Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o to ze z tych co miał to w kazdej cos było ułaamane. ale myśle ze za około 800-1000zł uda sie dorwac naprawde ok lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chodzi o to ze z tych co miał to w kazdej cos było ułaamane. ale myśle ze za około 800-1000zł uda sie dorwac naprawde ok lampy

ok, jak coś będziemy w kontakcie :)

a nie wiesz? ten gość będzie mógł chociaż jakiś rachunek wystawić ? czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W moim przypadku to prawie 800 a za tyle to ja mogę tydzień nad morzem przesiedzieć całą rodziną.

Fakt :) ,

czyli mowa m.in. do Ciebie Łukasz, musimy korzystać póki nie mamy rodzinki na głowie :decayed:

wiesz Filip ja tam z życia lubię korzystać nie powiem :) ale są wypady na które mnie stać a sa takie na które nie stać, na daną chwilę na zlot letni mnie nie stać, do sierpnia jeszcze dużo czasu, jak sytuacja materialna się zmieni to wtedy będzie można coś myśleć :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy właśnie wyciągnąłem grill żeby pomalować ramkę na czarno bo trzeba poprawić ją.. i zastanawiam się czy od razu znaczka na czarno nie walnąć co o tym myślicie? bo chrom na moim znaczku nie jest w idealnym stanie.. tak myślę że cały czarny przód ładnie by wyglądał bo lampy też czarne będą i lądują już jutro na aucie..

po 3mieście jeździ czarna klubowa B6 i ma też cały czarny przód łącznie ze znaczkiem i wcale to nie głupio wygląda.. jak myślicie jak to będzie wyglądało na moim szaraku? bawić się w to? :mysli: proszę o szybka poradę bo grill wyciągnięty i ramka idzie zaraz do malowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie lubię nadmiaru czerni, bo się zlewają rysy auta , ale u gustach się nie dyskutuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o mnie to ja bym nie malował :mysli:

:decayed:

:polew:

i już masz 2:0 dla chromu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: słuchajcie pany, gdzieś w suwakach regenerują magle, bądz sprzedają po regeneracji? a moze wiecie o jakims maglu do b5 w super stanie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy założone :naughty:, ramka od grilla malnięta na czarno i tez zaraz leci na auto i zaraz lecę na miasto na lans i sprawdzic jakość świecenia lampek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj fotkę wkoncu zmęczonych lamp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: słuchajcie pany, gdzieś w suwakach regenerują magle, bądz sprzedają po regeneracji? a moze wiecie o jakims maglu do b5 w super stanie :wink4:

W Suw raczej nikogo nie znajdziesz. Ojciec ostatnio zamawiał magiel do Sharana to braliśmy z Łodzi - nazwy firmy nie pamiętam ale kosztowało 500 za magiel + 600 kaucji, kaucje odesłali jak wysłaliśmy im starego magla. W Suw w Polsamie zaśpiewali 1200 + kaucja. :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwek i to jest po regeneracji magiel tak? i jak się sprawuje? jebła mi pompa i magiel jednoczesnie :wallbash: pompę juz wymieniłem, magla szukam :gwizdanie: mój magiel nie cieknie, ale ma jakieś dziwne przeskoki i kierownica kręci się leciutko jakoś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwek i to jest po regeneracji magiel tak? i jak się sprawuje? jebła mi pompa i magiel jednoczesnie :wallbash: pompę juz wymieniłem, magla szukam :gwizdanie: mój magiel nie cieknie, ale ma jakieś dziwne przeskoki i kierownica kręci się leciutko jakoś....

Tak - magiel po regeneracji, z gwarancją. Spisuje się bardzo dobrze, nie mamy zastrzeżeń. Jak będziesz chciał dokładnych namiarów to daj znać. Możesz zdemontować swój i wysłać do nich - wtedy nie płacisz kaucji. Drugi sposób to zamawiasz, przysyłają, płacisz za magiel + kaucja, wymieniasz, odsyłasz swój, oni sprawdzają czy nadaje się jeszcze do regeneracji i zwracają kaucję. Zresztą wszystko możesz dogadać przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wrzucę fotke lamp bo dziś zrobiłem jak było ciemno i nic nie widać ale świecą jasno, tylko nie wiem czy nie są za niebieskie, niby to taki biały ale delikatnie niebieskawy jest, a może to ma tak być :mysli: nie wiem, ale świeci ładnie :) musze jeszcze trochę ustawić lampy bo wydaje mi się że trochę za wysoko swiecą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...