Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

proszę dopisać mnie do listy:

B7 BLB 2.0 140KM, 2005r,

termin koniec maja

Opublikowano

prosze mnie dopisac marko225 termin koniec czerwca bym chciał a4 1,9tdi 131km

Opublikowano
  • Autor

kileeer brawo ładny wynik :good:

:hi::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

fakt wyszlo pieknie :cool1:

Opublikowano

kileeer brawo ładny wynik :good:

:hi::naughty: :naughty: :naughty:

masz już wykres ???

jaką miałeś serie???

Opublikowano

Kileer, to może pozaznaczaj na czerwono na pierwszej stronie na liście chętnych, kto juz jest po. Rozświetli to trochę sytaucję zrobionych jak i oczekujących

Opublikowano

Dzisiaj wmontowałem zamiast wysłużonego Garreta nową KKK z BRD. :evil:

Został mi tylko Fmic i mogę się umawiac.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wmontowałem zamiast wysłużonego Garreta nową KKK z BRD. :evil:

Został mi tylko Fmic i mogę się umawiac.

:hi:

Bravo, to pociśniesz trochę z BRD, :good: Szykujesz go pod jakąś konkretną moc?[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 06:47_________________________________________________

Kileer, to może pozaznaczaj na czerwono na pierwszej stronie na liście chętnych, kto juz jest po. Rozświetli to trochę sytaucję zrobionych jak i oczekujących

:hi:

zrobi się, :>

Opublikowano

Dzisiaj wmontowałem zamiast wysłużonego Garreta nową KKK z BRD. :evil:

Został mi tylko Fmic i mogę się umawiac.

ile planujesz wyciągnąć?

Opublikowano

Proszę dopisać mnie do listy:

piotreki

B7 2,0 TDI BPW 140 KM, 2006r

Moze w polowie marca sie uda :gwizdanie: umowic :kox:

Opublikowano

Dzisiaj wmontowałem zamiast wysłużonego Garreta nową KKK z BRD. :evil:

Został mi tylko Fmic i mogę się umawiac.

ile planujesz wyciągnąć?

wtryski powinny starczyć do 190KM... zależy oczywiście jakie ma ale zdarzały się AL w tym roczniku...

Opublikowano

Dzisiaj wmontowałem zamiast wysłużonego Garreta nową KKK z BRD. :evil:

Został mi tylko Fmic i mogę się umawiac.

ile planujesz wyciągnąć?

wtryski powinny starczyć do 190KM... zależy oczywiście jakie ma ale zdarzały się AL w tym roczniku...

Mnie z BRD i al-kami na pokładzie wyszło 194KM i 400NM więc myślę, że u kolegi może być podobnie :naughty:

Opublikowano

kileer wpiszu mnie na listę (warunkowo).

Dzisiaj/jutro wrzucę logi na forum - jak będzie wsio OK, to będziem czipować :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kileer wpiszu mnie na listę (warunkowo).

Dzisiaj/jutro wrzucę logi na forum - jak będzie wsio OK, to będziem czipować :naughty:

:hi:

A jednak się skusiłeś. :naughty:

spox :good:

Opublikowano

Witam

Dopiszcie mnie do listy

B5 1.9Tdi 1Z 90 96r.

Termin będę chciał umówić na połowę maja bo teraz wymieniłem sprzęgło, kata wycięty teraz jeszcze zmiana wtrysków i wirusik :kox:

Opublikowano

No raczej AL nie mam więc docelowo chcę pod 190 koni i powinno mi styknąć.

Na razie delektuję się dźwiękami syczącej turbiny BRD :)

No i samochód zaczął lepiej jeździć niż na starej.

Opublikowano

No raczej AL nie mam więc docelowo chcę pod 190 koni i powinno mi styknąć.

Na razie delektuję się dźwiękami syczącej turbiny BRD :)

No i samochód zaczął lepiej jeździć niż na starej.

za bardzo nie szalej :cool1: wystroj auto to wtedy :dance2::naughty:

Opublikowano

Do rogala się dodzownić to masakra... muszę jutro spróbować. tez mieliscie takie problemy? :gwizdanie:

Opublikowano

Ja nie miałem problemu nigdy z tel. do Witka, ale może dlatego że staram się nie dzwonić w czasie pracy, tak żeby mu nie truć jak sobie pracuje. A zresztą czasem lepiej napisać maila, odpisze jak ma wolną chwilę. Tylko fakt, prawda jest taka że jak czasem jest coś do obgadania to pisanie słabo się sprawdza, no to nie pozostaje nic innego jak próbować, w końcu odbierze :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.