Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

jutro wrzucę fotke lamp bo dziś zrobiłem jak było ciemno i nic nie widać ale świecą jasno, tylko nie wiem czy nie są za niebieskie, niby to taki biały ale delikatnie niebieskawy jest, a może to ma tak być :mysli: nie wiem, ale świeci ładnie :) musze jeszcze trochę ustawić lampy bo wydaje mi się że trochę za wysoko swiecą :mysli:

A jaką temperaturę barwową mają te Twoje palniki?

Ja mam 6000 K i barwa jest taka jebitnie biała z błękitną poświatą. Z bliska jest biała, z daleka taka lekko błękitnawa. Chciałem kupić 4300 K ale gość nie miał. Następne kupię już 4300 K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5000k.. nie chciałem brać 4300k bo podobno w hidach świeci on na żółto, ale skoro 5000k jest niebieskawy, ale może w ksenonach ma tak być, nigdy nie jeździłem z kimś w nocy na ksenonach i nie mam porównania tak od środka auta :/

podładuję baterię w aparacie to później cykne jakieś foto i wrzucę do wątku ;)

jeszcze muszę dokupić kierunki, bo te co mam to tylko walniętę sprayem i to tak aby tylko było, pojeżdzę z nimi trochę i pójdą do wymiany,

zastanawiam się co teraz robić bo grill i lampy wyrezane, nie wiem co robić z tylnymi lampami czy też je przyciemniać i czy całe czy tylko któryś fragment :mysli:

chodzi mi po głowie jeszcze oklejenie dachu, bo pomysł na auto to - wszystkie czarne dodatki :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 08:41_________________________________________________Sylwek a Ty masz przetwornice HIDowe? czy oryginały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to palniki pewnie też masz raczej te Hidowe a nie jakieś Philipsy czy coś w ten deseń?[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 08:44_________________________________________________podobno palniki philipsa i innych drogich firm święcą inaczej niż chińszczyzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - też hid'owe ale nie te najtańsze (coś ok. 90 PLN za 2 sztuki). Gość miał jeszcze jakieś droższe (80 PLN/sztuka) ale mówił, że nie ma sensu dopłacać bo różnicy nie ma. Miał też tańsze (po 23 PLN/sztuka) ale tych to nawet nie brałem pod uwagę. :)

Jak kiedyś trafię na ori przetwornice w dobrej kasie to zmienię, palniki jak mi się przepalą to może zainwestuję już w Phillipsa lub Osram'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje palniki to pewnie z tych najtańszych bo za cały komplet z przetwornicami dałem 150 :naughty: ale weź i kupuj droższe jak lampy wyrwałem za tyle samo :polew: może nie były w idealnym stanie ale trochę pracy i świecą całkiem całkiem :)

stare muszę wyczyścić w środku i pójdą na sprzedaż, myślę że ok. 150 się wyrwie za nie bo mają wszystko co trzeba nawet żarówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare muszę wyczyścić w środku i pójdą na sprzedaż, myślę że ok. 150 się wyrwie za nie bo mają wszystko co trzeba nawet żarówki :)

Powodzenia! :) Ja za swoje w komplecie z żarówkami i kierunkami + wtyczki dostałem 140 PLN razem z wysyłką i uważam, że to dobra oferta była. :)

Ale może Ty będziesz miał więcej szczęścia. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też dzięki Tobie w koncu się udało :notworthy::hi:

mimo tych delikatnych zacieków na odbłysnikach na dlugich i tak ładnie świecą także myslę że to nie przeszkadza w niczym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też dzięki Tobie w koncu się udało :notworthy::hi:

mimo tych delikatnych zacieków na odbłysnikach na dlugich i tak ładnie świecą także myslę że to nie przeszkadza w niczym :)

Spoko robota! Jeszcze w miejsce postojowych zapodaj led'y i będzie git. :good:

Jeśli chodzi o tylne lampy to proponuję poszukać takich led'owych jak miał Johny w swojej rudej suczy. :evil: Jeśli są w wersji "black" to taką bierz, jeśli niema to możesz je trochę ściemnić tak jak Johny to zrobił. Ewentualnie szukaj ori dymionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

sylwek paczka poszła

lukasz trzeba było od razu bixy rezac, jedno klejenie4 jedno malowanie. a soczewki jakoś byś uciągnoł, nawet na raty:)

chłopaki kolejna szansa na wygraną:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.0

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek powiem Ci że w tym miechu masz sporą konkrecję, sporo fajnych zdjęc :slina:

jak zmienisz felę na większą i zrobisz w fajnym tle fotkę to masz spore szanse na zwycięstwo ze swoją furką :wink4:

a głos już idzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjnie ostatnio tutatj cisza :bicz:

ktoś coś ostatnio wyrazał w aucie? :cool1:

widziałem że Karol rezerwował zawias 1BE :naughty:

Karolu jesteś tu? pochwal się :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja moge sie pochwalić ze navi wyleciała z auta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjnie ostatnio tutatj cisza :bicz:

ktoś coś ostatnio wyrazał w aucie? :cool1:

widziałem że Karol rezerwował zawias 1BE :naughty:

Karolu jesteś tu? pochwal się :good:

Niestety ostatnio brak czasu na rezanie. :confused4: Jutro biorę się za rezanie układu symulującego automatyczną regulację wysokości świateł bo przegląd się zbliża. :wink4: W końcu podłączę światła do jazdy dziennej żeby palników nie męczyć w dzień. Może z rozpędu reznę podświetlenie nóg. :)[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:35_________________________________________________

witam

ja moge sie pochwalić ze navi wyleciała z auta:)

Nie sprawdziła się? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...