Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jesli jest jakas akcja serwisowa to jest w kazdym serwisie tylko nie kazdy serwis chce zarobic... oc do przegladów to sa wymysły indywidualne serwisow takze telefon w dłon i dzyngnij do nich sie zapytaj czy to robia jakies przeglady wiosenne...

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Panowie przerabiał ktoś temat ze zamianą foteli przedlift zwykłych nie grzanych bez elektryki na grzane z elektryką.....???

Potrzebuje pomocy w podłączeniu poduchy jak i całej reszty.....

Pozdrawiam!!!!

Opublikowano

Cholercia ma ktoś pożyczyć felgi z oponami na lato? Ważne żeby proste były, bo muszę przetrzymać te 2-3 tygodnie zanim kupię 18" a obecne opony na 17 to totalny śmietnik a przecież na zimówkach nie będę jeździł :/

Opublikowano

nikt ci nie pożyczy bo przepijesz :decayed:

ja kiedyś jeździłem na slickach i żyję :decayed:

Opublikowano

Tylko, że w jednej oponie jest śruba i ucieka powietrza i nie mają bieżnika wcale już :grin:

No i popękane wzdłuż są..

Opublikowano

oj tam, oj tam - jak się rozpi%$*#$#ć to na śmierć :decayed:

nie no żartuję, pożyczyłbym łopaty ale byś nie oddał :decayed::wink:

Opublikowano
oj tam, oj tam - jak się rozpi%$*#$#ć to na śmierć :decayed:

nie no żartuję, pożyczyłbym łopaty ale byś nie oddał :decayed::wink:

kupuje własne jak się uda :wink:

a ty przeca łopatki założyłeś :decayed:

Opublikowano

Ja ci już mówiłem - od łopat wara!

Znajdź sobie jakiś inny wzór :grin::wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Ja ci już mówiłem - od łopat wara!

Znajdź sobie jakiś inny wzór :grin::wink:

Tapnięte z SGS III

http://s21.postimg.org/fx90psz1i/DSCI1793.jpg :whistling:

Opublikowano

grzeczny Fr0styyy, grzeczny :decayed::grin:

:wink::wink:

Opublikowano

20130419344_1.jpg

ja już zakupiłem kółka na lato więc troszkę się spóźniłeś :)

Opublikowano

No to będziesz musiał je oddać bo ja swoje kupiłem w grudniu :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

IMG_1453.jpeg

Mam do odsprzedania śliczne 17" które mi po A3 zostały :) Może ktoś będzie zainteresowany - Szczecin lub za kilka dni Koszalin.

Opublikowano

Siemanko ludziska. Poszukuję osoby z językiem niemieckim oraz programem VAG do sprawdzenia A4 za zachodnią granicą i ewentualnego zakupu wraz z przerejestrowaniem jej żeby wrócić na kołach. Kontakt na priv lub pod 606247781

pozdro

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

orientuje sie ktos czy serwis VW w Pasewalku także prowadzi sprzedaż części do Audi...??

Opublikowano

Nowe przepisy dotyczące środków przymusu bezpośredniego i broni palnej

nie zebym sie podniecal ale naprawde radze przeczytac nowe nasze uprawnienia , zeby pozniej ktos sie nie zdziwil jesli dostanie z piachy w ryj od gliniarza kiedy bedzie kopal w przystanek , a pozniej krzyczal ze tak nie wolno, ta tak od teraz tak nam wolno i wiele wiele innych

Opublikowano

Wreście :D

Opublikowano
orientuje sie ktos czy serwis VW w Pasewalku także prowadzi sprzedaż części do Audi...??

Powinni prowadzić, w końcu to jedna "Grupa". Na dodatek w tych czasach nawet firmy za zachodnią granicą szukają klienteli i zbytu.

Wydaje mi się że jakiś mój znajomy zakupił u naszych "sąsiadów" części do swojego Audi i to w dobrych cenach. Ale czy to był Pasewalk, Locknitz czy Schwedt nie pamiętam.

Utkwiło mi w pamięci, że części były w dobrych cenach, a przy okazji oryginały bez tanich podrób (jakie można spotkać u nas na rynku wtórnym)

Opublikowano

dzieki za wiesci. własnie tez slyszałem ze czesci mozna o wiele taniej kupic w detalu w niemczech niz u nas w PL w ASO. szukałem na gwałt kolektora wydechowego do mojej łajzy...

Opublikowano
  • Autor

prośba do ludzi którzy udzielają się na innych forach.. pomóżcie nam rozprowadzić informację o zlocie kopiując to gdzie się da :banan:

Trzecia edycja zlotu szanuj-się.pl już niedługo !! Musisz tam być !! Otwórz poniższe linki i przekonaj się, że warto.

Forum - ZLOT | Szanuj-sie.pl

Facebook - www.facebook.com/events/348705975243677/?ref=ts&fref=ts

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.