Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

arielo moge ci to wybic juz

zadnych 17" bo :baseball:

carbonow raczej nie bedzie bo narazie mam konsole przedliftowa a carbon byl tylko w poliftach z tego co wiem ( s4 i rs4 )

a jak zmienie kosole na polifta ( bo to tez mam w planach ) to i tak chce listwy itp pomalowac na czarny fortepianowy kolor

hehe ja nie mowie ze b6 ladniejsza ... ale tez mozna ja pieknie zrobic co juz tutaj niektorzy posiadacze b6 udowodnili

ps2. ale ja wole wypasiona b5 ( za ktora wiekszosc sie obejrzy ) niz podstawowa b6 niewyrozniajaca sie z tlumu

ORIginalność :naughty:, zwykle B6, moze mieć kazdy, a wypasione B5, tylko facet z zajawka :kox:, a jeszcze jak takie cuda wychodzą :naughty:

widzisz jak już ślepy mówi, że ładna to coś musi w tym być :) heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arielo moge ci to wybic juz

zadnych 17" bo :baseball:

carbonow raczej nie bedzie bo narazie mam konsole przedliftowa a carbon byl tylko w poliftach z tego co wiem ( s4 i rs4 )

a jak zmienie kosole na polifta ( bo to tez mam w planach ) to i tak chce listwy itp pomalowac na czarny fortepianowy kolor

hehe ja nie mowie ze b6 ladniejsza ... ale tez mozna ja pieknie zrobic co juz tutaj niektorzy posiadacze b6 udowodnili

ps2. ale ja wole wypasiona b5 ( za ktora wiekszosc sie obejrzy ) niz podstawowa b6 niewyrozniajaca sie z tlumu

ORIginalność :naughty:, zwykle B6, moze mieć kazdy, a wypasione B5, tylko facet z zajawka :kox:, a jeszcze jak takie cuda wychodzą :naughty:

widzisz jak już ślepy mówi, że ładna to coś musi w tym być :) heheh

oj igrasz :polew:, ale coś w tym jest :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi kozacki - zresztą ten wzór w tym rozmiarze w każdej furce daje radę :good: - szkoda tylko że tych konkretnie ktoś nie szanował :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob mozna zregnereowac takie ranty? Tylko przez ich spolerowanie?

Ja mam wlasnie mocno zjechany kawalek rantu w jednej feldze i zastanawiam sie, czy da sie ten "ubytek" przywrocic :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokladnie jak... ja sie na tym az tak nie znam ale mam magiika ktory chyba robi najlepiej felgi na zachodzie :decayed:

i jemu powierze to zadanie

gosciu jest encyklopedia jesli chodzi o dobieranie felg ( et itd... ) oraz naciaganie opon an szerokie felgi, montowanie gwintow i pneumatycznych zawieszen, jak i renowacje, polerowanie, malowanie felg... a przy okazji sprzedaje felgi i zawieszenia ( przewaznie ori 17-20" z audi/vw + inne dobrych firm )

flyer z tego co ja wiem

to felge mozna szpachlowac oraz polerowac ( zalezy jakie sa ubytki )

zalezy oczywiscie jak mocny masz ubytek... jesli spory to mozesz zaszpachlowac ( nie bojmy sie tej nazwy ... z felga nic sie nie bedzie dziac jesli jest to profesjonalnie zrobione przez kogos kto ma o tym pojecie )

ostatnio inny moj kolega odnawial felgi "Topor`owi" z tego forum wiec moze on ma fotki przed i po renowacji to by ci pokazal ;).

a no i jeszcze pozsotaje malowanie, polerowanie, proszkowanie, piaskowanie, prostowanie, przetaczanie.... w zaleznosci od tego co trzeba feldze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam...:) o to ze Rsy sa lekko pozdrapane to bym sie nie bal;) niedlugo pewinie beda jak nowki;) sam niedawno regenerowalem kolka i teraz sa jak nowki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak a cóż to masz za magik od tych felg co piszesz ? 19RSowa bardzo fajna

no taki kolega :) ktory ma dobry sprzet i mega umiejetnosci do takich rzeczy jak cos moge dac numer na pw

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 15:06_________________________________________________http://allegro.pl/show_item.php?item=537689851 <-- skoro kupilem nowe to stare na sprzedaz ;) jesli macie jakies propozycje to walcie na pw lub 660 686 627

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ... chodzi oczywiscie o tego pana ;)

mam jeszcze jedna fotke .... ;) na audi z przodu 19" rs6 a z tylu 16" bbs :decayed:

zaraz wstawie

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 15:40_________________________________________________86c3b24d56f39171m.jpg[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 15:43_________________________________________________dopiero na tej fotce widac roznice miedzy 19" a 16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko ze MAM8 optycznie na aucie wydaja sie wieksze niz te z rs6

i wlasnie dopiero na tym zdjeciu widac ta mega roznice w rozmiarze ;) te 3cale to przepasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...