Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rogal wam nic nie zrobi bo lata bokami po M1 nową zajawkę złapał :evil:

Opublikowano

Rogal wam nic nie zrobi bo lata bokami po M1 nową zajawkę złapał :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tez bym sobie podkrecił moja audi ze 131 na 160,ale czy to nie szkodzi silnikowi,czy wtedy silnik nie jest mniej zywotny??????

Opublikowano

tez bym sobie podkrecił moja audi ze 131 na 160,ale czy to nie szkodzi silnikowi,czy wtedy silnik nie jest mniej zywotny??????

kolego... wszyscy co się znają (i to całkiem dobrze) robią sobie to samo... a Rogal gwarantuje Ci to że program będzie bezpieczny... można zrobić nawet bezpieczniejszy dół niż seryjnie żeby odciążyć sprzęgło i koło dwumasowe... i przy 160KM + 360-370Nm nie będzie źle...

oczywiście nie przyjeżdżasz do niego nowym autem... twoje sprzęgło, koło dwumasowe, półośki, wtryski są już w jakiś sposób zużyte...

bywa tak że ma się pecha i coś padnie... ale normalnie padło by Ci to samo parę kilometrów później...

moim zdaniem (a ja się mało znam) nie ma się czego obawiać i jeśli masz kasę to będziesz jeździł zupełnie innym samochodem...

PS: tym bardziej że jeździsz tym silnikiem... cyferki tu nie mają znaczenia...fabryczna krzywa momentu obrotowego w AVF to jakieś nieporozumienie i po operacji sam będziesz zdziwiony jaka jest różnica... a sprzęgło masz większe niż w AWX więc więcej wytrzyma

jeżdżą już 1.9 TDI powyżej 200KM i nie narzekają...

do dzieła :good:

Opublikowano

Ja bym sie zapisal ale na przelomie lipca i sierpnia bo wczesniej nie dam rady :mysli:

Jezeli taka opcja wchodzi w gre to sie pisze :good:Tylko nie wiem czy ktos prowadzi liste czy samemu nalezy dzwonic?

Opublikowano

tez bym sobie podkrecił moja audi ze 131 na 160,ale czy to nie szkodzi silnikowi,czy wtedy silnik nie jest mniej zywotny??????

Kolego śmigam już ponad rok czasu po programie u Witka ( tutaj szacun dla Niego :notworthy: ) i wypluło 170KM - 360 NM i nic się nie dzieje - powtarzam nic złego się nie dzieje :gwizdanie: :hi:

Marko225 Kolega GRazny odpowiedział Tobie najdokładniej jak można :good::hi:

Opublikowano

A ja mam pytanie do osób po programie:

Czy wywalenie kata i wstawienie nadkola Esowego pomoże przy podkręcaniu u Rogala? Czy sobie te zabiegi odpuścić i pojechać na sucho?

Mój przebieg to 250kkm na blacie a ile naprawde :mysli:

Pytam ponieważ narazie nie planuje większych modyfikacji typu turbo, czy wtryski.

Opublikowano

Czy wywalenie kata i wstawienie nadkola Esowego pomoże przy podkręcaniu u Rogala?

Na pewno nie zaszkodzi, kata jak masz to wywal :wink4:

Opublikowano

czy przy moim silniku stożek i wywalenie kata coś pomoże?

Opublikowano

czy przed zabiegiem , jest sens wymiany wtryskow na wieksze , do sie cos wiecej wykrzesac niz na seryjnych?

Opublikowano

Ja bym sie zapisal ale na przelomie lipca i sierpnia bo wczesniej nie dam rady :mysli:

Jezeli taka opcja wchodzi w gre to sie pisze :good:Tylko nie wiem czy ktos prowadzi liste czy samemu nalezy dzwonic?

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

przeczytaj raz jeszcze wypowiedź P Witka a znajdziesz odpowiedź

Opublikowano

Szukali i znalezli :tongue4: Prosze o wpisanie na liste :good: a termin - koniec lipca ustale telefonicznie :)

Opublikowano

czy przy moim silniku stożek i wywalenie kata coś pomoże?

jak pisałem wcześniej mało się znam ale trochę czytam... stożka nie wstawiaj - podobno są problemy później z przepływomierzem...

kata wywalaj natychmiast... jak nie chcesz go sprzedawać (zostawić sobie na czasy kiedy wejdą u nas durne przepisy) to znajdź na allegro zamiennik wraz z plecionką... 3 śruby z jednej... 3 z drugiej... i w razie czego katalizator masz z powrotem...

a jeśli chodzi o różnicę to jeśli kat jest troszkę przypchany to tak jakbyś banana sobie z rury wyciągnął :polew:

Opublikowano

kileeer dopisz mnie do listy. wozio, 2,0 TDI BLB. Termin jak najwcześniej, ale to tak jak napisał Rogalotti dzwonie do niego aby to ustalić.

Opublikowano

Szukali i znalezli :tongue4: Prosze o wpisanie na liste :good: a termin - koniec lipca ustale telefonicznie :)

siemano wiecej juz nieposzedl :mysli:

Opublikowano

Co tam Panowie? Był już ktoś u mistrza? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Co tam Panowie? Był już ktoś u mistrza? :naughty:

W nast. tyg będę ja u Pana W. :>

ciekawi mnie co wyrezamy, z mojego klekota. :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.