Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

raggaman kozackie :kox:

dzieki :drunk::notworthy:

i taki grill od rs`a chcem ;p wlasnie bez srebrnej obwodki tylko z pomalowana na czarno.

chyba takie mi sie najbardziej lampki podobaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: tylko tyle ze te chyba nie mialy wsadzonego zenona. I z tego co widze to sa dzielone in.pro.

No i ta maska karbonowa hyhy.. Tak mniej wiecej wygladaja BiZenony kolegi Nosb :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk

17698img0257mq0.jpg

na tej focie widać dokładniej ..Ale chyba tak jak mowisz ..dzielone :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman na 100% to sa dzielone. Mam takie same tylko ze w wersji chrom. Nie wiem czy to wada. Przynajmniej obylo by sie bez ciecia.. :thumbup:

Nowak_zg zreszta widzial jak to u mnie wyglada i chyba nie jest az tak zle.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie gdzie się na te wszystkie rzeczy dofinansowanie załatwia :polew: Ja cholera zbieram na alu 17'' i jakoś nie mogę dozbierać... Chyba trzeba iść na dziekankę i do roboty żeby trochę kasy na rzeczy do niuni zarobić :dance:

Nowak_zg co do modów i nowych fotek kozak!!! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 i dotyczacym car audio.... zeby audiczka zdobyla jakis puchar w car audio ( miejmy nadzieje) )

wysoko mierzysz ale z takimi klockami to można daleko zajść :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDIO SKONCZONE :) teraz tylko subwoofer musi z 20h pograc na lajcie zeby sie wygrzac .... wszystko juz obszyte skora co mialo byc obszyte czyli slupki i boczki drzwiowe....

narazie to wszystko jest wystrojone na szybko .... ale i tak juz dla mnie efekt jest mega :)

za ok 2 tyg subik troche pogra i bedzie mozna wystroic wszystko jeszcze raz.

Jutro zrobie jakies fotki boczkow/slupkow i bagaznika jak to wszystko wyglada...

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 23:26 _________________________________________________tak jak mowilem, oto fotki:

ffc4febc3a33cd96m.jpg bd3fa5425c3b7373m.jpg 369f37c4106a3b14m.jpg 667e5c3d2e6bd999m.jpg f743d77524ac7f16m.jpg ed3f957f6f9f88b9m.jpg

_________________________________________________

na fotkach widac juz efekt koncowy:

boczki drzwi obszyte czarna skora

slupki przednie obszyte jasna skora

tweetery przeniesione na slupki przednie

w kazdych drzwiach 2x16.5cm audiosystem

subwoofer w bagazniku vibe - 550RMS

wzmacniacz schowany i przymocowany na stale zabezpieczony nie dla pokazu ;) rowniez firmy vibe.... ( z tego co wiem to najmocniejszy 4kanalowy wzmacniacz do 2000zl )

wszystkie kable wymienione na grube ;) np firmy DIETZ

szczegoly calego car audio kilka stron wczesniej w tym temacie ;)

na sprzedaz bedzie stary aktywny subwoofer orginalny z bagaznika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie słupki zrobione ja jutro niosę do tapicera swoje :th:

Kolego powiedz mi czy wcześniej miałeś tweetery w oryginalnych miejscach montażowych? Jeśli tak to odczułeś dużą różnice w dźwięku pomiędzy tymi dwoma rodzajami montażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maderfaker :drool: :thumbup: :thumbup:

Wszystko ładnie pięknie tylko skórke sobie przeglancuj :wink4: Mnie to zniechęca , ze skórka sie wygniata ..no ale z czasem mozna obszyć - http://www.autotapicer.com.pl/

Co zmieniałeś w zawiasie ? Bo jakoś tak jakby wysoko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman ori zawias z 17' to i wysoko stoi.. :decayed:

Nowak_zg takie pytanko.. Ile na postoju wytrzyma aku..? :naughty:

Zrobiles srodek, teraz bierz sie za reszte.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YY coś tam chyba modził przy zawiasie , albo tak cień pada bo foto słabej jakości :bicz2:

A słupki wygladają ładnie .. a nie myślałeś zeby je w czarnej skórce obszyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman to zludzenie optyczne ...

tez wlasnie mnie to zdziwilo ze tak wyszlo te foto... ale zobacz na szczeline nad przednim kolem do blotnika ... prawie jej nie ma ;)

stoi tak jak stala ... czyli dalej chyba -30mm z tego co wiem ;)

skora bedzie odnowiona jak beda nastepne fundusze. .... ale to jedna z ostatnich rzeczy jakie bede robic .... :)

niedlugo po prostu ja troche odswierze jakimis preparatami

_________________________________________________

ykk

zawias nie jest orginalny ( zobacz fotki na stronie 9 )

z tego co wiem jest -30mm

_________________________________________________

raggaman

slupki byly jasne i dalej sa jasne ;) bo podsufitke tez mam jasna ....

gdybym je obszyl w czarnej skorze to dziwnie by wygladalo laczenie slupka z dachem ... tak wg mnie jest bardziej neutralnie ( kolorystyka sie nie zmienila co do tego co bylo przed modami )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt .. bo wydaje sie jakby na przodzie stykała sie z nadkolem a na tyle bylo wyysoko . A powiedz mi na tym -30 i felunku 17' dobrze Ci sie jeździ ? nic tam Ci nie trze , stuka itp ?[br]Dopisany: Styczeń 06, 2008, 07:05:24 _________________________________________________No tak , ale ja bym machna juz słupki na czarno i kiedyś tam przy okazji foteli i sufit na czarno :wink4: Zawsze to pare rzeczy mniej do obszywania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie one sa troche za miekkie te springi jak dla mnie.

szukam czegos twardszego wlasnie miedzy -30mm a -45mm

jedzi sie tak .... ze przednia dokladka czesto dostaje gdy za blisko podjade do kraweznika :polew: bo przod jest nisko :|

ale pozatym jest ok .... tylko ze za miekko jak dla mnie

225/45/R17 mialem tez w poprzednim aucie i stwierdzam ze takie opony uwielbiaja koleiny... i to troche wkurza na polskich drogach...

zawsze omijam dziury i studzienki .... wiec zawiecha nie dostaje po d*pie od mojej jazdy raczej :) narazie nic nie stuka nic nie puka a napewno zrobione juz bylo ponad 30 000km na tej zawieszce a ile wiecej to nie wiem ....

komfort jak dla mnie taki sam jak na 205/55R16

ale trzymanie na zakretach zdecydowanie lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zapytałem , bo przymiezał sie bede chyba na wiosne do zmiany amorów a musze mieć tył ciut wyzej ..bo woze w aucie dość ciężkie rzeczy :decayed: i boje sie zeby mi nie ocierało :wallbash: znowu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff.... wlasnie podjechalem na parking pod dom a za mna astra II policyjna ;]

i wysiadl pan ... i mowi:

szybki sie ma ...

ja mowie:

sie ma ....

a on:

folia czy piec....

ja:

folia i mu pokazuje moj lewy atest i mowie ze to w niemczech bylo robione juz ;) i ze tu atest mam :D

a on:

ze tak nie mozna w Polsce.. ze tylko piec ( moj dopisek na forum: to nie prawda ;) ) i ze dzis bedzie pouczenie i zebym zrobil cos z tymi szybami

:kox::dance::hi:

czyli dowod rejestracyjny zostal przy mnie ...

uf ;p a juz mialem cieplo jak zobaczylem policje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile to jest % ale np mamy folie ( jasna/srednia/ciemna ) to przednie boczne mam srednio ;)

a i tak i tak folii na przednich bocznych nie mozna miec ( bo nawet dajac najlzejsza jaka jest to i tak przekroczymy dopuszczalna wartosc przepuszczalnosci czyli 70% )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie takie przyciemnianie szyb dla samego wygladu i przy swiadomosci o ryzyku zatrzymania jest bezsensowne... dzis miales potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...