Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT


clinque

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie, vulkanschwarz wygląda tzn widac, ze to czarny:kox:

a nie szary/grafitowy jak w przypadku lakierów niezadbanych egzemplarzy:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo cięcia Boschką było zderzaka? Szkoda, że zdjęć nie porobiłeś, fajny fmic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pięknie wygląda ten lakier :slina: dużo czasu CI to zajęło?

Moglby wygladac jeszcze lepiej, gdyby srodki byly lepsze, ale to byla spontaniczna akcja heh Zajelo mi to z 8h, ale na prawde warto! Auto jest 2 odcienie ciemniejsze, pozlazilo prawie wszystko a co nie zeszlo trzeba bedzie pomalowac :decayed: Calkiem przyjemna robota mimo wszystko!

Dużo cięcia Boschką było zderzaka? Szkoda, że zdjęć nie porobiłeś, fajny fmic.

Troche bylo, ze 20 przymiarek czy pasuje i korekty hehe A na koniec przerabialem jeszcze mocowanie, bo nie chcial wskakiwac z boku na slizgi ;) Musze jeszcze inne obejmy zalatwic, wtedy wcisne ori kratki, bo silikony rzucaja sie w oczy jakby mial z pincet koni :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmocnienie zderzaka też sztukowałeś? Masz płytę pod silnikiem jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmocnienie zderzaka też sztukowałeś? Masz płytę pod silnikiem jeszcze?

Wlasnie glownie to wzmocnienie wadzilo i trzeba bylo je przerobic. Poza tym jeszcze maly kawalek na dole przy mocowaniu hokeja i tyle :wink: Plyty pod silnikiem brak.

---------- Post dopisany 24-09-2012 at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2012 at 19:51 ----------

edit:

wczoraj sie chwile nudzilem i maznalem ramke grilla w koncu w czarny mat ;)

grillk.jpg

Ide dzialac z dokladka pod zderzak :facepalm: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radimm brudny na tym foto :decayed:

mikolaj przyniosl przedwczesny prezent :decayed: a tak sie zapieralem, ze gleby nie bedzie :grin: poza tym troszku standardowych wydatkow, tarcze tyl, klocki, lozyska, filtry, olej i pare innych :wink: W przyszlym tygodniu pogrzebie troszeczke :decayed:

gwintg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej Ci się spasował ten cooler niż mi, chociaż ja nie chciałem ruszać wzmocnienia i jest trochę niżej.. Dół coolera jest równo z linią górną hokeja? Grubość 64mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej Ci się spasował ten cooler niż mi, chociaż ja nie chciałem ruszać wzmocnienia i jest trochę niżej.. Dół coolera jest równo z linią górną hokeja? Grubość 64mm?

Tak, to jest ten wezszy. Dol jest moze z 1cm nizej niz mocowanie hokeja, z tego wzgledu ze mocowanie fmicka mi fajnie pasuje w miejsce kratek i nie trzeba bylo klaksonu ruszac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mi było poświęcić tą belkę, bo u Ciebie wygląda to na prawdę dobrze.

Chociaż tablica wiele wyjaśnia, dlaczego tak nisko :whistling:

ff919478f3734a55m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mi było poświęcić tą belkę, bo u Ciebie wygląda to na prawdę dobrze.

Chociaż tablica wiele wyjaśnia, dlaczego tak nisko :whistling:

http://images35.fotosik.pl/1111/ff919478f3734a55m.jpg

Tej belki to poszlo minimalnie tak na prawde, sztukowalem z 10razy, bo nie chcialem za duzo ciac :decayed: Dodatkowo masz troszke przekoszony do prawej, zeby ten klakson wszedl? U mnie jest po srodku i faktycznie centa wyzej niz u Ciebie :wink: A jak u Ciebie wyglada mocowanie hokeja? Troche sztukowales, czy wszystko wchodzi? No i musze obejmy zapodac lepsze jak u Ciebie, bo potrafi zsunac weza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem do prawej, żeby go jakoś upchać na tej wysokości, bo za zderzakiem im niżej tym mniej miejsca. Cooler u mnie jest jakieś 5mm od chłodnicy cieczy. Niestety przez to, że jest przesunięty nie włożę lewej kratki.. W hokeju kilka mocowań poleciało, ale na tyle mało, że trzyma się bez dodatkowych elementów wspomagających :)

5e38da182aea1ed8m.jpg

45fc45e95e9bfef7m.jpg

Prawdę mówiąc jakbym miał znowu wybierać, to wziąłbym jakiś chudszy intercooler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz ET w tych S-line 18" ?>>

ori z et43

---------- Post dopisany 05-03-2013 at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 18:32 ----------

A tak aktualnie wyglada moja padaka, wpadl zastrzyk gotowki i pewnie niedlugo trafi w dzialo gloszen

bro7.jpg

bro5.jpg

bro3i.jpg

bro2u.jpg

bro1r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...