Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdział sie

ale apetyt rośnie w miarę jedzenia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

RNS-E :mysli:?????????????????[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:38_________________________________________________Sylwek jak wpadne do Suwałk to pomożesz mi tez ogarnąc te samopoziomowanie chociaż tak wytłumaczyć jak to zrobić? bo w ogóle nie znam się na elektronice ale jakbyś podpowiedział tak jak dla glupka co i jak to kumpel by mi to ogarnął bo zna się trochę na rzeczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E :mysli:?????????????????[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:38_________________________________________________Sylwek jak wpadne do Suwałk to pomożesz mi tez ogarnąc te samopoziomowanie chociaż tak wytłumaczyć jak to zrobić? bo w ogóle nie znam się na elektronice ale jakbyś podpowiedział tak jak dla glupka co i jak to kumpel by mi to ogarnął bo zna się trochę na rzeczy :wink4:

Jak wyrezam swoje, to po kosztach części + dobra flaszka zrobię i dla Ciebie. Przyjedziesz to się podłączy i będzie git. Tylko muszę jeszcze rozkminić ten układ czasowy co Grzesiek zapodał schemat. Jutro zajadę do elektry po elementy i spróbuję zmontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E :mysli:?????????????????[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:38_________________________________________________Sylwek jak wpadne do Suwałk to pomożesz mi tez ogarnąc te samopoziomowanie chociaż tak wytłumaczyć jak to zrobić? bo w ogóle nie znam się na elektronice ale jakbyś podpowiedział tak jak dla glupka co i jak to kumpel by mi to ogarnął bo zna się trochę na rzeczy :wink4:

Jak wyrezam swoje, to po kosztach części + dobra flaszka zrobię i dla Ciebie. Przyjedziesz to się podłączy i będzie git. Tylko muszę jeszcze rozkminić ten układ czasowy co Grzesiek zapodał schemat. Jutro zajadę do elektry po elementy i spróbuję zmontować.

no dobra to piszę się na taki układ :good: jak bedziesz zakupował części to weź od razu dla mnie i jak będę w suwałkach to się rozliczymy :drunk::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, zawias nie dla mnie tylko koledze, z rezania to wyleciał katalizator a na jego miejsce zamiennik wraz z plecionką od tłumiki-gruchot :cool1: a tak to ja na razie nic więcej nie razem bo mnie w tym tyg. uderzyło po kieszeni trochę :no: pompa wspomagania ( wstawiona z a6 2003r.- podobno trochę większe ciśnienie daje :naughty:) plus maglownica po regeneracji ( łączny koszt zajedwabisty) ale za to teraz zero luzów czy jakiś puknięć w układzie kierowniczym i kiera leciutko chodzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, zawias nie dla mnie tylko koledze, z rezania to wyleciał katalizator a na jego miejsce zamiennik wraz z plecionką od tłumiki-gruchot :cool1: a tak to ja na razie nic więcej nie razem bo mnie w tym tyg. uderzyło po kieszeni trochę :no: pompa wspomagania ( wstawiona z a6 2003r.- podobno trochę większe ciśnienie daje :naughty:) plus maglownica po regeneracji ( łączny koszt zajedwabisty) ale za to teraz zero luzów czy jakiś puknięć w układzie kierowniczym i kiera leciutko chodzi :naughty:

uuu współczuję..

ja bym cos porezał ale czasu ostatnio mało :/ wziąłem się na konkret za szukanie pracy żeby po studiach nie zostać z niczym, jak tu nic interesującego nie znajdę i za dobre $$$$ to norwegia welcome to :bag:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 23:17_________________________________________________Grzechu jak tam sprawa z szukaniem felg?

Dzwonili dziś do mnie z polizai i facet gadał że idzie jakis tam wniosek o ukaranie tamtego gostka, nie wiem o co chodzi dokladnie, ale mam jechać złożyć podpis i będą tam działać coś chyba w końcu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lezy. bo za te co mi sie podobają dac tyle kasy to jednak szkoda. a inne mi sie narazie nie widza.

ewentualnie s-line 9-ramienne, bym przygarną.

ale jak przegladam, wiekszość to repliki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale niektóre repliki też są chyba dobre jakościowo?? :mysli:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 14:29_________________________________________________chłopaki mam pytanie odnośnie tych listew dolnych od drzwi co tak często odpadają.. oderwałem swoją i poodrywałem z niej cały stary klej i została mi sama listwa z taką jakby metalową prowadnicą, to ma tak być? czy z moją listwą jest coś nie tak?

jeśli ma tak być to czym mam ta listwę napełnić tym klejem co mi Grzesiek podałeś jego nazwę i nakleić na drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale niektóre repliki też są chyba dobre jakościowo?? :mysli:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 14:29_________________________________________________chłopaki mam pytanie odnośnie tych listew dolnych od drzwi co tak często odpadają.. oderwałem swoją i poodrywałem z niej cały stary klej i została mi sama listwa z taką jakby metalową prowadnicą, to ma tak być? czy z moją listwą jest coś nie tak?

jeśli ma tak być to czym mam ta listwę napełnić tym klejem co mi Grzesiek podałeś jego nazwę i nakleić na drzwi?

http://allegro.pl/spinka-spinki-listwy-bocznej-audi-a4-i1601360795.html w aso moze taniej-zapytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te spinki są u mnie na aucie, są chyba wszystkie tylko na tej listwie nie wiem czy powinno być coś poza taką metalową prowadnicą :mysli: a może tej prowadnicy w ogóle nie powinno być tylko u mnie ktoś taką zamontował :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te spinki są u mnie na aucie, są chyba wszystkie tylko na tej listwie nie wiem czy powinno być coś poza taką metalową prowadnicą :myśli: a może tej prowadnicy w ogóle nie powinno być tylko u mnie ktoś taką zamontował :mysli:

Jak masz spinki na aucie to wsuń listwe ,na końcu powinna być zabezpieczona blachowkretem-ja chyba sam brzeg (listwa drzwi)leciałem silikonem (pistolet) żeby woda sie tam nie zbierała w byłej a3 tak zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziś lub jutro zobaczę jak się ma to do mojej a4 :przebiegly:

jutro mam rozmowę kwalifikacyjną w urzędzie skarbowym więc 3mac kciuki chłopaki :naughty:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 17:43_________________________________________________hey ludzie zyjecie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja żyję, dziś zakończyłem dwutygodniowy maraton w :drunk: z najlepszymi w PL Juwenaliami ( Kortowiadą) włącznie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filip powiedz mi wybierasz sie na letni?

bo widziałęm zapisy kiedsko idzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, powiem Ci, że niezły lipton jest z tym letnim :gwizdanie:

Uważam, że w dużej mierze jest to spowodowane faktem, że aby trafić na listę trzeba od razu opłacić zaliczkę, a na to podejście do życia Polaków nie pozwala i w konsekwencji na zlot zapisanych jest obecnie bardzo mało osób. Do tego nie ma lotniska, co jest dość dużym minusem dla wielu, bo ludzie chcą się albo pościgać albo popatrzeć. Niby są jakieś inne całkiem ciekawe punkty programu, ale ....

Osobiście jest to dla mnie dość niemiła sprawa, bo z klubem jestem dość mocno związany psychicznie :decayed:, ale..

Koszt zlotu to 250 PLN, do tego dojazd i powrót (jako jeden z niewielu 3 razy na ogólnopolskim byłem sam swoim autem, bo najczęściej jedzie kilka osób jednym autem, albo ktoś ma blisko i koszt jest mały) + alkohol i inne to jakieś 700 PLN, czyli trochę sporo jak za 2 dni imprezy.

I sam nie wiem co robić, na ostatnie 2 zloty ciągnęła mnie chęć spotkania po raz kolejny ludzi, których poznałem na pierwszym ogólnopolskim, który zaliczyłem, ale tym razem mało kto się póki co zdecydował :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakbym był przy groszu to może bym sie skusił jak nie odwołają tego zlotu z powodu braku chętnych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, powiem Ci, że niezły lipton jest z tym letnim :gwizdanie:

Uważam, że w dużej mierze jest to spowodowane faktem, że aby trafić na listę trzeba od razu opłacić zaliczkę, a na to podejście do życia Polaków nie pozwala i w konsekwencji na zlot zapisanych jest obecnie bardzo mało osób. Do tego nie ma lotniska, co jest dość dużym minusem dla wielu, bo ludzie chcą się albo pościgać albo popatrzeć. Niby są jakieś inne całkiem ciekawe punkty programu, ale ....

Osobiście jest to dla mnie dość niemiła sprawa, bo z klubem jestem dość mocno związany psychicznie :decayed:, ale..

Koszt zlotu to 250 PLN, do tego dojazd i powrót (jako jeden z niewielu 3 razy na ogólnopolskim byłem sam swoim autem, bo najczęściej jedzie kilka osób jednym autem, albo ktoś ma blisko i koszt jest mały) + alkohol i inne to jakieś 700 PLN, czyli trochę sporo jak za 2 dni imprezy.

I sam nie wiem co robić, na ostatnie 2 zloty ciągnęła mnie chęć spotkania po raz kolejny ludzi, których poznałem na pierwszym ogólnopolskim, który zaliczyłem, ale tym razem mało kto się póki co zdecydował :confused4:

my z emilka raczej pojedziemy bo z wielkopolski pare osób sie wybiera ze znajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba, że tak, bo na razie nikogo z Wielkopolski nie widzę na liście :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, powiem Ci, że niezły lipton jest z tym letnim :gwizdanie:

Uważam, że w dużej mierze jest to spowodowane faktem, że aby trafić na listę trzeba od razu opłacić zaliczkę, a na to podejście do życia Polaków nie pozwala i w konsekwencji na zlot zapisanych jest obecnie bardzo mało osób.

Osobiście jest to dla mnie dość niemiła sprawa, bo z klubem jestem dość mocno związany psychicznie :decayed:, ale..

Koszt zlotu to 250 PLN, do tego dojazd i powrót (jako jeden z niewielu 3 razy na ogólnopolskim byłem sam swoim autem, bo najczęściej jedzie kilka osób jednym autem, albo ktoś ma blisko i koszt jest mały) + alkohol i inne to jakieś 700 PLN, czyli trochę sporo jak za 2 dni imprezy.

Witam! O tym samym pisałem wcześniej. Nie jestem w stanie zaplanować czegoś na 4 miechy wcześniej, wpłacę zaliczkę teraz a potem okaże się, że nie dostanę urlopu bo akurat kumpel będzie w tym czasie na wczasach i nie będzie komu mnie zastąpić w robocie. Druga sprawa to koszt - jak wyliczyłem wcześniej za taki 3 dniowy sponton zapłacę tyle co tygodniowy pobyt nad morzem z całą familią (mam na myśli same noclegi). Może kiedyś się skuszę ale na chwilę obecną sytuacja finansowa mi niestety nie pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba, że tak, bo na razie nikogo z Wielkopolski nie widzę na liście :gwizdanie: :wink4:

bo znajomi i jak tez zwlekam do ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...