Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.


kileeer

Rekomendowane odpowiedzi

można się dopisać w każdej chwili, czy macie jakiś wyznaczony termin :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci widze ze jestes z krakowa to tam niema tunerow v-tech na bierzanowskiej cos mozesz onim powiedziec i pytanko do wszystkich jakiegos linka mozecie puscic do tego rogala i tylko jego polecacie jesli chodzi o wawe lub cala polske

coz moge powiedzic jestem ekscentrykiem , subaru stroilem w Poznaniu to parcha wystroje sobie w Warszawie :wink4:

odnosnie twojego pytnia to masz CompSpost w bielsku i maja oddzial w Krakowie.

czyli v-tech nie polecasz :)[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 00:06_________________________________________________

to zapytajcie mistrza jeszcze ile przy grupowym by kosztowal soft do mojego parcha (3.0tdi )

masz 3.0 i ci mocy brakuje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym sie pisal tylko podajcie dokladny termin no i cene oczywiscie i gdzie by trzeba jechac na ta przerobke w jakie okolice??

wszystko jest opisane poczytaj :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 3.0 i ci mocy brakuje

mocy zawsze brakuje ile by jej nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Kileeer :oklaski: widze że jednak przekonałem Ciebie i nawet grupowy .... :kox:

Powodzonka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Kileeer :oklaski: widze że jednak przekonałem Ciebie i nawet grupowy .... :kox:

Powodzonka :good:

Po worzonku Twoim, jednak będzie program i u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przy takiej ilości rzeczywiście uda się urwać jeszcze tą przysłowiową stówkę na dojazd?

I jak to ma w końcu wyglądać technicznie? Zaliczka 100 zł i indywidualne umawianie terminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś już wiadomo o benzynkach?

przykro mi ale nie mam narazie kontaktu z Panem W jak coś się dowiem to oczywiście napisze.

pozdrawiam

Może przy takiej ilości rzeczywiście uda się urwać jeszcze tą przysłowiową stówkę na dojazd?

I jak to ma w końcu wyglądać technicznie? Zaliczka 100 zł i indywidualne umawianie terminu?

Zostało ustalone i niech tak zostanie. Traktujmy się poważnie to i nas tak potraktują. Inne firmy zapewne robią o wiele taniej... wiec? Jeżeli ktoś ma ochotę negocjować, to proszę osobiście.

pozdrawima :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, myślę że musielibyśmy znaleźć więcej chętnych żeby można było mówić o niższej cenie...

Na forum vw.golf też znalazłem temat grupowego chiptuningu u Witka, mają taką samą cenę 900pln a zapisało się już 166 chętnych :shocked: :gwizdanie:

Aby nie być gołosłownym zamieściłbym link do tego wątku ale nie wiem czy można...w googlach można szybko znaleźć ten temat, ewentualnie link zainteresowanym wyślę na PW.

IMO cena 900pln jest bardzo dobra jak za chiptuning u Rogala :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o dopisanie do listy 1.9 tdi AVF.

Na razie na 99%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wstępne wiadomości odnośnie umawiania się na terminy?

Brak kontaktu na razie z Rogalem. Jak coś bede wiedział to napisze.[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 18:46_________________________________________________A wiec tak.... Otrzymałem odpowiedz od Rogala. :>

Terminy każdy ustala indywidualnie z Rogalem.

"Nietypowe disle będą troszeczkę drożej" Kwestia ugadania sie z Panem W.

Osoby z tzw nietypowymi dislami proszone są o zrobienie wcześniej logów, aby nie okazało się że na marne przyjechały, i są proszone o wcześniejszy kontakt z Panem W.

a jakie to nietypowe, to poczekam na odpowiedz, aby wszystko było jasne.

Kwestia Benzyniaków.

Tak jak napisał Pan W. jest to cięższy temat, do zrobienia. Cena na pewno będzie inna niż wynegocjowana "900zł". Osoby chętne na program benzyniaków proszę o kontakt z Panem W. odnośnie egzemplarzy do zrobienia, i oczywiście uzgodnienia ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...