Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT


clinque

Rekomendowane odpowiedzi

konus ma wyprzedzil mnie bo wziol ja od krychy za smieszna kase ;/

Ja łyknąlem z allegro za podobnie śmieszną kasę :wink4: Od krychy wziął kto inny :gwizdanie:

ja tam na swoje OZ-tki nie narzekam bo chyba są niezniszczalne hehe ;-) ale fakt faktem już mi się przeżyły.

Moje OZ-ety w 16 calach są chyba twardsze od stalówek :decayed: ile one przeżyły już :kox: :kox:

87552322.jpg

wyglada o tak :) mnie sie tam podoba :>

Miałem taki sam plan co do wzoru felg i koloru ale wpadło trochę lewego grosza i takim sposobem mam Flaty :gwizdanie:

Dla mnie boooomba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dziwi mnie, co mówicie o RH :mysli:

Tłukę po lubelskich drogach i nic się nie dzieje. Fakt, ze na balonie.

Nawet fajny efekt na białych alu wyszedł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glebabrat.jpg

Jak tak sobie na to patrze....hehe Dzis spontanicznie w moje posiadanie wpadly lampki po liftowe ori valeo :) Moze w tym miesiacu uda mi sie je wyrezac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmłodniało :ad:

brata4male.jpg

i jakos dziwnie nabrało kozy

zapraszam na do zapoznania się z pierwszym postem :) zdjecie wyzej to vt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownujac prosiaki to milion razy ladniejsze.Dziwie sie zmiany,owszem mialem takie sa twarde te z A8,ale brzydkie.Kolo przednie od pasazera dziwnie stoi.Podobna do mojej,zapraszam do mojego watku.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurw...ście mnie i założyłem -40 z przodu i jest o NIEBO lepiej :naughty: hehe Lekki klin, prześmiga tak zime, a na wiosne wpadnie gewinde który wpadł w moje ręce dzień po zmianie springów :wallbash: Zapadła decyzja, że zostanie w moich rękach jeszcze minimum roczek, więc nie żal mi teraz $$$ na niego i coś tam się zmieni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurw...ście mnie i założyłem -40 z przodu i jest o NIEBO lepiej :naughty: hehe Lekki klin, prześmiga tak zime, a na wiosne wpadnie gewinde który wpadł w moje ręce dzień po zmianie springów :wallbash: Zapadła decyzja, że zostanie w moich rękach jeszcze minimum roczek, więc nie żal mi teraz $$$ na niego i coś tam się zmieni :wink4:

Na spota przyjechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurw...ście mnie i założyłem -40 z przodu i jest o NIEBO lepiej :naughty: hehe Lekki klin, prześmiga tak zime, a na wiosne wpadnie gewinde który wpadł w moje ręce dzień po zmianie springów :wallbash: Zapadła decyzja, że zostanie w moich rękach jeszcze minimum roczek, więc nie żal mi teraz $$$ na niego i coś tam się zmieni :wink4:

Na spota przyjechać.

W ten weekend jestem wolny, wiec jesli tylko bedziecie sie spocic to jestem!

Zebralem graty tj wtryski 216stki i AWXa i w niedziele probowalem montowac :wink4: O ile turbo poszlo gladko (2 godzinki roboty), tak z wtryskami gorzej :polew:, a powinno byc odwrotnie hehehe W niedziele praca w g... sie obraca i musialem skonczyc we wtorek. Suma sumarum wszystko na aucie, jeszcze nie wystrojone, ale za 2-3 tyg autko doczeka sie softu i mysle ze 15x km pozwoli sie dynamicznie przemieszczac :naughty: Kupilem tez fmicka z a5, na wiosne sobie zamontuje co by nie puchlo jak sie ociepli. Wpadła zimowa stal 15' i zero prezencji z jego strony hehe

Jak juz ogarne moc w tym aucie, to co by tutaj jeszcze zrobic? :decayed:

Tarcze mam do wymiany wiec pewnie na wiosne jarzma pod 312mm :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to już u brata się kilka kompletów kół przewinęło i chyba znaleźliśmy docelowe na sezon, tylko opona się zmieni. Musimy zadbać o lakier (brata dziewczyna jeszcze przycierke zaliczyła) i pierdoły, gwint założyć... Jutro rezamy audio, póki co jest tak:

clinque.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 Nm:grin::grin::grin::grin: stawiam ze max 350 bedzie miał

fajne autko, mody na +++

Nie wiem, hamowany nie byl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem dzisiaj auto stoi kolo pwsz-tu :wink:

Zgadza sie :wink:

Przymiarka fmicka od a5, jestem w szoku jak on tam pieknie pasuje! :wink: Brakuje mi jeszcze 2 kolanek i redukcji od spodu turbo na rurke 50mm, bo po co mi zwezka :decayed: Za tydzien montaz na stale, zrobie male fotostory. Poza fmickiem maly remont, czyli: tarcze+klocki przód, łożyska, 2 wahacze dolne, poduszka pod silnikiem, oslony przegubow, filtr paliwa, kupilby druga a4 za to wszystko :facepalm:

fmicr.jpg

I male spy foto

a42d.jpg

a41i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, i mody na "plusik" miliona kilometrów życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie konkretnie :decayed: rób fotostory i dobry opis do tego bo też się przymierzam do takiego moda a jak człowiek wie co i jak to jakoś łatwiej się do tego zabrać:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wątek:P przeczytałem cały o dziwo rzadko mi się to zdarza:PPPPP

aż miło popatrzeć jak ktoś robi to z głową :) a środek :kox:

szerokiej drogi i gumopwych drzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo czytac :wink: Fmicek juz jakis tydzien siedzi, poszlo bez wiekszych klopotow poza drobnym rezaniem zderzaka boszem :decayed: Gdyby ktos potrzebowal ile kolanek i rurek bylo potrzebne sluze pomoca :wink: Wpadlo 'nowe' turbo i autko wyraznie odzylo, stary AWX mial juz luzy wzdluzne, poprzeczne i jakie tylko mozna sobie wyobrazic :decayed: Tanio kupisz to 2 razy kupisz, lepiej zrobic to raz a porzadnie. Mam jeszcze kolektor AWXa, ale zapieczone sruby EGRa nie pozwolily mi na sprawna wymiane, a czasu bylo za malo na kombinowanie. Ponizej jakies fotki z montazu robione telefonem

fmicj.jpg

fmic2.jpg

fmic3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...