 na klubowych ramkach.

A w Katowicach przed południem koło kopali Wujek ładny, ciemny avant b7 na klubowych ramkach - SK 1...N :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 14:30 na Gagarina w Wawie, widziana czarna B6 na blachach FG****. Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w lublinie blisko budowy obwodnicy w okolicach trasy na warszawe, widziany granatowy avant na konkretnej glebie z felgami pomalowanymi w kolor oczojebny chyba zielony o numerach bodajże bs,nie wiem bo przemknąłem koło tego audi,czy ktoś kojarzy auto?prosił bym o jakieś szczegóły w sprawie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano o 7.30 Prymasa Tysiąclecia Wawa, ciemny avant b7, blachy WWE ...66... rameczki klubowe, korkowales prawym pasem a ja lewym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze dwa dni temu w okolicach mostu grunwaldzkiego ok 17 czarny sedan b7 z klubowymi ramkami i rejestracja 111PA o ile dobrze pamietam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w godzinach popołudniowych u progu pasa startowego na Okęciu ul. Wirażowa. Czarny B6 AVANT na numerach WOT....... Ja podjeżdżałem a kolega właśnie odjeżdżał :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

Wczoraj okolo 18 ul Gdynska, okolice Miszewa, ,wyprzedzona przez kolege w niebieskim b6 ,( ramki klubowe)ktory skrecal w strone lotniska ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czarny sedan B6 LTM w Gundersheim/Niemcy

Niestety śmigną zbyt szybko i nie zauważyłem czy miał ramki klubowe.:wink:

Pozdrawiam,może jest na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolo 20:30 widziane b6 avant czarne, z ramkami klubowymi i rejestracjami wd przy hali wola w warszawie. Pozdro :)

Hehe... to pewnie moj stal jak mi zona parking podziemny zajela :) Pozdr :hi:

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

Prawdopodobnie Flyera fura upolowana na Orlenie w Radomiu ok 17-ej:wink:

A mnie nikt w Białobrzegach 2 tygodnie temu jak się wiozłem po mieście nie upolował... Michał się za mocno wyróżniasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu niebieski sedan b5 WPR z naklejką na węźle Opacz w stronę Warszawy. Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pana z A3 z którym uciąłem sobie krótką pogawędkę na zjeździe z mostu północnego (rozpoznał auto po naklejce na klapie).

Kolejne pozdrowienia dla kierownika czarnej B6 Avant na WF (ramka klubowa i naklejka na klapie) otrąbionego dziś na lewoskręcie niepodległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnej b5ti z taxi Sawa, w ostatniej chwili zauwazylem wlepe (loc. Medicover Tarachomin) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny avant B6 NGI na Towarowej. Dzięki za wpuszczenie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdraqiam Kubę W w swoim pomarańczowym avantadorze , nie dałem rady z pod swiatlel ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...