Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 21.04.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

no prezez spozniles sie. ale spocik sie odbyl bylo 5 carow pogadalismy posmialismy sie. milo bylo poznac chlopaki i kolezanke tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie. Powiedzcie jak było w ten piątek z miejscem pod Plazą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w plazie wystarczy ze pojedziemy po zjeździe na dół w lewo i do końca... tam nikogo nie ma. zmiesci sie nas sporo i bedziemy mogli stać obok siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam w tym tygodniu fucha jest do pozna i bede musial popylac c4 bo ja nie mam haka:facepalm:. a potem na 2-3 tyg do poznania. ale tam na spota sie zajrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

możecie mi polecić kogoś w Lublinie mogę podpiąć moją A4 pod komputer? zapaliła mi się żółta kontrolka silnika i chciałbym wiedzieć co dokładnie padło :decayed:

z góry dzięki i pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty juz masz po CAN wiec mój kabelek zwykły KKL nie da rady ale wpadaj na spota http://a4-klub.pl/lubelskie-82/spoty-lublinie-09-11-2012r-godz-19-00-plaza-lublin-parking-poziom-2-ul-lipowa-13-a-171618/ zapytaj w tym watku czy ktoś może przywieść kabelek. Może Hugo ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o tym myślałem ale piątek mi nie pasuje, a spoty chyba są właśnie wtedy. gdyby był spot w niedziele to było by super :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie planujecie przypadkiem nic w niedziele ? potrzebuję pomocy w podłączeniu się do kompa-zapaliła mi się żółta kontrolka silnika i nie wiem co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie planujecie przypadkiem nic w niedziele ? potrzebuję pomocy w podłączeniu się do kompa-zapaliła mi się żółta kontrolka silnika i nie wiem co to może być

Jeśli już to w piątki się spotykamy w Plazie na parkingu -2. Nie wiem czy ktoś będzie w tym tyg bo lekka cisza w temacie. Żółta kontrolka silnika to inaczej "check". Koniecznie trzeba sprawdzić na komp, a najlepiej od razu zrobić logi. W przypadku mojego znajomego błąd był w dolocie powietrza do turbiny, która często łapała "not laufa". Jak się okazało była minimalna dziurka w dolocie powietrza do turbiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAnowie jak sie ma zawieszenie 1be z 2.8 Quattro do 1.8 Quattro ?? ten mniejszy bedzie sztywniejszy ? ablo wyżej stał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAnowie jak sie ma zawieszenie 1be z 2.8 Quattro do 1.8 Quattro ?? ten mniejszy bedzie sztywniejszy ? ablo wyżej stał ?

Ma sie tak że przód będzie stał jak twoje 1BA, jest cos takiego jak kategoria wagowa spręzyn:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha no to tak to ja nie chce :D Ale własnie tak mi się zdawało że może być lipa :/ a co ze sprężynami od S4?? taka sama sytuacja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...