Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fura smiga swiece do wymiany byly :P i aku hehe na dodatek sa do wymiany tulejki od wachaczy z tylu :P hehe a ta a6 mozna sprawdzic nie widze problemu :) [br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 13:40_________________________________________________tzn a4 :P bo zle przeczytalem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nas zobaczy taka banda A4 + wiciu magik komputerowi, Mateusz opuka, ja porobie zamieszania że się znam i raport wkleimy :D[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 14:05_________________________________________________PS.

Witek weź aparat to porobimy foty niedoskonałości :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko tylko przebieg coś mały 12 tyś 410 km, w sumie może być tani bo silnik duży i nie łatwo pewnie sprzedać takiego potwora. No i użytkowany przez kobietę nie wiadomo czy się chwali czy żali bo z tym to różnie. A co do szybek to już widziałem jak pod giełdą w krakowie kolesie targali folię z szyb bo w polskim prawie z przodu tylko 10% można mieć a tyle to audi mają orginalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nas zobaczy taka banda A4 + wiciu magik komputerowi, Mateusz opuka, ja porobie zamieszania że się znam i raport wkleimy :D[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 14:05_________________________________________________PS.

Witek weź aparat to porobimy foty niedoskonałości :>

Ok wezme :wink4:

http://www.dieselschrauber.de/Solldaten_4_Zylinder_PD.html

przydalo by sie cos takiego na necie znalesc dla tej B6 zeby znac wartosci i zobaczyli bysmy w jakim jest stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko tylko przebieg coś mały 12 tyś 410 km, w sumie może być tani bo silnik duży i nie łatwo pewnie sprzedać takiego potwora. No i użytkowany przez kobietę nie wiadomo czy się chwali czy żali bo z tym to różnie. A co do szybek to już widziałem jak pod giełdą w krakowie kolesie targali folię z szyb bo w polskim prawie z przodu tylko 10% można mieć a tyle to audi mają orginalnie.

Na pewno jest machnięte i jest 124 100 km w aukcji o jedno zero się pomyliła, co do reszty to można sprawdzić, Marcin jedziesz z Nami jak coś? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge jechać tylko kiedy chcecie to zrobić a co do opisu to nie widze żeby pisał ze posada książke serwisową, wydaje mi się ze to bedzie handlarz albo nawet auto z komisu bo faktycznie blachy z wielkopolski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zamiast na spota to podjedziemy obadać furę zamiast stać i nic nie robić to zrobimy coś pożytecznego, na po 19 się ustawić na oględziny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę to auto, oglądałem je kiedyś na osiedlu i źle nie wygląda ... Jako że dziś pogoda nie dopisała można sprawdzić koleżance samochód pod względem mechanicznym itd. Wygląda na to że zaplanowany spot dziś nie wypali :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na pogodę na onet na chrzanów i po południu ma nie padać i być 18 stopni wiec moze nie bedzie żle, to dajcie znać co dzisiaj i gdzie mam troche roboty w domu ale pogadać zjawie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie sucho udajemy się tam gdzie wstępnie planowaliśmy :) Jeżeli jednak pogoda się nie poprawi no to chyba shell[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 10:57_________________________________________________Moi drodzy zapraszam do ankiety w końcu czas ustalić stałe miejsce spotów aby nowi nie jeździli po całym Chrzanowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...