Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

Nowak_zg po prostu ladnie leza te kolka w blotnikach dlatego pytam.. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baseballa nie wolno wozic w aucie to jest pewne :D

a jak juz musisz cos miec to kup trzonek od siekiery... zawsze mozesz mowic ze kupiłes ojcu na działke bo bedzie drzewka scinał :polew:

* Panowie, to nie wątek o pałkach i bejsbolach :tongue4:

To moze załozymy osobny temat o drwalach :polew:

Ale tak na serio to bardzo ładnie prezentuje się twój avancik.

Pięknie leżą te fele i tak jak kolega pisał wyżej mógł byś zdjąć ten znaczek 1.9tdi to ludzie będą myśleć ze masz potwora pod machą :D.

Ogólnie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg

Yo . Ahh kolor to masz zawalisty :notworthy: Wee no napisz cos o tej folii - jak właczysz podgrzewanie tylen jszyby to nie zrobią Ci sie babelki ??? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg

Yo . Ahh kolor to masz zawalisty :notworthy: Wee no napisz cos o tej folii - jak właczysz podgrzewanie tylen jszyby to nie zrobią Ci sie babelki ??? :gwizdanie:

No wlasnie tak jakby, chyba ze to tylko woda:

c1a575e64e809cae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie nie to nie zadne babelki ;) nie ma prawa bytu takie cos w tym aucie .... :)

nie pamietam sam jaka mam przepuszczalnosc .... ale tyl mam dosc czarny

a przednie boczne srednie :)

ten bialy pasek w ogolo szyby tylnej to tam gdzie folia nie doszla... tak bedzie w kazdym aucie gdzie z tylu sa takie jakby chropowate kwadraciki ( mozna je lekko zjechac papierem sciernym wtedy folia lepiej dojdzie ) ale ogolnie kazdy avant ma taka biala otoczke .... na tylnej szybie jesli przyciemnial ktos folia.

z ogrzewaniem nie ma najmniejszego problemu :) kto nie wierzy.... zapraszam hehe

_________________________________________________

dodam ze na poczatku mial byc piec ale: (cytat z jakiegos mojego poprzedniego postu u kogos w temacie)

"studio nazywa sie technicolor i znajduje sie w Kielpinie pod zielona gora

wady to: cena 1480zl za komplet szyb do avanta

druga wada to widac wszystkie rysy a potem widac wszystkie odciski palcow

trzecia ze w razie zbicia szyby nigdy nie zrobisz tak samo (tego samego odcienia co byl poprzednio) bo jak szyba polezy dluzej w piecu niz tamte to juz bedzie miala inny odcien (wystarczy 5s za dlugo lub za krotko)

czwarta wada jest taka ze fabrycznie producent juz zrobil maxymalne przyciemnienie szyb ! i nawet piecowe jest niedozwolone bo i tak przy badaniu przepuszczalnosci bedzie za duzo

co do szyb przyciemnianych folia( mam zrobione tyl ok 95% sciemnione przod mam sciemniony na srednio i jest bardzo dobrze (dostalem atest ( moze uda sie wcisnac jakiemus naiwnemu policjantowi wrazie wu ) ktory i tak jest nic nie wart w swietle polskiego prawa)

dodam jeszcze tylko ze czesto ludzie robia piec a potem narzekaja ze widac slady palcow (ze rysy wyszly na szybie te ktore nie byly widoczne wczesniej) i potem na piec nakladaja folie .... wiec po co placic dwa razy

naprawde piec ma za duzo wad na chwile obecna zeby nim robic

a mozna dostac folie naprawde genialnej jakosci ktora nie zmatowieje ma lekki odcien( taki ja dalem na przod .... no moze taki lekko sredni... ;> no i ciemniej na tyl ) a ze srodka widocznosc jest wg mnie ok

a co do prawa to wiadomo zalezy na kogo trafimy, jedni jezdza autem z przyciemnionym przodem cale zycie i im policjanci daruja a inni po wyjezdzie z zakaladu musza zrywac folie

ps. ja na przodzie mam taka folie ze w razie gdyby pan policjant mi kazal zerwac nie zostawia ona kleju i nie trzeba sie potem bawic z nozykami i innymi glupstawmi typu rozpuszczalniki i szczotki do sciagania kleju

aha i jeszcze jedna sprawa przy kontroli policjant nie musi sie poslugiwac urzadzeniem do sprawdzania swiatla

moze na podstawie wlasnego wzroku stwierdzi "szyby sa za ciemne i nie przepuszczaja 70% swiatla" i zabrac dowod ( przykre ale prawdziwe ) i dopiero pan na przegladzie sprawdza przepuszczalnosc"

_________________________________________________

no i maly bonus

3 fotki....

jedna fotka na hamowni

a dwie przed marketem zanim pojechalismy z kolegami na hamownie...

i tutaj ciekawostka....

zobaczcie jak wyglada folia patrząc lekko z boku pod kątem a jak wygląda z przodu pod kątem ( mowie o przednich bocznych szybach ) od tylu wyglada na jasna folie a od przodu wyglada na ciemna :)

dobra sprawa jak np jade prawym pasem a za mna lewym pasem jedzie radiowoz....

dodam ze podczas kontroli gdy policjant wypisywal mi mandat. .... nie skapnal sie ze przednie mam przyciemnione co mnie zdziwilo :) hyhy i ucieszylo

860c77b33449d8c1m.jpg 6cdbe32d40ac93a7m.jpg 4adc54161f4b0127m.jpg

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 17:10 _________________________________________________no i stalo sie ..... pojawil sie kolejny tym razem dosc powazny mod :D

niedlugo wiecej szczegolow dam i moze jakies fotki dolacze

;] narazie ide sie cieszyc .....

kto wie co to :kox: ?

ykk pewnie wie ..... strzelajcie ... wieczorem sie pochwale i dam fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, skoro bylo zdjecie na hamowni to moze wirus? :chytry: chyba ze swiatelka na przodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra powiem zeby nie bylo ze robicie OT .... :)

xenon bedzie prawdopodobnie najpozniej w marcu

wirus bedzie w 2008r napewno ;)

ale teraz zostal zrobiony najpowazniejszy mod jaki mial byc i chyba juz powazniejszego nie bedzie w tej a4.... mianowicie

profesjonalne naglosnienie audiczki

calosc... zostala zrobiona w carmanii ( www.carmania.pl )

wyglada to tak:

( panel na dwie plyty mdf wykonczony żywicą pomalowany narazie na czarno [wymusilo to przerobienie calej dolnej czesci przednich drzwi co pociagnelo za soba usuniecie schowka w drzwiach przednich], czeka na otapicerowanie czarną skórą ) z przodu w kazdych drzwiach po 2 glosniki 16.5cm firmy audiosystem czyli ( przod 4 glosniki 16.5cm) do tego pelne zwrotnice ! nie zadne filtry ktore udaja zwrotnice...

oczywiscie caly przod wygluszony :)

tweetery firmy audiosystem w slupkach przednich otapicerowane biala skora

glosniki w tylnych drzwiach zostawione bose ( uzupelniaja delikatnie to jakie cisnienie robi przod )

i teraz bagaznik :kox:

wzmacniacz firmy VIBE model Slick a4

( 4 kanalowka ) ( 2 kanaly podpiete pod przod a 2 kanaly ida na subwoofer rowniez firmy VIBE

model: BlackAir II +, srednica:12" (30cm) moc ciagla (RMS) 550W, moc szczytowa: 1600W

cala instalacja nie jest jeszcze do konca wystrojona. budowa ciagle trwa ( np wlasnie boczki czekaja na otapicerowanie skórą) wszystko bedzie zabudowane tak zeby nie dalo sie tego oderwac.

oczywiscie pelne okablowanie DIETZA.

Jednostka sterujaca to dosc wysoki model pioneera czyli: deh-p7500mp

Moze niedlugo dojdzie drugi taki sam subwoofer

Wszystko to jeszcze czeka po swietach na dokladne wystrojenie ( obecnie subwoofer i wzmacniacz vibe`a nie jest podpiety a gra sam przod (4x16.5cm i tweetery) napedzany chwilowo wzmacniaczem 2-kanalowym AUDISON`a )

Po wystrojeniu ma sie udac osiagnac poziom 125-130dB

dla przykladu Wicemistrz Polski w ESPL 2007 osiagnal wynik 138dB.

niedlugo dam fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary widze ze lubisz sie w to bawic :thumbup: Ale kasy poszlo...moze bys juz kupil b6 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sporo pojdzie i tak szybko nie mam zamiaru zmieniac na b6 ;)

w 2008 planowany jest

xenon lub bixenon

tylne swiatla poliftowe lub cale czarne

rns-e z konsola od b5 po lifcie( nie jestem pewien czy go chcem )

nowy lakier ( czarna perla z palety bmw m5 prawdopodobnie lub najczarniejszy z palety mercedesa )

zderzak przedni, zderzak tylni i progi od audi s4

gril od rs4

chip

i to bedzie koniec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stary jak to zrobisz to bedzie masakra :kox: Ale widze ze robisz to wzystko z gustem i glowa :quattro: Wiec jak bedzie tak dalej to :oklaski: :hi::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą kasę co wydasz na mody to S4 w B5 kupujesz!!! masakra chopok ale fura miód będzie. grill od rsa czarny wstaw boten co masz to lipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson ale ja lubie mojego klekocika .... spisuje sie, nic w nim sie nie dzieje jest mega zadbany dlatego w niego wkladam bo mam go zamiar miec pare dobrych lat... :) lubie b5 aa zmienie dopiero jak uzbieram na b7 i mody do niego zapewne :)

S4 fajne auto ale jakos mnie nie pociaga ....

zdecydowanie bardziej model RS4 w budzie b5 ... z tym ze nie bylo by mnie stac na jego utrzymanie.

wiec tutaj niby duzo wkladam ale oszczedzam na paliwie bo pali malo TDI`k :) .....

a to ze cena tego auta + te mody wyniesie cene B6 ... trudno :) wole mega wypasione orginalne wyrozniajace sie b5 niz zwykle b6 :) po prostu lubie zmieniac :)

pozdro

ps. co do tego grila to bedzie tak jak napisales i zgadzam sie raczej z toba ze ten Kamei nie jest najpiekniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie RS też tylko w B5 jest najpiękniejszy-dlatego jakbym miał avanta to szedłbym w modach w tą stronę. lepszy wypas B5 niż seria B6 z tym się zgodzę. oprócz chipa może suszarę na większą se zmień (jak Ci się wysra) i centralny IC. to AFN już ładnie śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wygladaja boczki ale jeszcze nieotapicerowane skórą a jedynie pomalowane czarną farbą:

dc1f0edd09d46eb4m.jpg c389be08b33c367cm.jpg

ps. tweetery jak widac znajduja sie juz w slupkach i sa otapicerowane bialą skórą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg szalejesz.. :decayed: po skonczonej calej robocie porob fotki. Chociaz nie fotki, a jakies audio by sie przydalo.. :)

Nastepny mod: moja propozycja.. Zmiana listew pseudo drewno-podobnych na jakis karbonik.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...