Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

ja jadę na Olsztyn bo właśnie tak myślałem że na wioski to lipa jechać, nie chce mi się w rowie siedzieć.. a o której będziesz jutro z Olsztyna wracać? to może by się spyknęli na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a jedziesz z furą z napędem na 4 koła? bo ja jadę ośką jest niby ESP ale wolę nie ryzykować sprawdzania czy to coś pomaga czy nie.. tym bardziej że sharan jest wysoki więc pewnie lubi mu się wychylić na zakręcie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że 4x4 i jak trzeba to blokady napędu itp :evil: to ty swoją OOOO nie wracasz do Suwałk czy o co kaman?

bo starzy jechali z promu i zostawili mi sharana a wzięli moją A4.. bo w sharanie rozrząd do wymiany i olej w automacie więc postawiłem żeby tutaj zrobili i jutro jadę odebrać a później się zapakować i w trasę :)

to widzę że sharanem z ESP nie miałbym nawet co się brać :P

jak ostatnio zakopałem się swoją A4 w zaspie i godzinę odkopywałem to stwierdziłem, że następne auto to tylko z napędem na 4 kółka, bo ośka w zimę to nieporozumienie.. jeszcze jak słaba zima to lajtowo ale to co się dzieje w tym roku i co było rok temu to za dużo jak na napęd na jedną oś :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można śmiało jeździć póki wysokość śniegu nie przekracza 20-30cm :polew:

mój ostatnio stał kołami na drodze.. i się wkurzam że czemu jechać nie chce.. a ja pod spód zaglądam a tam podwozie na śniegu stoi :polew: :polew:

zanim wszystko rozkopałem to cały mokry byłem.. a takiego wkurw..a już kupę czasu nie miałem :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tym roku śnieg jest wyjątkowo dobry :naughty:

jak pogoda w naszych stronach i temperatura? bo nie wiem na co się nastawiać :polew:

Johny byłeś w aquaparku zobaczyć jak to wygląda? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku Karaiby mamy :kox: godzinę temu jechałem i pokazało -17 :decayed:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

ja się odzwyczaiłem już od takich temperatur :angry: tutaj jest po kilka stopni poniżej zera.. ach te nasze kochane suwałki :sick3:

ale jednak dom to dom :) balujemy w 1 lub 2 dzień świąt w plazie? chętny ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw na spota trzeba się zebrać :wink4:

ja będę :good:

tym razem coś jemy w KFC? czy znowu tylko cola i dziwne spojrzenie "obsługującej" Pani? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tym roku śnieg jest wyjątkowo dobry :naughty:

jak pogoda w naszych stronach i temperatura? bo nie wiem na co się nastawiać :polew:

Johny byłeś w aquaparku zobaczyć jak to wygląda? :wink4:

[/nie nei byłem :) ale wieczorem przejeżdząłem ostatnio i wszystko tam było pozapalane , to bardzo ładnie wyglądało, serio :slina:quote][br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 22:46_________________________________________________no pewnie , że jemy w kfc :decayed: , ja to zawsze głodny , albo prawie zawsze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak jemy to jemy :gwizdanie:

bo miałem swoje kanapki brać :polew:

to ilu nas będzie? :gwizdanie: znowu Augustów zawiedzie? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Z tym wbijaniem się do podziemi Plazy w czwartek może być kłopot. Ludziska będą pewnie jeszcze latać za zakupami więc może być ciężko znaleźć miejscówki. Trzeba by przed spotem zrobić rozeznanie czy warto tam się pchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tam był mój kumpel i podobno był tłum :gwizdanie: ale aż trudno uwierzyc, że na takim parkingu nie będzie miejsca dla kilku :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...