Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

możesz uturbić silnik albo dołożyć kompresor ale to są grube pieniądze i nie opłacalne jest w Twoim silniku możesz poprzez wymianę wydechu i zrobieniu programu ugrać jakieś 10-15km i to przy dobrych wiatrach od razu mówię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sam czekam na wymiane skrzyni ( automat ), ktora może lada dzień paść, wtedy 3.0 fsi silnik + skrzynia manual i mam moc. tak liczyłem że 10 tys to wyjdzie, ale lepsze niz wciagać nowe auto :) tak doradzili mi chłopaki z podjuch a nie takie rzeczy robili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w moim przypadku musiały by to być dwie turbiny. No i ponoć coś tam w siłniku jest podkute w tym silniku 2,7 biturbo. Tak więc mój mógł by tego nie wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi by bezpiecznie podkręcić go tak do 200 KM

A trzeba było brać z turbo to nie bo po co, kolorem mnie zahipnotyzowała i teraz cierpie na niedobór źrebiąt...

Pier...e następne Audi będzie z turbo i w Q bo te moje FWD to...

Tylko zamiast odkładać na nowe auto to ja ciągle w te ładuje. Jak nie zamówiłem w tym tygodniu monitorki do zagłówków Alpine to dzisiaj już zamawiam pilot do mojego radyjka i tuner TV. A i jeszcze nawigacja mnie później czeka :)

Bo Auto ma być dla Ciebie :)

Najwiekszy resperkt budzi to co na zewnatrz i to słychać, czyli gwint/amory + tłumik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawe ile by było przeróbki by wrzucić do mnie np silnik ten 2,7BiT. Wcześniejszy właściciel coś tam gadał o projekcie wrzucenia do niej 4,2 Nie wiem jak by ten klocek tam wszedł ale to by było coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik fsi to wolnossak więc tam szału nie będzie tym bardziej że miejsca może być mało na taki silnik dużo przeróbek itd a nie masz nigdy pewności jaki silnik kupujesz to jest taka sama loteria jak z kupowaniem samochodu

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

tym bardziej że nasłuchałem się już opinii o silnikach fsi i tfsi wtrysk bezpośredni zapewni Ci czyszczenie zaworów co 30-40 tys km więc ja wolę podziękować za taki silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam czekam na wymiane skrzyni ( automat ), ktora może lada dzień paść, wtedy 3.0 fsi silnik + skrzynia manual i mam moc. tak liczyłem że 10 tys to wyjdzie, ale lepsze niz wciagać nowe auto :) tak doradzili mi chłopaki z podjuch a nie takie rzeczy robili :)

Bez sensu. 2.7BiT > wszystko inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denveco ostatnio znaleźli lekarstwo na fwd

Poprzez wrzucenie torsena na przod

Pogadaj z devastation właśnie taki zabieg będzie robił, bo najpierw wrzucił torsena na tył , teraz go wrzuca na przod a na tył pelna blokadę, i mówił ze jeździł paskiem z torsenem na przodzie i bajka w porównaniu ze zwykła oska nawet z eds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bediks czytałem też o tym modzie gdzieś na forum lub o czymś podobnym współpracującym z abs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4-klub.pl/zachodniopomorskie-95/12-01-2014-niedziela-next-spot-spontan-311302/#post4005189

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazikboy niech właściciel wysyła zgłoszenie i postaram się coś zdziałać ale nic nie obiecuję ! nie znam jeszcze żadnych szczegółów dotyczących tej imprezy..

Przydał by się jego temat na forum www.szanuj-się.pl to ludzie poznają co będą na targach oglądali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...