Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze mgiełkowe


GreGoriO

Rekomendowane odpowiedzi

Pryskają fajnie, ale nie umie tego na żadnej zaufanej stronie znaleźć, a znalazłem aukcje co sprzedają mgłowe wraz z adapterami za 133 zł to sie nie zastanawiałem.

Spryskiwacze-szyby-mglowe-Audi-A4-B6-B7-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 133 zł - Spryskiwacze szyby mgłowe Audi A4 B6 B7 A6 C6 (8560521701). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO możesz zamówić za tylko 2 mln zł:grin:

Ciekawe jak te mgiełkowe pryskają:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Muskel1 napisał:

W ASO możesz zamówić za tylko 2 mln zł:grin:

Ciekawe jak te mgiełkowe pryskają:eusathink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to kiepsko pryska. Do tego jeszcze za nisko ustawił. I tym nożem po tym lakierze:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pryska duużo lepiej jak to co mam teraz, do tego można przecież wyregulować, tak czy inaczej lepiej jak te dwa śmieszne strumienie pryskające w połowie poza samochód :D A te co podałeś też ładnie dają ale dużo ciężej dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też te oryginalne trójstrumieniowe przytkane (kamień się pewnie już osadził) i nie pryskają już jak należy. Przetykanie igłą i przedmuchiwanie sprężonym powietrzem też na długo nie pomaga. Pewnie trzeba by je w occie przez noc wymoczyć i dopiero przetykać. Nie wiem tylko czy ocet nie przyczyni się do korozji tych kontaktów do podgrzewania. Dlatego szukałem alternatywy. Zamówiłem dzisiaj jednak te co podawałem wcześniej. 

4H0 955 987 C

4H0 955 988 C

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem te chińskie mgiełkowe u szwagra (regulacja na śrubokręt krzyżowy). Pryska to mniej więcej tak jak na tym filmiku co kolega wstawił powyżej. U siebie mam ori z vw spryskiwacze (nie pamiętam początku numeru,rok produkcji 2016 i regulacja na torx 9). Dają 3 strumienie i mgiełkę,dla mnie wystarczają w zupełności. Później film jak pryskają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te już lepiej wydają się pryskać niż te co @Langistazapodał. Przynajmniej tak na filmiku wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

No te już lepiej wydają się pryskać niż te co @Langistazapodał. Przynajmniej tak na filmiku wygląda.

Można je ustawić jeszcze wyżej,ale takie ustawienie jest optymalne i nie wali na dach. Aczkolwiek jak lekko haczą o maskę strumieniem to dają efekt mgiełki bez widocznych strumieni. Tyle że cześć płynu po masce wówczas spłynie ☺

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co ja podałem, to te z VW Touarega, ja biorę te z Audi i jestem ciekaw jak to pryska ale sprawdzę dopiero w sierpniu niestety, chcę to w jednym zamówieniu zrobić a zastanawiam sie wciąż czy opłaca się same pióra z ASO brać. za 100 zł czy szukać czegoś innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Langista napisał:

Te co ja podałem, to te z VW Touarega, ja biorę te z Audi i jestem ciekaw jak to pryska ale sprawdzę dopiero w sierpniu niestety, chcę to w jednym zamówieniu zrobić a zastanawiam sie wciąż czy opłaca się same pióra z ASO brać. za 100 zł czy szukać czegoś innego..

Co do piór to ja jestem zwolennikiem testowania różnych innych marek,nie koniecznie droższych. W a3 byłem bardzo zadowolony z wycieraczek visee. Były cichutkie i ładnie zgarniały przez około 2 lata. Musze sprawdzić czy obecna produkcja tychże wycieraczek sprawdzi się z ramionami aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pila24 napisał:

Co do piór to ja jestem zwolennikiem testowania różnych innych marek,nie koniecznie droższych. W a3 byłem bardzo zadowolony z wycieraczek visee. Były cichutkie i ładnie zgarniały przez około 2 lata. Musze sprawdzić czy obecna produkcja tychże wycieraczek sprawdzi się z ramionami aero.

Właśnie też mi sie nie uśmiecha bo oryginalne są z BOSCH a mam je aktualnie i to jakieś nieporozumienie jest. W B5 tylko raz wycieraczki kupiłem z Valeo zaraz po kupnie auta. 3 lata eksploatacji i nie narzekałem na nie ani razu..

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...