Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, na wstępie powiem, że przeczytałem cały wątek :naughty:

widziałem, że jest jeszcze parę osób które nie były u Pana W. i jakby ktoś zrezygnował to chętnie bym wszedł na jego miejsce.

Widzę, że druga tura chyba się nie zacznie w tym roku :confused4:

orientuje się może ktoś z Was czy jest możliwość dogadania się z Panem W. aby zrobił program po cenie "grupowej"? Pisałem do niego i odp. że wirus grupowy to koszt 900zł, a pytałem o samego siebie, więc może jest jakaś możliwość. Czy może lepiej podpiąć się pod forum golfa? -tak jak już ktoś pisał wcześniej

Opublikowano

Szymon

Ja planuję jechać na wirusa ale najpierw rozrząd.

Myślę że do witka bym jechał w połowie października - może się zgadać?

Opublikowano

Szymon

Ja planuję jechać na wirusa ale najpierw rozrząd.

Myślę że do witka bym jechał w połowie października - może się zgadać?

ja muszę wyciąć kata i zmienić wtryski, które będę miał pod koniec września i wtedy bym się wybrał do Pana W. myślę że połowa października również byłaby dla mnie dogodnym terminem :good:

Opublikowano

killer wykresl mnie

pozniej wkleje wykres:)

a o to i wykres tak na szybko http://yfrog.com/hqskanuj0032j

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jak była by możliwość to też bym się podpiął do was żeby jechać do Witka w połowie października

Opublikowano

jak była by możliwość to też bym się podpiął do was żeby jechać do Witka w połowie października

mysle ze ciezka sprawa ,ja dzwonilem na poczatku zeszlego tygodnia i mam termin na 15.10 na strojenie

Opublikowano

ja mam dopiero 23.10

poza tym ta lista już zamknięta (grupowa)

Opublikowano

no,ja jade indywidualnie na korekte

Opublikowano
  • Autor

no,ja jade indywidualnie na korekte

ile u Witka korekta obecnego programu po wymianie np BRD i FMIC i pompek?

bo może na wiosnę coś u mnie sie zmieni :>

Opublikowano

400 zł

bo może na wiosnę coś u mnie sie zmieni cheesy

widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne

Opublikowano

400 zł

bo może na wiosnę coś u mnie sie zmieni cheesy

widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne

osz kur... a mi powiedzial 500

Opublikowano
  • Autor

400 zł

bo może na wiosnę coś u mnie sie zmieni cheesy

widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne

Ja mi fundusze pozwolą to tak jak mówię, może jeszcze wydech 2,5-3.0" przelotowy zrobię.

chciałbym mieć 2 z przodu no i 4 przy Nm[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:16_________________________________________________

400 zł

bo może na wiosnę coś u mnie sie zmieni cheesy

widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne

osz kur... a mi powiedzial 500

haha :polew: :polew: :polew:

pewnie kwestia dogadania :tongue4:

Opublikowano

400 zł

bo może na wiosnę coś u mnie sie zmieni cheesy

widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne

Ja mi fundusze pozwolą to tak jak mówię, może jeszcze wydech 2,5-3.0" przelotowy zrobię.

chciałbym mieć 2 z przodu no i 4 przy Nm[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:16_________________________________________________

400 zł

bo może na wiosnę coś u mnie sie zmieni cheesy

widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne

haha :polew: :polew: :polew:

pewnie kwestia dogadania :tongue4:

osz kur... a mi powiedzial 500

w takim razie bez targu sie nie obejdzie

Opublikowano
  • Autor

400 zł

bo może na wiosnę coś u mnie sie zmieni cheesy

widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne

Ja mi fundusze pozwolą to tak jak mówię, może jeszcze wydech 2,5-3.0" przelotowy zrobię.

chciałbym mieć 2 z przodu no i 4 przy Nm[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:16_________________________________________________

400 zł

bo może na wiosnę coś u mnie sie zmieni cheesy

widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne

haha :polew: :polew: :polew:

pewnie kwestia dogadania :tongue4:

osz kur... a mi powiedzial 500

a powiedzcie mi jak jest z rozrządem przy tych mocach nie potrzeba tam nic wzmacniać? napinacze wszystko wytrzyma?

Opublikowano

Ja bede u Rogala 20.10.2010 na sofcie - wiec jak ktos ma taki termin, to mozemy przyspotowac :naughty:

Opublikowano
Cytat: MAGIC87 03 Październik 2010, 21:00

400 zł

Cytuj

bo może na wiosnę coś u mnie sie zmieni cheesy

widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne

osz kur... a mi powiedzial 500

stac wan na fury za 30-40 tys a 100 zł gra az taka role?: :cool1:

hehe sam czekałem na grupowy zeby taniej było :naughty:

Opublikowano
Cytat: MAGIC87 03 Październik 2010, 21:00

400 zł

Cytuj

bo może na wiosnę coś u mnie sie zmieni cheesy

widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne

osz kur... a mi powiedzial 500

stac wan na fury za 30-40 tys a 100 zł gra az taka role?: :cool1:

hehe sam czekałem na grupowy zeby taniej było :naughty:

nie 100pln tylko 20% ceny :gwizdanie:

Opublikowano

500zl czyli polowa softa i wielkie haloo :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

400 zł

bo może na wiosnę coś u mnie sie zmieni cheesy

widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne

to kwota za ośke

Opublikowano

Ja bede miał termin na początek listopada, czekam teraz tylko na potwierdzenie od witka który ma wolny termin z rana w 1 tygodniu miesiąca :evil: 3 raz bede i pierwszy raz wjade na hamownie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.