Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwester, wielkie dzieki za opisy do podlaczenia FIS-a :)

Dzis porobilem kostki do airbagu nowej kierownicy :decayed: i bledu juz nie ma i klakson jest wiec dziala !

Co do licznika, rowniez wszystko sie udalo, temp otoczenia pociagnelem od razu tak jak pisales z climatronika, juz nie bawilem sie oryginalnym czujnikiem. Spalanie i temp. oleju rowniez podlaczona :good:

Tylko jest male ale... jak kupilem licznik to sprawdziem czy dziala FIS, i wszystko bylo ok, dzis wsadzalem od razu alu, kolka i podlaczam i kutwa FIS nie dziala, chodzi o tasme ktora laczy z plyta. Jak przycisne to dziala, jak puszcze to znowu linie.. I z tego co doczytalem to tylko wymiana tasmy ? Tasma klejona na goraco. Co myslicie o tym ? Ogarnial ktos to sam ? Boje sie troche dawac komus w miescie do zrobienia bo nie mam typowo dobrego majstra od tego. A wysylac ? Na forum kiedys mi sie obilo ze ktos to robil.. aj.. :disgust: i teraz ani licznika ani kierownicy, wszystko rozbebeszone w garazu stoii.. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja muszę powiedzieć że jak ostatni byłem po konsolę u karolsterka to powiedział że jeszcze się zastanowi, wiec jest nadziej na mocną ekipę :cool1:

uwierzcie mi, że jesteście jeszcze nie świadomi tego jak będzie megazajebiście :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę powiedzieć że jak ostatni byłem po konsolę u karolsterka to powiedział że jeszcze się zastanowi, wiec jest nadziej na mocną ekipę :cool1:

uwierzcie mi, że jesteście jeszcze nie świadomi tego jak będzie megazajebiście :kox:

filip nie zachwalaj tak.

bo jeszcze ktos pojedzie i powie ze było do d*py i bedzie chciał zwrot kasy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę powiedzieć że jak ostatni byłem po konsolę u karolsterka to powiedział że jeszcze się zastanowi, wiec jest nadziej na mocną ekipę :cool1:

wygadałeś :tongue4::bag: to są dopiero plany :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę powiedzieć że jak ostatni byłem po konsolę u karolsterka to powiedział że jeszcze się zastanowi, wiec jest nadziej na mocną ekipę :cool1:

wygadałeś :tongue4::bag: to są dopiero plany :tongue4:

Ty tam nie podskakuj :polew:

Nie masz na chwilę obecną żadnej wymówki i nie próbuj jej mieć :naughty: i bez żadnych tekstów proszę np. w stylu "daleko i drogi dojazd" , bo widziałem, że zainteresowanie Waszymi częściami do B5 w dziale "sprzedam części" jest ogromne i będziecie mieli z tego duże zyski :naughty:

wpisać Cię na listę ? zawsze to większa motywacja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę powiedzieć że jak ostatni byłem po konsolę u karolsterka to powiedział że jeszcze się zastanowi, wiec jest nadziej na mocną ekipę :cool1:

wygadałeś :tongue4::bag: to są dopiero plany :tongue4:

Ty tam nie podskakuj :polew:

Nie masz na chwilę obecną żadnej wymówki i nie próbuj jej mieć :naughty: i bez żadnych tekstów proszę np. w stylu "daleko i drogi dojazd" , bo widziałem, że zainteresowanie Waszymi częściami do B5 w dziale "sprzedam części" jest ogromne i będziecie mieli z tego duże zyski :naughty:

wpisać Cię na listę ? zawsze to większa motywacja :kox:

nagoń jeszcze klientów trochę --->będziemy konkretniej rozmawiać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joker, chyba okoniach :naughty:

w BAU 5,79 ON , w Wawie na Shellu Shell V-Power Diesel 6,25 PLN :blink:

przyznaj się, że siedząc tam w Norwegii grzeje Cię czy paliwo zdrożeje czy nie :tongue4:

hehe u mnie paliwo w okolicach 7 zł.. najlepsze jest to że rzadko na ktorej stacji mozna znaleźć PB98, zazwyczaj tylko 95, ale pewnie te ich 95 lepsze niż nasze v powery :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 80 % :)

No to zapowiadają się mocne trunki skoro 80%. :wink4:

No to i Ty Sylwiasty wyruszaj, skoro trunki widze odpowiadają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 80 % :)

No to zapowiadają się mocne trunki skoro 80%. :wink4:

No to i Ty Sylwiasty wyruszaj, skoro trunki widze odpowiadają :P

Niestety nie w tym roku. Muszę pracę magisterską ogarnąć. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak jakoś niemo tutaj ostatnio :gwizdanie:

Mam nadzieję, że Ci co mieli zastanowić się nad Bukowiną podejmą właściwą decyzję :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jakiegoś spontona można by zrobić. Oczywiście standardowo w Plazie bo na zewnątrz przy tych temp. to trochę hardcor. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście :) ja jestem w aug od dzisiaj do niedzieli wiec jak coś to jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...