Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Użuyłem przenośni jełopie kiepsko wykształcony :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie na robocie(budowa) własnie najbardziej takich mgr po polibudzie nie lubią :naughty: nie był nigdy na remoncie a pcha swoje widzimi sie i teorie niesnute ktyóre trzeba poprawiac bo nie przewidział :tongue4:

usługi remontowe lub wykończeniowe nazywasz budową? :polew:

Pracowałem przy generalnym remoncie nie raz :) doskonale wiem i zawsze wiedziałem, że Pan Henio który 20 lat układa płytki, albo 15 lat narzuca tynk, czy Pan Miecio który od 25 lat jest murarzem, zna się na swojej robocie jak mało kto i nigdy się takim nie wpierd@lam i nie wpierdal@łem, bo Pan Henio czy Pan Miecio podobnie jak ja nigdy nie będę wiedział tyle o ich robocie tak jak i oni nie będą wiedzieli czym ja się zajmuję i jak należy to robić :) Ja mam tylko pilnować żeby oni robili to w odpowiednim tempie i żeby się za bardzo nie najeb@li... I przypilnować żeby robili to zgodnie z projektem :wink4: (o masie papierkowej roboty już nikt nie wspomni, bo przecież skoro Pan Miecio postawił to to będzie stało i "nie ma ch#ja we wsi" :rolleyes: tylko ciekawe kto potem umyje rączki i kto za to będzie odpowiadał...) Nikt Pana Miecia za to na koniec nie rozliczy, Pan Miecio se to zrobi lepiej czy gorzej idzie do domu i ma to w d#pie czy to będzie stało czy nie :wink4:

niestety Pan Miecio czy Henio już tak mają. I choćbyś im mówił że tak być nie powinno to i tak ichsze jest lepsze niż mojsze :polew: Tez robiłem przy paru remontach i budowach :przebiegly: A jak sie coś spier..li i wyszło na Twoje to Pan henio i tak ci powie że masz gówno nie racje tylko on wszechwiedzący bo stawia ściany od 20lat i chu.. a że nie wyszło, tu sie przyklepie, tam walnie młotkiem i jakoś to będzie.

Niestety polska szara żeczywistość :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użuyłem przenośni jełopie kiepsko wykształcony :wallbash:

yhy yhy tak tak :rolleyes: szczególnie z tą "budową" :gwizdanie: :naughty: i ja doskonale wiem że "fizyczni" nie lubią ludzi zaraz po studiach :) czasami mają ku temu powody, a czasami generalizują i nie trawią takich bo nie... bo niby zaczyna taki pracować a zarabia tyle co taki fizyczny co zapiertala już 15 lat na budowach... ja to wszystko wiem i wiem o tym że w jego dziedzinie gówno mam do powiedzenia :rolleyes: i być może w wielu innych tematach, ale gdyby każdy myślał tak jak on to nic nigdy byśmy nie wybudowali :gwizdanie:

no ale życie... Ty Kowi myślisz inaczej architekt - Ty to widzisz jako całokształt forma, to ma być ładne, estetyczne... ja to widzę jeszcze inaczej - to ma być trwałe i zgodne z Normą i SST :wink4: I że jak to wybudują będę mógł spać spokojnie że to nie zabije setek ludzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś wikipedii nacytował :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś wikipedii nacytował :polew: :polew: :polew:

pokaż gdzie :naughty: czy czegoś nie rozumiesz i mam Ci wytłumaczyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medik to juz swojego 1.6 nie bedziesz modzil skoro esy szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę modził.

Teraz ide w mechanikę, bo dość mam wyśmiewania :wink4:

S'ka to odrębny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jest szansa że pobiję rekord :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jest szansa że pobiję rekord :decayed:

Nie przejmuj się, ja tak mam na codzień :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czym ?

siedzenia w pracy :decayed: o 6.30 wyszedłem z domu i nadal siedzę w robocie :kwasny:

Nie przejmuj się, ja tak mam na codzień :wink4:

nie pocieszyłeś mnie :decayed::naughty: Luz Będzie jeszcze gorzej :) To dopiero 15 godzina pracy :) mój rekord to 16 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzenia w pracy :decayed: o 6.30 wyszedłem z domu i nadal siedzę w robocie :kwasny

ja jak wychodzę w poniedziałek to wracam w środę

mój rekord to 16 :decayed

a mój 4 x 24 :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jakieś 32h (powódź w Sandomierzu, a później "obrona" huty)

ale u mnie to nie praca tylko służba :wink4:

Da się przyzwyczaić, pracujesz sumiennie to i awansujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC :kox: Nara do jutra :hi: Harmonogram ogarnięty, jutro tylko polepić 15 obiektów w jedną całość :embarrassed::wallbash:

Kowiaczku słodkich snów :buziak::dziura:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 21:18_________________________________________________

Da się przyzwyczaić, pracujesz sumiennie to i awansujesz :)

eeee tutaj awans raczej jest związany już tylko z tym że zrobię uprawnienia :wink4: a to dopiero za 2,5 roku... Najwyżej mogę dostać podwyżkę, ale ostatnio dostałem więc kolejna dopiero najwcześniej za jakieś 2 miesiące :gwizdanie: Ale może co innego wcześniej uda się załatwić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jest szansa że pobiję rekord :decayed:

mniej forum i nie będziesz tyle siedział :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć rafałku śpij dobrze i śnij jak to 1,9 opierdzielasz potworne maszyny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć rafałku śpij dobrze i śnij jak to 1,9 opierdzielasz potworne maszyny :decayed:

:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć rafałku śpij dobrze i śnij jak to 1,9 opierdzielasz potworne maszyny :decayed:

A Ty wiesz że mi się śniło :kox: K@rwa człowieku :kox: wciągałem wsio co się rusza... nawet Vettela w jego bolidzie (ale to było na dawnej trasie Moszczanka -> Kock, jeszcze przed remontem :D ) :tongue4:

Swoją drogą siema z rana :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć rafałku śpij dobrze i śnij jak to 1,9 opierdzielasz potworne maszyny :decayed:

A Ty wiesz że mi się śniło :kox: K@rwa człowieku :kox: wciągałem wsio co się rusza... nawet Vettela w jego bolidzie (ale to było na dawnej trasie Moszczanka -> Kock, jeszcze przed remontem :D ) :tongue4:

Swoją drogą siema z rana :hi:

:polew: :polew: :polew: ale sie uśmiałem :polew: :polew:

Siema Rafałku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...