Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?


paput

Ktore lampy?  

  1. 1. Ktore lampy?



Rekomendowane odpowiedzi

:wallbash: takie tematy jak ten niestety wedle mnie są trochę nie potrzebne... gdyż nie robisz auta dla kogoś tylko dla siebie... nie robisz pod kogoś tylko pod siebie... wie zakładaj te które Tobie będą sie podobać a nie komuś... chyba ze strasznie obchodzi Cię co ludzie powiedzą!! :polew:

No tak ale Twoje auto świadczy o Tobie :gwizdanie:

Idąc Twoim tokiem myślenia to możesz zakładać damskie ciuszki, Tobie będą się podobać i nie powinno Cię obchodzić to co inni ludzie powiedzą i za kogo Cię wezmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o to czy czarne pasują do srebrnego auta bo nie mogę sobie tego wyobrazić :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napisze tak! moim zdaniem czarne lampy nie będą pasować do srebrnego auta!

No tak ale Twoje auto świadczy o Tobie

jak najbardziej auto świadczy o właścicielu.

a tak mam taki tok myślenia ponieważ żyjemy w wolnym kraju i nikogo nie powinno obchodzić czy ja chodzę w damskich czy męskich ubraniach czy jestem homo czy chetero czy mam ptaka czy nie mam moje życie moje rybki i moje akwarium

tak samo moje auto mój gust i moja stylizacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inkognito :oklaski:

Żartowałem z tymi ciuszkami. Chodziło mi tylko o to, że ludzie czasem lubią przesadzić ze "stylizacją". A później taki człowiek nakleja naklejkę klubową albo daje ramkę i przynosi wstyd nam wszystkim.

_________________________________________________

Nie idzie mi pisanie i wyjaśnianie bo właśnie dzwonił do mnie mechanik, że wcale nie mam całej turbiny do wymiany tylko poszedł przewód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze nie którzy bardzo chcą znaleźć sie w operacji tuning w takim końcowym momencie tego programu tak zwanym Wiejskim tuningiem :polew:. Tyle że niestety za takich ludzi nic nie możemy :wallbash: musieli byśmy wyznaczyć kryteria przerabiania naszych autek i robić tu selekcje czy sie nadaje czy nie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o to czy czarne pasują do srebrnego auta bo nie mogę sobie tego wyobrazić :rolleyes:

Do Twojego koloru czarne lampy będą wręcz idealne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paput zobacz do Mrogala, on zrobił czarne Depo w srebrnym avancie, tyle że jak sie zdecydujesz na czarne lampiony to musisz cos jeszcze zrobić bo same w srebrnym aucie średnio będą wyglądały np przy chromowanej ramce grila albo co gorsza chromowanych obwódkach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie patrzyłem szkoda że więcej zdjęć nie dał ale wygląda to spoko a Ty też masz takie? Bo na tej focie z B5 battalion wyglądają jak czarne na Twoim szaraku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie patrzyłem szkoda że więcej zdjęć nie dał ale wygląda to spoko a Ty też masz takie? Bo na tej focie z B5 battalion wyglądają jak czarne na Twoim szaraku

Nie ja mam polifty zwykłe tamto to VT tak na szybko :wink4: ale nie widzą mi sie zbytnio na swoim :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas o nich mowa, tylko w wersji srebrnej czy czarnej :wallbash:

audi1177.th.jpg

audi1361.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem czarne ringi w białej a4 i wyglądało to bardo ciekawie, na twoim miejscu kupił bym czarne, ale wtedy tył tez wypadało by zmienić na czarne, bo oryginał do tego nie za bardzo pasuje. Sam teraz będę kupował czarne do mojej czarnej bestii;P Ale to wszystko już kwestia gustu. Chromowane wydają mi się zbyt "cukierkowe" i przekombinowane, ale to tylko moje zdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem czarne ringi w białej a4 i wyglądało to bardo ciekawie, na twoim miejscu kupił bym czarne, ale wtedy tył tez wypadało by zmienić na czarne, bo oryginał do tego nie za bardzo pasuje.

Tu się zgadza :good: Jeżeli ktoś decyduje się na czarne to powinien wszystkie tak zrobić: przód + tył + kierunki boczne. Wtedy to się fajnie zgrywa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim temacie masz fotki auta na czarnych ringach http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_moja_audiczka-t88959.0.html Aktualnie jeżdżę na ori valeo, które w najbliższym czasie mam zamiar pomalować na czarno. Jeśli masz plan robić inne dodatki na czarno to bierz czarne jeśli tylko lampy to kupuj ori :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu ciężko powiedzieć.. Samochód masz jasny.. Czarne lampy mogły by fajnie wyglądać. Ale szczerze mówiąc (choć mi się bardziej podobają czarne) nie widzę ich w Twoim samochodzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie które soczewki będą bardziej pasować do mojego avanta? Jest on srebrny i nie moge się zdecydować czy kupić do niego lampy soczewkowe czarne czy białe. Widziałem już jak z białymi wygląda ale nigdy nie widzaiłęm jasnego samochodu z tymi soczewkami. Ma ktoś może takie?

886238299

Czy może takie do jasnego auta?

AUD%206043_1.jpg

dodalem ankiete

a tak poza tym to juz byl nie jeden temat o takich wynalazkach :wink4: no ale niech na razie pobedzie :naughty:

Ja zakupiłem srebrne i powiem że mi się podobają a kto i co sobie o tym myśli to mnie nie interere ważne że do mojej czerwonej elegancko pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie zakładać nowego wątku zapytam sie tu. czy ma ktoś zdjęcie lamp dzielonych od s4 b5 z pomalowanymi środkami na czarny mat? jak to bedzie wyglądało i czy jest sens malować tak? :notworthy:

szukaj zdjęć w wątku kolegi NOSB on miał takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...