Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Noooo :kox:

Pogoda super wiec niema wymówek trzeba sie zobaczyc.

bartek789456 pokarz sie na zlocie. Popatrzymy może pocieszymy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo :kox:

Pogoda super wiec niema wymówek trzeba sie zobaczyc.

bartek789456 pokarz sie na zlocie. Popatrzymy może pocieszymy :wink4:

A juz nie mam sensu dzisiaj- dam se spokoj. Zrobie zdjecia wrzuce kiedys przed i po naprawie a bede na nast spontanku najwyzej bo dzis :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem nad zalewem i sie pozmieniało :shocked: nie ma już tam tego budynku.... została tylko kupa ziemi.... trzeba chyba coś myśleć innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pastaldo złe wieści odnośnie miejsca wojewódzkiego spota... robole wpadli i zrobili rozpierd...ol. Trzeba podjąć jakieś działania odnośnie miejsca.... Upatrzyłem jeszcze jedno betonowe ale nie wiem czy sie będzie podobać i jakieś zabudowania są opodal ale nie powinno być zgrzytów.... w tle tory kolejowe + stacja ZEMBORZYCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlodyy jak na razie nikt sie nie ujawnil ze byl :cool1:

[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 21:57_________________________________________________

P1753_27_03_11.jpg

Ze specjalną dedykacją dla Papucika :tongue4: :tongue4:

:hahaha:

pastaldo co to za ledy :mysli::shocked:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:12_________________________________________________a mówisz że nic nie rezasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry chlopaki d*py dalem ale mi wyskoczylo jedno gowno i nie moglem zajechac ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem nad zalewem i sie pozmieniało :shocked: nie ma już tam tego budynku.... została tylko kupa ziemi.... trzeba chyba coś myśleć innego

:polew: :polew: :polew::good:

No to dawać propozycję gdzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlodyy jak na razie nikt sie nie ujawnil ze byl :cool1:

[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 21:57_________________________________________________

P1753_27_03_11.jpg

Ze specjalną dedykacją dla Papucika :tongue4: :tongue4:

:hahaha:

pastaldo co to za ledy :mysli::shocked:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:12_________________________________________________a mówisz że nic nie rezasz :decayed:

:naughty: Cos tam rezam ale raczej budżetowo i delikatnie bez wielkich szaleństw :tongue4:

pastaldo złe wieści odnośnie miejsca wojewódzkiego spota... robole wpadli i zrobili rozpierd...ol. Trzeba podjąć jakieś działania odnośnie miejsca.... Upatrzyłem jeszcze jedno betonowe ale nie wiem czy sie będzie podobać i jakieś zabudowania są opodal ale nie powinno być zgrzytów.... w tle tory kolejowe + stacja ZEMBORZYCE

Hmm no to zagwostka. Jak mozesz to wrzuć mi a najlepiej tu do wątku gdzie jest ta alternatywna miejscówka to obgadamy. Ale mysle że jeśli jest troche miejsca żeby sie zjawic mała grupką to damy rade.

Ciekawe ile ludzi wpadnie na wojewódzki. Wczoraj miało być 5 w porywach 6 osób a było nas trzech :chytry:

Nie licząc 3 szt audi A4 z wiejskiki tylnimi ledowymi lampami kupionymi na tym samych odpuście i chłopaczki w dresach :polew: ale oni chyba mieli swój spot bo do nas nikt nie podszedł mimo że staliśmy obok.

Pozatym będe chyba zamawiał naklejki 3D naszego klubu od jarko. Mam juz 2 chetnych mlodyy i Tomasz23 wiec jest nas 3 :rolleyes:

Koszt 8zł chyba plus 6zł za przesyłke do podziału do 5 szt. Jak ktos chetny to dajcie znać to jakby sie udało je dostac do końca tygodnia to rozdałbym na wojewódzkim :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż ja nie byłem ale pisałem z jakich powodów

Co do tej miejscówki to chyba bardziej obskurnej to już w Lublinie nie ma.

http://maps.google.pl/?ie=UTF8&ll=51.170948,22.502763&spn=0.001218,0.004935&t=h&z=18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie kombinować proponuję spotkać się na zamkowym a dalej gdzieś przejedziemy w inne miejsce. Pasuje? :wink4: Co do ognicha to może być ciężki temat. Chyba że coś ekipa LU ogarnia powoli? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie siedzę i myślę

w niedzielę na większych parkingach będzie tłoczno

może przy Globusie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie kombinować proponuję spotkać się na zamkowym a dalej gdzieś przejedziemy w inne miejsce. Pasuje? :wink4: Co do ognicha to może być ciężki temat. Chyba że coś ekipa LU ogarnia powoli? :gwizdanie:

Co do spotkanie na zamku i potem grupowym przejeździe w inne miejsce może być. Tylkko podejrzewam że na placu rozgorzeje wielka kłutnia na to gdzie mamy pojechać dlatego miejsce docelowe lepiej znac wcześniej tym bardziej jak ktoś nie będzie mógł przyjechać na początku zeby mógł później dojechać w miejsce docelowe. :hi:

no właśnie siedzę i myślę

w niedzielę na większych parkingach będzie tłoczno

może przy Globusie??

No z parkingami może być ciężko. Jesli chodzi o globus mi pasuje to 200m od mojego domku :tongue4:

Tam jak niema imprez masowych to na parkingu nawet w miare luźno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dawać miejsce docelowe i jedziemy z tym koxem, to już tylko kilka dni :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

Koło globusa są działki a za działkami jest dość duży plac porośniety trawą.

Jak w lato sa masówki na globusie to tam parkuje w hu.. samochodów tylko że nie wiadomo czyje to jest i kogo zapytać czy tam by można zrobic spota. Tylko że przy naszej pogodzie to tam może być teraz bagno. Musiałbym sie tam przejśc po robocie i zobaczyc jak to wygląda. Choć bardziej bym za takim miejscem był w lato jak jest przez jakis czas sucho bo wiadomo jak to na takim gruncie. Inne pomysły nie przychodzą mi do głowy w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...