Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

ale to chyba anglik tak?

od ilu licytacja? dowiedz się o jej stan i licytuj :) myślę że przy takiej pojemności nie będziesz miał dużej konkurencji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale to chyba anglik tak?

od ilu licytacja? dowiedz się o jej stan i licytuj :) myślę że przy takiej pojemności nie będziesz miał dużej konkurencji :naughty:

Łukasz - przestań palić to świństwo, bo Ci się na oczy rzuca. :kox:

Widać jak byk, że to euro wersione. :) Dodam, że prawdopodobnie ma już LPG. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad tą esą. pojechałem, zobaczyłem, sprawdziłem, odpuściłem. szrot jakich mało, ale zapewne za małe pieniądze pójdzie także jak ktoś chce skarbonkę to polecam :polew: :polew: :polew:

a tak z innej beczki koledzy gdzie w suwałkach można sprawdzić przed zakupem audi?? a może ktoś to zna:

http://moto.allegro.pl/audi-a6-3-0-quatro-benz-gaz-i1327323025.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można jechać do serwisu vw :mysli:

a co do tej A6 to tak się zastanawiam.. po co ktoś zakładał sekwencję przed samą sprzedażą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może założył LPG, auto zaczęło wariować i sprzedaje :gwizdanie:

są dwie możliwości.. albo sprzedaje bo auto zaczęło wariować przez LPG tak jak piszesz Filip ;) albo wiedział że 3.0PB nie opyli :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą esą nie można jechać do serwisu. normalnie nie można nawet jej odpalić, także kupuje się w ciemno, ale jak się zna kogo trzeba...[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 12:32_________________________________________________

może założył LPG, auto zaczęło wariować i sprzedaje :gwizdanie:

a co znaczy wariować?? co się może dziać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokładnie co się może dziać :wink4: nie jestem zwolennikiem LPG i nigdy takiego auta z LPG nie miałem. Wiem tyle, że nie każdy silnik dobrze znosi instalację gazową. A nawet jak teoretycznie powinien dobrze znosić to może została źle założona czy coś i są teraz problemy. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre silniki po prostu niedobrze znoszą gaz :) albo jak koleś specjalnie zakładał go żeby sprzedać bo bez gazu by nikt nie wziął to moim zdaniem założył jakiś tani gaz :cool1:

najlepiej to zadzwoń do niego niech Ci powie jakiej firmy gaz i szczegóły o nim, poczytaj na forum czy to dobre i sprawdzone.. i niech Ci poda VIN i zadzwoń do serwisu i się dowiedz o przebieg.. to wg mnie takie dwie rzeczy które trzeba sprawdzić na początku ;)

a co Cię wzięło na auto z takim silnikiem??

za tą kasę można kupić B6 w dieslu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diesli nie lubię. szukam audi z benz i powyżej 150KM. interesuje mnie B6 lub C5 a rynek ubogi w takie kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej a6 3.0 możesz śmiało brać na warsztat i sprawdzać podejrzewam że wszystko będzie ok :good:

znasz to auto lub właściciela??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na imprezie nie byłem, nie mam czasu. w tygodniu dużo latam i w weekend przyjemnie w chacie posiedzieć. zwłaszcza że jest z kim :wink4:

co do a6 to znajomy jak szukał auto to ją oglądał "na żywo" i mówił że warta uwagi(stąd moja sugestia). ale ostatecznie kupił anglika za 6tyś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre silniki po prostu niedobrze znoszą gaz :) albo jak koleś specjalnie zakładał go żeby sprzedać bo bez gazu by nikt nie wziął to moim zdaniem założył jakiś tani gaz :cool1:

najlepiej to zadzwoń do niego niech Ci powie jakiej firmy gaz i szczegóły o nim, poczytaj na forum czy to dobre i sprawdzone.. i niech Ci poda VIN i zadzwoń do serwisu i się dowiedz o przebieg.. to wg mnie takie dwie rzeczy które trzeba sprawdzić na początku ;)

a co Cię wzięło na auto z takim silnikiem??

VR-ki nie cierpia i pewnie wiele inych ale Polak jest taki ze i tak wlozy i bedzie jezdzil(LPG), co do vin-u przez fona ci nie podadza musisz zaplacic za info na miejscu(50-70 zeta)w serwisie chyba ze napiszesz do chlopakow z forum ktorzy maja dojscie do sprawdzenia vin-u za freeeeeee.Widze ze kolega "yohny" ma nie sprecyzowana marke i typ silnika,ale szukac zawsze mozna.Powodzenia i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VR-ki nie cierpia i pewnie wiele inych ale Polak jest taki ze i tak wlozy i bedzie jezdzil(LPG), ...

Silnik 3.0 to V-ka a nie VR-ka. :wink4: A to spora różnica.

Nie zgodzę się, że silniki nie cierpią gazu - silniki nie cierpią źle dobranych i niskobudżetowych instalacji. Silniki Audi/VW są bardzo wymagające jeśli chodzi o instalacje gazowe, korekty OBD bardzo szybko się rozjeżdżają przy niewydajnej instalacji i auto zaczyna dużo palić, problemy z obrotami itp. Ta zainstalowana w tej A6 też nie wygląda mi na coś lepszego, wg mnie powinny być zainstalowane pojedyncze wtryskiwacze, nie wiem jaki jest reduktor ale ja zdecydował bym się raczej na 2 reduktory. Prawda jest taka, że żadnemu gazownikowi nie chce się poświęcić więcej czasu na dobre zamontowanie i zestrojenie instalacji. Na taką V-kę to minimum 2 dni potrzeba (moje 1.8T robione było ponad 1,5 dnia), żeby to było zrobione zgodnie ze sztuką. Dobór komponentów też jest istotny. Ale wiadomo - to kosztuje a większość wstawiając gaz do swojego samochodu chce jak najtaniej bo przecież sąsiad ma taką w swoim samochodzie i to działa, z drugiej strony gazownicy też boją się nowych rzeczy i wstawiają do wszystkich silników te same zestawy (takie wnioski wyciągnąłem robiąc rozeznanie przed zamontowaniem instalacji w swoim aucie, dla tego zdecydowałem się na montaż gazu w Augustowie, gość podszedł konkretnie do tematu, graty dobrane z zapasem na wypadek czipsowania).

Co do stwierdzenia

... jak koleś specjalnie zakładał go żeby sprzedać bo bez gazu by nikt nie wziął to moim zdaniem założył jakiś tani gaz :cool1:

to tak często robią osoby chcące sprzedać auto z dużym silnikiem, bez gazu nie wiele osób się nim zainteresuje a jak jest gaz to i więcej chętnych. Osobiście wolę kupić auto bez gazu i samemu dobrać odpowiedni setup oraz wybrać warsztat, który nie będzie się uczył na moim aucie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...