Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Witam

Mnie już można wykreślić

Seria 158 KM i 346 Nm :decayed:

Mod 170 KM i 376 Nm

wykres: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/08a6904a15396499.html

Pozdrawiam

no to serię miałeś kosmos :kox:

ale teraz to maksymalny moment masz strasznie wysoko, dopiero od 2500 boisz się o sprzęgło czy co?

Niech moc jeździ zawsze z Tobą :naughty:

Witam

Mnie już można wykreślić

Seria 158 KM i 346 Nm :decayed:

Mod 170 KM i 376 Nm

wykres: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/08a6904a15396499.html

Pozdrawiam

no to serię miałeś kosmos :kox:

ale teraz to maksymalny moment masz strasznie wysoko, dopiero od 2500 boisz się o sprzęgło czy co?

Niech moc jeździ zawsze z Tobą :naughty:

Witek powiedział że tak ma być :tongue4:

No dobra niech Ci będzie :tongue4:

Jak Witek mówi to tak ma być.

Ja mam trochę niżej 2200.

Opublikowano

Witam

I mnie już można wykreślić z listy

Seria - 153 KM i 345 Nm

Mod - 169 KM i 387 Nm

Po pierwszym programie wyskoczyło 175 KM, ale troszkę zaczął puszczać dymek. Chciałem głównie aby nie pojawiło się dymienie. Ale za to po korekcie :notworthy: dla Witka. Teraz jest o niebo lepiej niż w serii. Płynniej zbiera się z dołu, nie ma takiej turbo dziury jak w serii, no i mniej kopci przy pałowaniu(sprawdzaliśmy jadąc drugim samochodem) :good:

Wykresik podstawiłem w dziale z wykresami.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witam

I mnie już można wykreślić z listy

Seria - 153 KM i 345 Nm

Mod - 169 KM i 387 Nm

Po pierwszym programie wyskoczyło 175 KM, ale troszkę zaczął puszczać dymek. Chciałem głównie aby nie pojawiło się dymienie. Ale za to po korekcie :notworthy: dla Witka. Teraz jest o niebo lepiej niż w serii. Płynniej zbiera się z dołu, nie ma takiej turbo dziury jak w serii, no i mniej kopci przy pałowaniu(sprawdzaliśmy jadąc drugim samochodem) :good:

Wykresik podstawiłem w dziale z wykresami.

Pozdrawiam

kolejny wykreślony, kolej na resztę.

Masakryczne to jakoś wszystko idzie, dłuży sie jak cholera. mamy prawie czerwiec a jeszcze w c**j osób!!!! Panowie do roboty!

pozdro :wink4:

Opublikowano

ciężko się było dodzwonić, termin 14 czerwca, mam nadzieje że się wszystko uda :)

Opublikowano

Pięknie kręcą się te AVFy :good:

Opublikowano

a mozna się jeszcze do Was dopisać czy już tylko indywidualnie ?

a i ile Rogal liczy jak jestesmy w grupie?

pzdr

Opublikowano
  • Autor

a mozna się jeszcze do Was dopisać czy już tylko indywidualnie ?

a i ile Rogal liczy jak jestesmy w grupie?

pzdr

czytaj....!!! :cool1:

Opublikowano

Wykresik ->KLIK

Opublikowano

No i przyszła kolej na mnie :naughty:

Dzisiaj na 15 jestem umówiony z Witkiem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No i przyszła kolej na mnie :naughty:

Dzisiaj na 15 jestem umówiony z Witkiem :tongue4:

:good:

Opublikowano

kileeer możesz mnie jeszcze dopisac

Opublikowano
  • Autor

kileeer możesz mnie jeszcze dopisac

:no:

Opublikowano

to lipa

Opublikowano

Witam,

Można i mnie już skreślić. Bonusów niestety prawie żadnych :confused4:

Rozrząd poprawiony. Z serii 132,6 KM przy 323 Nm zrobiliśmy

162,8 KM i 381,1 Nm. Seria cieniutka no ale nie spodziewałem się kokosów przy

przelocie blisko 250 tys. Ogólnie jestem bardzo zadowolony :>..tylko sprzęgło zaczyna się chyba uślizgiwać lekko :mysli:

Wykresik niedługo wrzucę

Opublikowano

Witam,

Można i mnie już skreślić. Bonusów niestety prawie żadnych :confused4:

Rozrząd poprawiony. Z serii 132,6 KM przy 323 Nm zrobiliśmy

162,8 KM i 381,1 Nm. Seria cieniutka no ale nie spodziewałem się kokosów przy

przelocie blisko 250 tys. Ogólnie jestem bardzo zadowolony :>..tylko sprzęgło zaczyna się chyba uślizgiwać lekko :mysli:

Wykresik niedługo wrzucę

wynik pewnie zrobiony pod stan gratów..

Opublikowano

A tu mój wykres: http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_wykres_po_modzie_u_witka-t136353.0.html;msg1629922#msg1629922

Seria moim zdaniem nawet nieźle wyszła (150,5 KM i 358,2 Nm), a końcowy wynik też nie najgorszy (169,1 KM i 386,5 Nm) :evil:. Na początku moje wrażenia po modzie były średnie (pewnie to przez strach że coś się stanie z silnikiem po modzie) ale teraz jestem w 100% usatysfakcjonowany. Po modzie przejechałem prawie 8000 km i co jest najciekawsze to to że spalanie średnie spadło o ok. 0,5 l/ 100 km!!!! - z dystansu 7600 km średnie spalanie odczytane z FIS 5,9 l

Teraz myślę o zmianie turbo i dokładce intercoolera - Witek mówił ze turbo trochę przeładowywuje więc jest pretekst żeby znowu podkręcić furacza :naughty:

Proszę o ocenę wykresu.

Opublikowano

Ja też już po wiec można mnie skreślić.

Po zmianie wtrysków seria 111,7KM @ 251,7Nm :kox: niestety po modyfikacji tylko 119,8KM @ 286,8Nm bo turbo coś za mało pompuje ale mistrz witek powiedział ze jak doprowadzę ciśnienie turbo do porządku to zrobimy adaptacje i spokojnie 10KM przybędzie ale ogólnie wynik jak na 1z(90)to :shocked::good:

Opublikowano

Ja też już po wiec można mnie skreślić.

Po zmianie wtrysków seria 111,7KM @ 251,7Nm :kox: niestety po modyfikacji tylko 119,8KM @ 286,8Nm bo turbo coś za mało pompuje ale mistrz witek powiedział ze jak doprowadzę ciśnienie turbo do porządku to zrobimy adaptacje i spokojnie 10KM przybędzie ale ogólnie wynik jak na 1z(90)to :shocked::good:

Witam,ja byłem w połowie maja i z mojej a4 75KM po zmianie wtrysków Witek wycisnął niecałe 117KM i ~270Nm :good: ale nie wstawiam wykresów bo liczę na +10KM jak się pozbędę kopciucha :rolleyes:
Opublikowano

szykuje się jakaś kolejna tura ?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

szykuje się jakaś kolejna tura ?? :mysli:

nie szybko raczej... :thumbdown:

jeszcze jedna sie nie skończyła :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.