Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

a czy dysponujesz tam tak wielkim parkingiem żeby upchać te wszystkie :a4fan::naughty:

Karol - mówiąc wszystkie masz na myśli te 3-4 furki co zawsze są na spotach? :naughty: Tyle to się zawsze upchnie. :wink4:

Można by usmalić kiełbachę na grillu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pola u mnie masz Ci dostatek :polew:

niech każdy se załatwia kierowników brać jakieś browary/wódkę kiełbachy itd i se podziałamy ;)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 09:09_________________________________________________to widzę że jest już nas trzech chętnych, ciekawe jak Marcin Filip, nie wiemy co Johny, na razie nie widziałem go w żadnym z programów "ktokolwiek widział ktokolwiek wie".. może ktoś jeszcze z BAU by chciał, bo z białego chłopakom raczej za daleko by było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widzę że jest już nas trzech chętnych...

Czyli dobrze policzyłem samochody. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem pewny do końca, zależy jak z czasem będzie :embarrassed:

To co się martwisz o miejsce. :polew:

Nie ściemniaj, z nami nie chcesz się napić przy grillu? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol jakbyś nie nie pojawił się na spocie to osobiście napiszę do prezesa żeby dał Ci bana na rok :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol jakbyś nie nie pojawił się na spocie to osobiście napiszę do prezesa żeby dał Ci bana na rok :polew:

chyba zapas bananów na rok :decayed: akurat je lubię :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol jakbyś nie nie pojawił się na spocie to osobiście napiszę do prezesa żeby dał Ci bana na rok :polew:

chyba zapas bananów na rok :decayed: akurat je lubię :kox:

:polew: :polew: :polew:

Dobre. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tę sobotę ? przy dobrych wiatrach pewnie bym się pojawił bo ostatnio trochę zabiegany/zapracowany jestem ale chęć na spota jak zawsze mam :gwizdanie:

ale to i tak bym wracał do BAU w ten sam dzień :confused4: bo w niedzielę od rana zajęty :kwasny:

i znając się na rzeczy to ode mnie nikt więcej się nie pofatyguje :mysli:

ostatnio na forum widziałem kogoś z BAU, ale żeby do kogoś na grilla to nie ma mowy, i wstyd i strach i nie wypada :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowi ludzie boją się odzywać, chyba myślą że ich zjemy a szkoda.. albo wchodzą na forum tylko jak coś się spiepszy i potrezbna jest pomoc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowi ludzie boją się odzywać, chyba myślą że ich zjemy a szkoda.. :gwizdanie:

Się nie dziw jak na ich pierwszego spota zapraszasz ich na grilla :decayed::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowi ludzie boją się odzywać, chyba myślą że ich zjemy a szkoda.. :gwizdanie:

Się nie dziw jak na ich pierwszego spota zapraszasz ich na grilla :decayed::polew: :polew:

A co się szczypać - jak spotować to po całości. :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 11:07_________________________________________________

ich na grilla nie zapraszam :naughty::polew:

grill jest dla tych którzy się udzielają :naughty:

Słusznie - staż wymagany. Ewentualnie wpisowe po 0,7 Luksusowej od łebka. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po luksusowej mam kaca :polew: ale żołądkową nie pogardzę :decayed:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 11:09_________________________________________________jak coś to na którą godzinę wstępnie się ugadujemy? bo ja tam to już pewnie jakoś wcześniej będę żeby coś może poogarniać i nie wiem czy trawy kosić jeszcze od rana nie będę :gwizdanie: więc Wy będziecie musieli tam dojechać indywidualnie ale mapę Wam rozrysuję :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po luksusowej mam kaca :polew: ale żołądkową nie pogardzę :decayed:

Ja do Luksusowej si,ę przyzwyczaiłem z powodu szwagra - innej pić nie może. Żołądkowa jest spoko ale jak bym wypił tyle co Luksusowej to bym chyba wątrobę stracił. :)[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 11:11_________________________________________________

po luksusowej mam kaca :polew: ale żołądkową nie pogardzę :decayed:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 11:09_________________________________________________jak coś to na którą godzinę wstępnie się ugadujemy? bo ja tam to już pewnie jakoś wcześniej będę żeby coś może poogarniać i nie wiem czy trawy kosić jeszcze od rana nie będę :gwizdanie: więc Wy będziecie musieli tam dojechać indywidualnie ale mapę Wam rozrysuję :naughty:

Mapa była by wskazana. Nie wiem - 18:00? Jak coś to będę dzwonił na kom, numeru nie zmieniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie może być 18 ;)

dojazd jest prosty.. jadąc od Suwałk na Raczki.. przed samymi Raczkami jeszcze przed zjazdem tym zakrętem w dół jest skrzyżowanie i w prawą jedzie się na Bakałarzewo, to w tą stronę skręcamy, (do mnie jest ok. 5km od tego skrzyżowania), mija się tory, później jest taki mały lasek (ma on może ze 100-200m) i już za tym laskiem trzeba zwolnić i chyba trzeci szlaban z lewej strony to mój, tam będzie taki krzyż przy drodze jeśli dobrze pamiętam

Numer mam ten sam więc w razie coś to dzwonić to wyjdę szlaban otworzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer mam ten sam więc w razie coś to dzwonić to wyjdę szlaban otworzyć ;)

Czyli impreza z komitetem powitalnym. :wink4:

Łukasz jeśli chodzi o godzinę to konkretnie dam znać później ale myślę, że 18:00 jest w sam raz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zadzwonić to będzie trzeba tak jak się wjedzie już z tego skrzyżowania.. bo od samej lini brzegowej i miejsca gdzie się grilluje jest kawałek do przejścia do głównej drogi ;)

teraz musimy zamówić ładną i ciepłą pogodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, podeslij mi na PW telefon bo nie mam.

I jeszcze powiedz mniej więcej jak jechać od strony Augustowa :gwizdanie: Jaka to miejscowość jest ? :wink4:

Ja może byłbym trochę wcześniej, ok 17 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...