Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ma ktoś może jakiś fajny namiar na wklejanie szyb? Do roboty moja mała, szyba przednia. Niby w KG jest typ, ale brak konkurencji więc można wiedzieć co się dzieje cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzieś w połowie drogi między Karlinem, a Koszalinem gościu się bawi w sklejanie itd. Na co dzień przy tym robi, więc dobry polecenia. Ja sklejałem akurat drobnego pajączka i już się trzyma dwa lata :) Zadzwoń, zapytaj. 693766280. To był chyba Adam. Mam nadzieję, że nie zmienił nr :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w połowie drogi między Karlinem, a Koszalinem gościu się bawi w sklejanie itd. Na co dzień przy tym robi, więc dobry polecenia. Ja sklejałem akurat drobnego pajączka i już się trzyma dwa lata :) Zadzwoń, zapytaj. 693766280. To był chyba Adam. Mam nadzieję, że nie zmienił nr :facepalm:

Zastanawiam się, czy nie lepiej pobawić się w Koszalinie z tym wszystkim, bo łepek z JAANa od razu zaczął wymyślać, że jak mu przywiozę używaną szybę to to, a sro i śmo. W Koszalinie natomiast typ nie widział problemu, a i cena sensowniejsza. Druga sprawa, to dorwać szybę żeby nie była obciążająca dla mojego portfela, bo dopiero co wrzuciłem nieco pieniędzy, poza tym z roboty usunęli i ten...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też czeka wymiana lecz zrobię to z ubezpieczenia, więc inna bajka. Nie pali się, bo pęknięcie jest sklejone, ale kiedyś musi przyjść ten czas. Wiadomo jak jest, ale ja jestem zdania, że nie ma co przyoszczędzać kilku zł jeśli chce się mieć coś dobrze zrobione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos ze szczecina i z forun ogarnia vaga? Chcialbym zmienic jezyk, aktywowac alarm oraz zamkniecie drzwi automatyczne przy 15km/h. Odwdziecze sie flaszka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie ma ktoś może pożyczyć na tydzień góra dwa przednią prawą lampę do polifta ?

Oczywiście postawię jakiś dobry trunek ;)

Muszę swoja oddać na reklamacji ...


Może ma ktoś na sprzedaż ? ... może być uszkodzona, od anglika, co by klosz był okej i coś tam świeciła ...

Edytowane przez KUBAS2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja mam ale z czarnym srodkiem w ogóle klosz i lampa jest rozklejona także nie wiem?

Ja je miałem na sztuke jak bixa robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zajmuje sie ktoś w zachodniopomorskim ochrona komponentu? Chodzi o zmianę półautomatycznej klimy na pełen automat w A6C6

Pozdrawiam :hi:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko ,pany wiecie może ile by wyniósł koszt przeróbki z korbotronika na el.szyby z tyłu w b6 kombi,dodam ,że mam szare wykonczenie alcantary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zajmuje sie ktoś w zachodniopomorskim ochrona komponentu? Chodzi o zmianę półautomatycznej klimy na pełen automat w A6C6

Pozdrawiam :hi:

Wysłane z iPhone

ja licznik w c6 po lifcie i w c6 elektryczną klape robiłem ... można spróbować.

Edytowane przez maryoushek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Panowie jest ktoś u nas kto może ogarnąć mi trochę elektryki w aucie. Chodzi o bixy i clh z lusterkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Panowie jest ktoś u nas kto może ogarnąć mi trochę elektryki w aucie. Chodzi o bixy i clh z lusterkiem.

Ja bym się drugi raz tego za wała nie podjął, chyba :decayed:

Zna ktoś naprawdę dobrego lakiernika u nas? Trzeba mi pomalować trochę gratów do auta, cena nie gra roli, liczy się tylko i wyłącznie jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest w Szczecinie jakaś firma, osoba, która zajmuje się detalingiem i się na tym zna ?

Car detaling szczecin ul kurza 7 chłopaki ogarnia ja bardzo dobrze możesz na fb zobaczyć ich robote

Edytowane przez husajn22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok


Witam, jest w Szczecinie jakaś firma, osoba, która zajmuje się detalingiem i się na tym zna ?



Car detaling szczecin ul kurza 7 chłopaki ogarnia ja bardzo dobrze możesz na fb zobaczyć ich robote

Jakiś link albo namiary na nich ?

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Mam biznes do kogoś kto mieszka w okolicach Szczecinka. Chodzi o sprawdzenie dla mnie stanu wizualnego części którą chce zakupić, z pewnych przyczyn nie ma możliwosci zrobienia fotek.

Oczywiście dla ochotnika będzie na jakąś dobrą flache za fatyge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Klaniam sie z poludnia :)

Panowie lata ktos z Was co jakis czas na Slask?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest tu jakaś dobroduszna duszyczka która za małe co nieco sprawdzi mi kompem kiego grzyba świeci mi się kontrolka ABSu i ESP

Najlepiej na prawej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...