Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Virtual Tuning


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede wdzieczny za poswiecona mi chwile...

Interesuje mnie zrobienie kola na zdjeciu w paru koncepcjach...

1. Czarne wneki z polerowanymi frontami (o ile da rade podrobic polerke)

2. Biale wneki z poler front

3. Cale czarne

4. Cale biale

Zamiast polerki mozna wrzucic np kolor bialy.

Bede wdzieczny za przerobke ktorej kolwiek koncepcji

20110409101.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,czy ktos mogl by mi wrzucic na autko dzielone reflektory na soczewce i halogeny w boczne kratki?Bede wdzieczny :hi:

IMG_0010_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbę o zaprezentowanie mi kilku kolorów felg tych co mam na aucie. Chodzi mi o kolory grafitowy, biały, czarny mat. Chcę je zmienić na takie same tylko 18 i od razu pomalować ale wolał bym mieć pewność e w tym kolorze na pewno będzie pasowało. Z góry wielkie dzięki za fatygę :hi:

8163c751fbf77effmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo dac wieksze zdjecie to mozna by to lepiej zrobic... :przebiegly:

aaaaaog.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki o to mi chodziło :decayed:

Jak można to jeszcze jedna prośba ten sam kolor felg ale 16 bo będą chodziły w zimę. Bardzo podoba mi się czarny mat i grafit ale na 16 czarny mat znacznie pomniejszy felgę i może brzydko wyglądać. Jak znajdziesz chwilkę to poproszę jeszcze o to. Wielkie dzięki.

Ps 18 w czarnym macie będą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj na oryginalnym rozmiarze

aaaaaww.jpg

[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:06_________________________________________________ziutek dla ciebie cos, nie zauwazylem wczesniej... :hi:

aaaaape.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy :hi: Mam wielką świąteczną prośbę. Co prawda chodzi o vw bore ale może któryś z Was mógłby się pokusić o małe vt. :notworthy: Chciałbym zmienić zawias na gwincik i fele na 17" na vw GTI.

Zdjęcia podobnego auta volkswagenbora19981024xol4.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Zdjęcie felunku dsc06389ew.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Dziękuje Mariot :notworthy: Wesołych świąt Panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też mam prośbę, ponieważ nie znam się na VT. Czy ktoś byłby tak uprzejmy i na fotkach, które daję niżej (sory za jakość, może to być nawet na innym samochodzie byle o tej samej tapicerce) mógłby mi walnąć ramkę wokół radia i klimatronika oraz klamki na drzwiach (nie aluminiowe tylko te dekory, na których jest przycisk elektrycznych szyb) w czarny mat? Mam pękniętą tą ramkę, chce ją skleić i czymś obkleić, ewentualnie pomalować. To samo z tymi dekorami, ponieważ nie są w zbyt dobrym stanie. Dodatkowo prosiłbym o przerobienie grilla, aby pozostał bez chromu (sam znaczek audi w chromie). Gdyby się komuś czegoś zachciało, że tak powiem, to czekam na jakieś propozycje :> A jak już komuś naprawdę by się nudziło to daję jeszcze stare fotki samochodu i ktoś mógłby się pokusić o jakąś felgę 16" lub 17" ori, chrom wokół szyb, przyciemniane szyby, lampy poliftowe (bo na starych zdjęciach jeszcze nie ma), oczywiście ten grill no i to by było na tyle, chyba że kogoś poniesie fantazja :evil:

20111222487.jpg

20111222489.jpg

20111222490.jpg

20110901406.jpg

20110901407.jpg

20110901408.jpg

20110901409.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69221558.jpg

od wujka na święta :decayed:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 18:03_________________________________________________38168570.jpg

Uploaded with ImageShack.us

46826802.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Wujku :> :decayed: Jedyne co, to nie chodziło mi o te dekory, tylko o ramkę, jak na ostatnim zdjęciu i te "chwytaki", którymi zamyka się drzwi :decayed: Jeśli możesz to zrób to dla mnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prośbę do kolegów którzy mają pojęcie o VT :notworthy: Ponieważ znudziły mi się felgi polerowane myślałem o pomalowaniu ich w kolorze białym lub złotym ( kolor felg subaru ) ale najpierw chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądało i czy przypadnie mi to do gustu. Prosiłbym jeszcze o minimalne obniżenie tylnego zawieszenia ponieważ na wiosnę tył pójdzie w dół o 1.5 - 2 cm :decayed:

IMAGE_291.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że zajmuję wasz cenny czas, ale chciałbym jeszcze zobaczyć jak te lampy (http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-avant-94-01-clear-red-white-i2007913009.html) wyglądałyby na mojej audicy (zdjęcia samochodu strona wcześniej). Mam takie, leżą sobie i się zastanawiam, czy warto je zakładać. Pozdrawiam i wesołych świąt przy okazji :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...