Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy proponuje spociki w LUBARTOWIE

Kto chętny???

jakby co to założyłem post na ten temat.

Zapraszam

niedługo będziesz miał kolegę do spocenia bo szuka własnie 2.8, kolega kicker[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 17:34_________________________________________________ostatnio był u nas w Puławach sabem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proponuje spociki w LUBARTOWIE

Kto chętny???

jakby co to założyłem post na ten temat.

Zapraszam

niedługo będziesz miał kolegę do spocenia bo szuka własnie 2.8, kolega kicker[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 17:34_________________________________________________ostatnio był u nas w Puławach sabem

nie tylko On Jest z Lubartowa :tongue4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proponuje spociki w LUBARTOWIE

Kto chętny???

jakby co to założyłem post na ten temat.

Zapraszam

niedługo będziesz miał kolegę do spocenia bo szuka własnie 2.8, kolega kicker[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 17:34_________________________________________________ostatnio był u nas w Puławach sabem

nie tylko On Jest z Lubartowa :tongue4: :>

:good:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 17:50_________________________________________________pisze bo wiem że on chciał spocic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że w Lbn nie ma spotkań?? Dostałem zaproszenie do Zamościa na pogaduchy ale do Lbn bliżej :)

Ja się zgłaszam, jeszcze nie byłem na żadnym zlocie, więc z chęcią przyjadę :)

jak najbardziej zapraszam :decayed:

W takim razie jest nas 3.

4 bo Tomasz23 też bedzie pewnie. choc może sie jeszcze ktoś zjawi.

Tak czy inaczej mam nadzieje że wpadniecie do Opola Lubelskiego 13-14 sierpnia na wojewódzki :wink4:

no to jesli sa chetni to mozemy sie uswawic w najblizszy weekend sobota czy niedziela to kwestia ustalenia tak samo jak i godzina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o mnie to pewnie mi sie nie uda ale jak najbardziej chłopaczki ustawiajcie się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o mnie to pewnie mi sie nie uda ale jak najbardziej chłopaczki ustawiajcie się :decayed:

o prosze jak to tak moze byc? nie ladnie...ale moze ktos chetny jeszcze sie dopisze:)

a no może być. Mimo szczerych chęci raczej na wszystkie spoty nie uda mi sie dotrzeć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba czas najwyższy zacząć robić regularne spociki w Lublinie. Wstyd przed innymi miastami :embarrassed: Musimy tylko ustalić czy byłyby one w ciągu tygodnia czy w weekend. Jeżeli w weekend to w grę wchodzi raczej Niedziela , bo w sobotę dużo ludzi jest gdzieś poza domem. A co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba czas najwyższy zacząć robić regularne spociki w Lublinie. Wstyd przed innymi miastami :embarrassed: Musimy tylko ustalić czy byłyby one w ciągu tygodnia czy w weekend. Jeżeli w weekend to w grę wchodzi raczej Niedziela , bo w sobotę dużo ludzi jest gdzieś poza domem. A co Wy na to ?

Jak jeszcze byłem w Lublinie próbowałem walczyć o to... ale nie dawało rady, za mało ludzi było, teraz jest sporo osób więc :good: jest szansa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, 1-2 razy w miesiącu dam rade przyjechać.

Niedziela jak najbardziej OK, tylko nie za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie kogoś od nas widziałem w niedzielę w Kazimierzu na wlocie w korku? Fura niby podobna do byłej fury kolegi Gelooo czerwona i felgi takie jak on miał :mysli: I też blachy LSW :wink4: Jakiś młody koleś z laską blondynka chyba :decayed:

hhehe tak mlody kupil odemnie :P

A tak apropo nie ma ktos plotek gdzie mozna zaczepic sie do roboty bo moja niestety mi sie konczy i szukam czegos nowego a wiadomo ze najlepiej z polecenia cos trafic :) walic na pw kazda oferte :P przemysle

i czy wiecie kto moze wymienic uszczelniacze zaworow w 1.8T bez sciagania glowicy? co trzeba wymienic i jaki to mniej wiecej koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...