Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

nic się nie dzieje bo zimno jak cholera.

u mnie w biurze zimno i palce marzną od klikania :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie w robocie cieplitko a jak słońce zaświeci w moje południowe okno to nawet gorąco :naughty:

Miałem byc na koncertach w ten weekend ale sie wysrało bo musiałem jecheć na wieś.

Za tydzień chyba tez będę musiał sie wybrać.

Coś tam chłopaki z chełma bałamucili żeby grilla zrobic. Może pod koniec maja byśmy coś zmodzili ? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie dzieje bo zimno jak cholera.

u mnie w biurze zimno i palce marzną od klikania :wallbash:

gdzie zimno? :shocked: U mnie cieplutko :)

Coś tam chłopaki z chełma bałamucili żeby grilla zrobic. Może pod koniec maja byśmy coś zmodzili ? :przebiegly:

Do Chełma zawsze :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna grube ściany i nawet jak świeci słońce to nie za ciepło, ma to swoje plusy bo latem nawet klimy nie potrzeba i jest nieźle, ale na razie hebel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna grube ściany i nawet jak świeci słońce to nie za ciepło, ma to swoje plusy bo latem nawet klimy nie potrzeba i jest nieźle, ale na razie hebel

u mnie na lato jest klima na szczęście :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisać kurfa co tu taki spokój! :evil::tongue4:

co się kurffa dzieje z mrogalem? pełna skrzynka PW nie odpowiada na smsy :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się kurffa dzieje z mrogalem? pełna skrzynka PW nie odpowiada na smsy :mysli:

L4 :naughty: zamknęli go na oddziale bez klamek :naughty: A tak poważnie to pojechał w trasę "koncertową" z kabaretem jakimś tam i podaje im ręczniki :mysli: coś tak mi pisał... A no i przesiadł się z Audi na skodę :thumbdown: Mówi że lepsza :sick3: A znając życie to pewnie pojechał do Solara dorabiać w kamieniołomach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się kurffa dzieje z mrogalem? pełna skrzynka PW nie odpowiada na smsy :mysli:

L4 :naughty: zamknęli go na oddziale bez klamek :naughty: A tak poważnie to pojechał w trasę "koncertową" z kabaretem jakimś tam i podaje im ręczniki :mysli: coś tak mi pisał... A no i przesiadł się z Audi na skodę :thumbdown: Mówi że lepsza :sick3: A znając życie to pewnie pojechał do Solara dorabiać w kamieniołomach :naughty:

miał jutro do mnie po magiel przyjechać i nie wiem czy go wyciągać, pewfffnie zapity w Solar Garage leży od wczoraj :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papuć szukałes może tego plastikowego łacznika dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papuć szukałes może tego plastikowego łacznika dla mnie?

jeszcze nie, zaraz idę ciąć sreberko to poszukam, wczoraj zapitalałem na budowie i nie miałem jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok luzik. Tak czy tak nie będe jechał po taką pierdułke specjalnie ;) jak będę jechał przez puławy to bysmy sie zgadali. jak znajdziesz turbine i wężyk od niej idący to na nim jest ten łacznik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał jutro do mnie po magiel przyjechać i nie wiem czy go wyciągać, pewfffnie zapity w Solar Garage leży od wczoraj :decayed:

pewnie zajedzie bo z tego co wiem to chyba jutro jedzie w stronę W-wy :mysli:

A tak poważnie to miał dłuższy weekendowy wyjazd :) I dlatego go nie było :wink4: w sumie dzisiaj go też nigdzie nie widać :mysli: może wraca :mysli:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 11:57_________________________________________________

mogą być spoko tylko otwór centrujący nie taki jak trza, więc trzeba nakładeczki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondona trza bedzie 215 dac, tfffu zapomnielem ze Ty koza jezdzisz to Ci nic nie przytrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondona trza bedzie 215 dac, tfffu zapomnielem ze Ty koza jezdzisz to Ci nic nie przytrze :)

macie jakieś fotki jak one w 18" wyglądają na mesiu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzor fajny

8,5 cala szerokosci et 35 wiec moze byc kiedys problem jak obnizysz

ja od poniedzialku swoja latam na gwincie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzor fajny

8,5 cala szerokosci et 35 wiec moze byc kiedys problem jak obnizysz

ja od poniedzialku swoja latam na gwincie :>

do osiek macie tane gwinty[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 19:54_________________________________________________

ok luzik. Tak czy tak nie będe jechał po taką pierdułke specjalnie ;) jak będę jechał przez puławy to bysmy sie zgadali. jak znajdziesz turbine i wężyk od niej idący to na nim jest ten łacznik :kox:

cza było mówić że chodzi ci o wężyk od gruchy turbniny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...